preloader

Prašome palaukti

MAXALT, 10mg, geriamasis liofilizatas, N2

MAXALT, 10mg, geriamasis liofilizatas, N2

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Rizatriptanas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 10mg
Prekės kodas: 835313
MAXALT yra vartojamas suaugusiųjų migrenos priepuoliams gydyti galvos skausmo fazės metu.
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  MAXALT yra vartojamas suaugusiųjų migrenos priepuoliams gydyti galvos skausmo fazės metu.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra MAXALT ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant MAXALT 3. Kaip vartoti MAXALT 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti MAXALT 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra MAXALT ir kam jis vartojamas

  MAXALT priklauso vaistų klasei, vadinamai selektyviais serotonino 5 HT1B/1D receptorių agonistais.

  MAXALT yra vartojamas suaugusiųjų migrenos priepuoliams gydyti galvos skausmo fazės metu.

  Gydymas MAXALT sumažina galvos smegenis supančių kraujagyslių pabrinkimą. Jis ir sukelia galvos skausmą migrenos priepuolio metu.

  2. Kas žinotina prieš vartojant MAXALT

  MAXALT vartoti negalima, jeigu: * yra alergija rizatriptano benzoatui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); * yra vidutiniškai ar labai padidėjęs kraujospūdis, arba šiek tiek padidėjęs, bet vaistais dar nekontroliuojamas, kraujospūdis; * sergate arba kada nors sirgote širdies liga, įskaitant širdies priepuolį ar krūtinės skausmą (krūtinės anginą), arba jaučiate širdies ligą primenančius simptomus; * sergate sunkia kepenų arba inkstų liga; * sirgote galvos smegenų insultu arba mikroinsultu (buvo praeinantis smegenų išemijos priepuolis (PSIP)); * kai kurios Jūsų arterijos yra užsikimšusios (sergate periferinių arterijų liga); * vartojate arba dvi pastarąsias savaites vartojote monoaminooksidazės inhibitorius (MAO), pavyzdžiui, moklobemidą, fenelziną, tranilciprominą ar pargiliną (vaistus nuo depresijos), arba linezolidą (antibiotiką); * šiuo metu vartojate ergotamino grupės vaistus, tokius kaip ergotaminas ar dihidroergotaminas, kurie skirti migrenos priepuolių gydymui, arba migrenos priepuolių profilaktikai skirtą vaistą metizergidą; * migrenai gydyti vartojate kitus tai pačiai grupei priklausančius vaistus, pavyzdžiui, sumatriptaną, naratriptaną ar zolmitriptaną (žiūrėkite toliau poskyrį „Kiti vaistai ir MAXALT“).

  Jeigu abejojate, ar kuri nors iš aukščiau paminėtų sąlygų Jums tinka, prieš pradėdami vartoti MAXALT pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Prieš pradėdami vartoti MAXALT, pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui, jeigu: - turite bet kurį iš šių širdies ligų rizikos veiksnių: padidėjusį kraujospūdį, sergate cukriniu diabetu, rūkote ar vartojate pakaitinę nikotino terapiją, širdies ligomis sirgo šeimos nariai, esate vyresnis nei 40 metų vyras arba jei esate moteris po menopauzės; - sergate inkstų arba kepenų ligomis; - Jums yra tam tikras širdies ritmo sutrikimas (Hiso pluošto kojytės blokada); - turite arba turėjote bet kokią alergiją; - skaudant galvą ji svaigsta, pasidaro sunku vaikščioti, sutrinka judesių koordinacija arba nusilpsta rankos ar kojos; - vartojate augalinius preparatus, kurių sudėtyje yra jonažolės; - Jums buvo alerginė reakcija, pasireiškusi veido, lūpų, liežuvio ir (arba) gerklės patinimu, kuris galėjo pasunkinti kvėpavimą ir (arba) rijimą (angioneurozinė edema); - depresiją gydotės selektyviais serotonino atgalinio įsiurbimo inhibitoriais (SSRI), tokiais kaip sertralinas, escitalopramo oksalatas ar fluoksetinas, arba serotonino ir norepinefrino atgalinio įsiurbimo inhibitoriais (SNRI), tokiais kaip venlafaksinas ar duloksetinas; - esate jautę trumpalaikį krūtinės skausmą ar veržimą.

  Jeigu vartosite MAXALT pernelyg dažnai, Jums gali išsivystyti lėtinis galvos skausmas. Tokiu atveju turite pasitarti su gydytoju, nes gali prireikti MAXALT vartojimą nutraukti. Apie Jus varginančius simptomus pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui. Ar Jūs sergate migrena, nuspręs gydytojas. MAXALT vartokite tik migrenos priepuoliui gydyti. MAXALT vartoti negalima, kai galvą skauda dėl kitų, sunkesnių, būklių.

  Jeigu vartojate, neseniai vartojote arba ketinate vartoti bet kokių kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, augalinius preparatus ar vaistus, kuriais įprastai gydotės migreną, pasakykite savo gydytojui. Tai svarbu, nes MAXALT gali pakeisti kai kurių vaistų veikimą. Be to, kai kurie vaistai gali turėti įtaką MAXALT.

  Kiti vaistai ir MAXALT

  Nevartokite MAXALT, jeigu: - jau vartojate 5 HT1B/1D agonistą (kartais jie vadinami ”triptanais”), pavyzdžiui, sumatriptaną, naratriptaną ar zolmitriptaną; - gydotės monoaminooksidazės (MAO) inhibitoriais, pavyzdžiui, moklobemidu, fenelzinu, tranilciprominu, linezolidu ar pargilinu, arba jei dar nepraėjo dvi savaitės, kai nustojote juos vartoti; - migrenai gydyti vartojate ergotamino grupės vaistus, pavyzdžiui, ergotaminą arba dihidroergotaminą; - migrenos priepuolių profilaktikai vartojate metizergidą.

  Anksčiau išvardinti vaistai, jei jie vartojami kartu su MAXALT, gali padidinti šalutinio poveikio pavojų.

  Po MAXALT pavartojimo iki ergotamino grupės vaistų (pvz., ergotamino, dihidroergotamino ar metizergido) vartojimo palaukite bent 6 valandas. Po ergotamino tipo vaistinių preparatų pavartojimo iki MAXALT vartojimo palaukite mažiausiai 24 valandas.

  Paklauskite gydytojo patarimo, kaip vartoti MAXALT, ir apie kylančius pavojus: - jeigu vartojate propranololį (žiūrėkite 3 skyrių "KAIP VARTOTI MAXALT"); - jeigu depresiją gydotės SSRI grupės vaistais, tokiais kaip sertralinas, escitalopramo oksalatas ar fluoksetinas, arba SNRI grupės vaistais, tokiais kaip venlafaksinas ar duloksetinas.

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  MAXALT vartojimas su maistu ir gėrimais

  Išgertas po valgio MAXALT gali veikti ilgiau. Nors ir yra geriau šį vaistą gerti nevalgius, tačiau Jūs galite jį vartoti ir po valgio.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis

  Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Ar nėštumo metu vartojamas MAXALT yra žalingas negimusiam kūdikiui, nėra žinoma. Turite vengti žindyti 24 valandas po vaisto pavartojimo.

  Vaikams ir paaugliams

  Jaunesniems kaip 18 metų vaikams MAXALT geriamojo liofilizato vartoti nerekomenduojama.

  Vartojimas senyviems pacientams

  Išsamių tyrimų, kuriuose būtų įvertintas MAXALT saugumas ir veiksmingumas vyresniems kaip 65 metų pacientams, neatlikta.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

  Vartodami MAXALT galite jaustis mieguisti ar apsvaigę. Jeigu Jums taip būna, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

  MAXALT sudėtyje yra fenilalanino šaltinis Fenilketonurija sergantiems pacientams. Sudėtyje yra fenilalanino šaltinis. Gali būti kenksmingas sergantiesiems fenilketonurija. Kiekviename MAXALT 10 mg geriamajame liofilizate yra 3,75 mg aspartamo (kurio sudėtyje yra fenilalanino).

  3. Kaip vartoti MAXALT

  MAXALT yra skirtas gydyti migrenos priepuolius. Kai prasideda migreninis galvos skausmas, pavartokite šį vaistą kaip galite greičiau. Negerkite jo, norėdami priepuolio išvengti.

  MAXALT visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Įprasta dozė yra 10 mg.

  Jeigu šiuo metu vartojate propranololį arba sergate inkstų ar kepenų ligomis, neturėtumėte vartoti vartoti MAXALT 10 mg geriamojo liofilizato.

  Jeigu migrena pasikartoja per 24 valandas Kai kuriems pacientams per 24 valandas migrenos simptomai gali pasikartoti. Jei migrena pasikartoja, Jūs galite išgerti dar vieną MAXALT dozę. Tarp dozių visada reikia padaryti bent 2 valandų pertrauką.

  Jeigu migrenos priepuolis tęsiasi ilgiau kaip 2 valandas Jei priepuolio metu MAXALT nepadeda, to paties priepuolio gydymui antrosios dozės vartoti negalima. Tačiau yra tikėtina, kad kito priepuolio metu MAXALT tikriausiai padės.

  Nevartokite daugiau kaip dviejų MAXALT 10 mg geriamųjų liofilizatų per 24 valandas. Tarp dozių visada turite padaryti bent 2 valandų pertrauką.

  Jeigu Jūsų būklė blogėja, kreipkitės medicininės pagalbos.

  Kaip vartoti MAXALT geriamąjį liofilizatą

  - MAXALT (rizatriptano benzoatas) tiekiamas 10 mg geriamaisias liofilizatais, kuris ištirpsta burnoje; - MAXALT geriamojo liofilizato lizdinę plokštelę atlupkite sausomis rankomis; - geriamąjį liofilizatą padėkite ant savo liežuvio, kur jis ištirps ir kartu su seilėmis bus nurytas; - geriamąjį liofilizatą vartokite tais atvejais, kuomet nėra kuo užsigerti. Ką daryti pavartojus per didelę MAXALT dozę?

  Jeigu pavartojote per didelę vaisto dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Kartu su savimi pasiimkite vaisto pakuotę.

  Perdozavimo požymiai yra svaigulys, mieguistumas, vėmimas, alpimas ir suretėjęs širdies ritmas.

  Jeigu turite daugiau klausimų apie šio vaisto vartojimą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Šalutinis poveikis, kuris gali pasireikšti vartojant šį vaistą, išdėstytas žemiau.

  Klinikinių tyrimų su suaugusiais pacientais metu dažniausiai pastebėti šalutiniai reiškiniai buvo galvos svaigimas, mieguistumas ir nuovargis.

  Dažni (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 100 pacientų) - dilgsėjimas (parestezija), galvos skausmas, sumažėjęs odos jautrumas (hipestezija), pablogėjęs mąstymas, nemiga; - dažnas ar neritmiškas širdies plakimas (palpitacija); - paraudimas (trumpalaikis veido paraudimas); - nemalonus jausmas gerklėje; - pykinimas, burnos sausmė, vėmimas, viduriavimas, nevirškinimas (dispepsija); - kai kurių kūno dalių sunkumo jausmas, sprando skausmas, sąstingis; - pilvo ar krūtines skausmas.

  Nedažni (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 1000 pacientų) - blogas skonis burnoje; - sunku išlaikyti pusiausvyrą vaikštant (ataksija), galvos sukimasis (vertigo), miglotas matymas drebulys, alpulys; - minčių susipainiojimas, nervingumas; - padidėjęs kraujospūdis (hipertenzija), troškulys, karščio pylimai, padidėjęs prakaitavimas; - išbėrimas, niežulys ar išbėrimas pūkšlėmis (dilgėlinė), veido, lūpų, liežuvio ir (arba) gerklų patinimas, kurie gali pasunkinti kvėpavimą ir (arba) rijimą (angioneurozinė edema), sunku kvėpuoti (dusulys); - kai kurių kūno dalių veržimo jausmas, raumenų silpnumas; - širdies plakimo ritmo ar dažnio pakitimai (aritmija), eletrokardiogramos (tyrimo, kurio metu užrašoma Jūsų širdies elektrinė veikla) pakitimai labai greitas širdies plakimas (tachikardija); - veido skausmas, raumenų skausmas.

  Reti (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 10 000 pacientų) - švokštimas; - alerginė reakcija (padidėjęs jautrumas), netikėta ir gyvybei pavojinga alerginė reakcija (anafilaksija); - insultas (jis dažniausiai įvyksta pacientams, turintiems širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių (padidėjęs kraujospūdis, cukrinis diabetas, rūkymas ar pakaitinės nikotino terapijos vartojimas, šeimoje buvusios širdies ligos ar insultas, vyresnis kaip 40 metų vyras, moteris po menopauzės, tam tikras širdies ritmo sutrikimas (Hiso pluošto kojytės blokada))); - retas širdies plakimas (bradikardija).

  Dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis) - širdies priepuolis, širdies kraujagyslių spazmas (jie dažniausiai įvyksta pacientams, turintiems širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių (padidėjęs kraujospūdis, cukrinis diabetas, rūkymas ar pakaitinės nikotino terapijos vartojimas, šeimoje buvusios širdies ligos ar insultas, vyresnis kaip 40 metų vyras, moteris po menopauzės, tam tikras širdies ritmo sutrikimas (Hiso pluošto kojytės blokada))); - sindromas, vadinamas „serotonino sindromu“, kurio šalutinis poveikis yra koma, nestabilus kraujospūdis, ypač aukšta kūno temperatūra, nepakankama raumenų koordinacija, sujaudinimas ir haliucinacijos; - sunkus odos nusilupimas kartu su karščiavimu arba be jo (toksinė epidermio nekrolizė); - traukuliai (konvulsijos); - galūnių kraujagyslių spazmas, įskaitant rankų ar kojų šalimą ir sustingimą; - gaubtinės (storosios) žarnos kraujagyslių spazmas, galintis sukelti pilvo skausmą.

  Jeigu Jums pasireiškia alerginės reakcijos, serotonino sindromo, širdies priepuolio ar insulto simptomai, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją.

  Be to, pasakykite savo gydytojui, jeigu Jums, pavartojus MAXALT, pasireiškė bet kokie simptomai, rodantys alergiją (pavyzdžiui, bėrimas arba niežėjimas).

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti MAXALT

  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Ant kartono dėžutės, nešiojamosios dėžutės ar lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  MAXALT geriamuosius liofilizatus laikykite ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

  Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Kol nesate tinkamai pasiruošęs vartoti vaistą, geriamojo liofilizato lizdinės plokštelės iš išorinio aliuminio paketėlio neišimkite. Pastebėję, kad aliuminio paketėlis yra pažeistas, vaisto nevartokite.

  Aliuminio paketėlius visada laikykite nešiojamojoje dėžutėje.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  MAXALT sudėtis

  - Veiklioji MAXALT medžiaga yra rizatriptanas. Viename geriamajame liofilizate yra 10 mg rizatriptano (14,53 mg rizatriptano benzoato pavidalu). - MAXALT geriamųjų liofilizatų pagalbinės medžiagos yra želatina, manitolis (E421), glicinas, aspartamas (E951) ir pipirmėčių kvapioji medžiaga (susidedanti iš pipirmėčių eterinio aliejaus, maltodekstrino ir dekstrino).

  MAXALT išvaizda ir kiekis pakuotėje 10 mg geriamieji liofilizatai yra balti ar balkšvi, apvalūs, su vienoje jų pusėje įspaustu kvadratu, pipirmėčių skonio.

  Pakuotės dydžiai. Dėžutėje yra 2, 3, 6, 12 arba 18 geriamųjų liofilizatų.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Rinkodaros teisės turėtojas UAB „Merck Sharp & Dohme“ Kęstučio g. 59/27 LT-08124 Vilnius Lietuva Gamintojas Merck Sharp & Dohme BV Waarderweg 39 2031 BN Haarlem Nyderlandai

  Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais: Austrija, Suomija, Švedija  MAXALT RAPITAB Belgija, Liuksemburgas  MAXALT LYO 10 mg Bulgarija   МАКСАЛТ RPD 10 mg перорален лиофилизат Kipras, Estija   MAXALT Čekija   MAXALT 10 mg perorální lyofilizát Danija   MAXALT Smelt, smeltetabletter Prancūzija   MAXALTLYO Vokietija   MAXALT lingua 10 mg Schmelztabletten Graikija   MAXALT Rapid Sol. Tab. Vengrija   MAXALT RAPIDISC 10 mg belsőleges liofilizátum Islandija   MAXALT SMELT 10 mg frostþurrkaðar töflur Airija   Rizatriptan MSD 10 mg oral lyophilisates Italija   MAXALT RPD 10 mg liofilizzato orale Latvia   MAXALT 10 mg liofilizēts pulveris iekšīgai lietošanai Lietuva   MAXALT 10 mg geriamasis liofilizatas Malta, Jungtinė Karalystė  MAXALT MELT Nyderlandai   MAXALT SMELT Norvegija   Maxalt Rapitab Lenkija, Portugalija  MAXALT RPD Rumunija   Maxalt 10 mg liofilizat oral Slovakija   Rizalief Melt 10 mg Slovėnija   Maxalt 10 mg peroralni liofilizati Ispanija   MAXALT MAX 10 mg

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „Merck Sharp & Dohme“ Kęstučio g. 59/27 LT-08124 Vilnius, Lietuva Tel. +3705 2780247 El. paštas: msd_lietuva@merck.com

   

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-07-16

   Naujausia vaistinio preparato charakteristikų santraukos redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/.

  MAXALT yra skirtas gydyti migrenos priepuolius. Kai prasideda migreninis galvos skausmas, pavartokite šį vaistą kaip galite greičiau. Negerkite jo, norėdami priepuolio išvengti.

  MAXALT visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Įprasta dozė yra 10 mg.

  Jeigu šiuo metu vartojate propranololį arba sergate inkstų ar kepenų ligomis, neturėtumėte vartoti vartoti MAXALT 10 mg geriamojo liofilizato.

  Jeigu migrena pasikartoja per 24 valandas Kai kuriems pacientams per 24 valandas migrenos simptomai gali pasikartoti. Jei migrena pasikartoja, Jūs galite išgerti dar vieną MAXALT dozę. Tarp dozių visada reikia padaryti bent 2 valandų pertrauką.

  Jeigu migrenos priepuolis tęsiasi ilgiau kaip 2 valandas Jei priepuolio metu MAXALT nepadeda, to paties priepuolio gydymui antrosios dozės vartoti negalima. Tačiau yra tikėtina, kad kito priepuolio metu MAXALT tikriausiai padės.

  Nevartokite daugiau kaip dviejų MAXALT 10 mg geriamųjų liofilizatų per 24 valandas. Tarp dozių visada turite padaryti bent 2 valandų pertrauką.

  Jeigu Jūsų būklė blogėja, kreipkitės medicininės pagalbos.

  Kaip vartoti MAXALT geriamąjį liofilizatą

  - MAXALT (rizatriptano benzoatas) tiekiamas 10 mg geriamaisias liofilizatais, kuris ištirpsta burnoje; - MAXALT geriamojo liofilizato lizdinę plokštelę atlupkite sausomis rankomis; - geriamąjį liofilizatą padėkite ant savo liežuvio, kur jis ištirps ir kartu su seilėmis bus nurytas; - geriamąjį liofilizatą vartokite tais atvejais, kuomet nėra kuo užsigerti. Ką daryti pavartojus per didelę MAXALT dozę?

  Jeigu pavartojote per didelę vaisto dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Kartu su savimi pasiimkite vaisto pakuotę.

  Perdozavimo požymiai yra svaigulys, mieguistumas, vėmimas, alpimas ir suretėjęs širdies ritmas.

  Jeigu turite daugiau klausimų apie šio vaisto vartojimą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rizatriptanas; 10mg

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti