preloader

Prašome palaukti

OMRON žingsniamatis WALKING STYLE IV, mėlyna spalva, 1 vnt.

OMRON žingsniamatis WALKING STYLE IV, mėlyna spalva, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 401567210903
Naujasis „Walking style IV“ sujungia visų pripažintą 3-ijų Pjezo daviklių technologiją ir naują grakštų dizainą. 
Pranešti, kai prekė atsiras
Įkelti į norų sąrašą

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

DĖMESIO! Dalies siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau nei numatyta (3 - 5 d.d.). Galimas papildomas vėlavimas iki 5 d. d. dėl kurjerių užimtumo. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Naujasis „Walking style IV“ sujungia visų pripažintą 3-ijų Pjezo daviklių technologiją ir naują grakštų dizainą. 


Prietaisas suteikia galimybę savarankiškai ir individualiai nusistatyti vaikščiojimo režimą ar treniruotes ir pagerina vaikščiojimo įgūdžius. Lengva naudoti dėl paprasto dizaino. Rinkitės baltos ar mėlynos spalvos.

Tai – labai tiksli, mikroelektromechaninė technologija, kuri naudojama kai kuriose pažangiose mobiliųjų telefonų sistemose. Lankstus ir universalus naudojimas: žingsniamatį galima nešiotis bet kur, kur Jums patogu (prisegti prie diržo, nešioti kišenėje ar portfelyje).

  • Aktyvumo režimas: paspaudus mygtuką, pradedamas skaičiuoti naudotojo aktyvumas.
  • Aerobikos režimas papildomiems pratimams.
  • Laikrodis: bet kuriuo metu galite pasižiūrėti, kiek yra valandų, ar kada pradėjote treniruotę.
  • Galimybė pasirinkti matavimo vienetus (svarai – kilogramai, pėdos – centimetrai, mylios – kilometrai).
  • Spaustukas su dirželiu: vartotojas žingsniamatį gali prisisegti bet kur. Spaustukas garantuoja, kad žingsniamačio nepamesite treniruotės metu.
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Maitinimo šaltinis: Ličio-jonų baterija

Aktyvumo režimas. Paspaudus mygtuką, pradedamas skaičiuoti naudotojo aktyvumas. Prietaisas pagal įvestus vartotojo duomenis kiekvienam individuliai apskaičiuos žingsnius, nueitą atstumą, sunaudotos energijos ir sudegintų riebalų kiekį. Vartotojas kasdien gali pamatyti visus apskaičiuotus duomenis.
Aerobikos rėžimas papildomiems pratimams. Žingsniamatis „Omron Walking style IV“ yra ir aerobinis žingsniamatis, kuris skaičiuoja pastovių žingsnių skaičių. Pastovūs arba aerobiniai žingsniai – tai fiziniai pratimai, kurie mums padeda išlikti sveikiems. Pastovūs žingsniai yra skaičiuojami atskirai, kai nueinama 60 žingsnių per minutę arba daugiau nei 10 minučių iš eilės. Jei bus ilsimasi mažiau nei 1 minutę, po ilgiau nei 10 minučių ėjimo be pertraukos, bus laikoma kaip „besitęsiantis (ar aerobinis, ar pastovus) ėjimas“. Pvz.: jeigu Jūs 20 minučių eisite, per minutę žengdami 120 žingsnių, iš viso Jūs nužingsniuosite 2400 žingsnių.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti