preloader

Prašome palaukti

OCUHYL C 1.2 mg/ml akių lašai, 10 ml tirpalas
OCUHYL C 1.2 mg/ml akių lašai, 10 ml tirpalas

OCUHYL C 1.2 mg/ml akių lašai, 10 ml tirpalas

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 858800022706

Akių lašai, tirpalas.

7,64 €
Prekė sandėlyje

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Akių lašai, tirpalas.Natrio hialorunatas.


„OCUhyl C“ yra sterilūs akių lašai, sukeliantys drėkinamąjį, raminamąjį ir tepamąjį poveikį, ypač jei akys yra jautrios. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties (medžiagos, natūraliai atsirandančios akyse ir kitose organizmo vietose) šie akių lašai veiksmingai gali padėti sumažinti akių sausumą, deginimą ir nuovargį bei sukelia ilgalaikį akių komforto pojūtį. Be to, „OCUhyl C“ akių lašuose yra natūralaus medetkų ekstrakto, kuris apsaugo nuo dirginimo ir veikia akių epitelio regeneraciją. „OCUhyl C“ sudėtyje nėra jokių konservantų ar antimikrobinių priedų, todėl šiuos akių lašus gali vartoti žmonės, kurių akys jautrios, ar kurie nešioja kontaktinius lęšius. „OCUhyl C“ gali vartoti suaugę žmonės, paaugliai ir vaikai.


„OCUhyl C“ skirtas vartoti tik iš išorės. Jis vartojamas kaip papildomas preparatas sumažėjus ašarų išsiskyrimui, atsiradus svetimkūnio pojūčiui akyje, nuovargiui ar dirginimui, taip pat apsauginei akių ragenos ir junginės ašarų plėvelei palaikyti.

Jei gydytojas nenurodė kitaip, paprastai į junginės maišelį reikia įlašinti po 1 lašą 1–3 kartus per dieną, tačiau galima vartoti ir dažniau. Vaikams dozę nustato gydytojas.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės