preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
LENOSTELLA, 1,5 mg tabletė, Tabletės, N1

LENOSTELLA, 1,5 mg tabletė, Tabletės, N1

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Levonorgestrelis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 1,5mg
Prekės kodas: 210034
Lenostella yra skubios pagalbos kontraceptikas, kurį galima pavartoti per 72 valandas (tris paras) po nesaugaus lytinio akto arba jeigu Jūsų įprastas kontracepcijos metodas nebuvo veiksmingas.
11,35 €
Atsiėmimas vaistinėje
Nemokamai perkant už 10€ ir daugiau | 0.49€ perkant iki 10€
1 - 2 d. d.
Nurodytu adresu visoje Lietuvoje
Nemokamai perkant už 35€ ir daugiau | 2.90€ perkant iki 35€
1 - 2 d. d.
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

Lenostella yra skubios pagalbos kontraceptikas, kurį galima pavartoti per 72 valandas (tris paras) po nesaugaus lytinio akto arba jeigu Jūsų įprastas kontracepcijos metodas nebuvo veiksmingas.


Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdama vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. 
-    Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. 
-    Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-    Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1.    Kas yra Lenostella ir kam jis vartojamas 
2.    Kas žinotina prieš vartojant Lenostella  
3.    Kaip vartoti Lenostella 
4.    Galimas šalutinis poveikis 
5.    Kaip laikyti Lenostella 
6.    Pakuotės turinys ir kita informacija

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Prekių forma: Tabletės
Lytis: Moterims

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką. 

Po nesaugaus lytinio akto išgerkite tabletę kiek galima greičiau, geriausia per 12 valandų, bet ne vėliau kaip per 72 valandas (t.y. per tris paras). Nevėluokite išgerti tabletės. Tabletė bus veiksmingiausia, jei po nesaugaus lytinio akto kuo greičiau ją išgersite. Tabletė gali Jus apsaugoti nuo pastojimo, tik jeigu ją išgersite po nesaugaus lytinio akto per 72 valandas.

•    Jei vartojate bet kurį vaistą, galintį turėti įtakos Lenostella veiksmingumui (žr. 2 skyriaus poskyrį „Kiti vaistai ir Lenostella“) arba praėjusių 4 savaičių laikotarpiu vartojote bet kurį iš tokių vaistų, Lenostella gali būti mažiau veiksmingas. Gydytojas gali Jums skirti kitokią (nehormoninę) skubios kontracepcijos priemonę (pvz., vartojamą į gimdos ertmę vario turinčią sistemą). Jei tai Jums netinka arba negalite tuoj pat kreiptis į gydytoją, išgerkite dvigubą Lenostella dozę (t.y., vienu kartu išgerkite 2 tabletes).
●    Jei vartojate nuolatinį kontracepcijos metodą, pvz., reguliariai geriamus kontraceptikus, jų vartojimą galima tęsti įprasta tvarka.

Jei po Lenostella pavartojimo turėsite kitą nesaugų lytinį aktą (taip pat, jeigu jį turėsite to paties mėnesinių ciklo metu), tablečių kontraceptinis poveikis nepasireikš ir vėl kils nėštumo rizika.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Vaikams šio vaisto vartoti nerekomenduojama. Apie vartojimą jaunesnėms negu 16 metų merginoms duomenų yra labai mažai.

Ką daryti, jei vemiate
Jei po tabletės pavartojimo per 3 valandas pradedate vemti, turite tuoj pat išgerti kitą tabletę. 

Išgėrus Lenostella
Jeigu po Lenostella pavartojimo Jūs norite turėti lytinį aktą, tačiau kontraceptinių tablečių nevartojate, turite naudoti prezervatyvą arba gimdos kaklelio gaubtelį ir kartu spermicidinį preparatą tol, kol prasidės artimiausios mėnesinės. Tai todėl, kad levonorgestrelis neveiks, jeigu prieš artimiausias mėnesines vėl turėsite nesaugų lytinį aktą. 

Praėjus maždaug 3 savaitėms po Lenostella pavartojimo, Jums patariama apsilankyti pas gydytoją, kad patikrintų, ar Lenostella suveikė. Jei daugiau negu 5 paras vėluoja mėnesinės arba jų metu nepaprastai mažai arba gausiai kraujuojate, turite kuo greičiau kreiptis į savo gydytoją. Jeigu pastojote kaip tik po šio vaisto pavartojimo, svarbu, kad kreiptumėtės į savo gydytoją.

Jūsų gydytojas taip pat Jums gali papasakoti apie ilgalaikius kontracepcijos metodus, kurie yra veiksmingesni Jus saugant nuo pastojimo. 

Jei toliau taikote reguliarios hormoninės kontracepcijos metodą, pvz., geriate kontraceptinių tablečių, ir pertraukos, kurios metu tablečių nevartojate, metu nekraujuojate, apsilankykite pas savo gydytoją, kad patikrintų, ar nesate nėščia.

Artimiausios Jūsų mėnesinės po Lenostella pavartojimo
Po Lenostella pavartojimo mėnesinės paprastai būna normalios ir prasideda įprastiniu laiku. Vis dėlto kartais jos prasideda keliomis dienomis anksčiau arba vėliau. Jei Jums mėnesinės prasidėjo daugiau kaip 5 dienomis vėliau, negu laukėte, jų metu pasireiškė nenormalus kraujavimas arba jeigu manote, kad galite būti nėščia, turite nėštumo testu pasitikrinti, ar Jūs ne nėščia.

Lenostella sudėtis 
-    Veiklioji medžiaga yra levonorgestrelis. Kiekvienoje tabletėje yra 1,5 mg levonorgestrelio.
-    Pagalbinės medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas, poloksameras 188, kroskarmeliozės natrio druska ir magnio stearatas.
 

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti