preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
OMRON žingsniamatis WALKING STYLE IV, mėlyna spalva, 1 vnt.

OMRON žingsniamatis WALKING STYLE IV, mėlyna spalva, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 401567210903

Naujasis „Walking style IV“ sujungia visų pripažintą 3-ijų Pjezo daviklių technologiją ir naują grakštų dizainą. 

-20%
38,39 €
47,99 € *
Prekė sandėlyje

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Medicinos priemonė

Naujasis „Walking style IV“ sujungia visų pripažintą 3-ijų Pjezo daviklių technologiją ir naują grakštų dizainą. Jis suteikia galimybę savarankiškai ir individualiai nusistatyti vaikščiojimo režimą ar treniruotes ir pagerina vaikščiojimo įgūdžius. Lengva naudoti dėl paprasto dizaino. Rinkitės baltos ar mėlynos spalvos prietaisą.


Tai – labai tiksli, mikro elektromechaninė technologija, kuri naudojama kai kuriose pažangiose mobiliųjų telefonų sistemose. Lankstus ir universalus naudojimas: žingsniamatį galima nešiotis bet kur, kur Jums patogu (prisegti prie diržo, nešioti kišenėje ar portfelyje).  • Aktyvumo režimas. Paspaudus mygtuką, pradedamas skaičiuoti naudotojo aktyvumas. Prietaisas kiekvienam individuliai pagal įvestus vartotojo duomenis apskaičiuos žingsnius, nueitą atstumą, sunaudotos energijos ir sudegintų riebalų kiekį. Vartotojas kasdien gali pamatyti visus apskaičiuotus duomenis.

  • Aerobikos režimas papildomiems pratimams. Žingsniamatis „Omron Walking style IV“ yra ir aerobinis žingsniamatis, kuris skaičiuoja pastovių žingsnių skaičių. Pastovūs arba aerobiniai žingsniai yra fiziniai pratimai, kurie mums padeda išlikti sveikiems. Pastovūs žingsniai skaičiuojami atskirai, kai nueinama 60 žingsnių per minutę arba žingsniuojama daugiau nei 10 minučių iš eilės. Jei bus ilsimasi mažiau nei 1 minutę, ilgiau nei po 10 minučių ėjimo be pertraukos, bus laikoma kaip „besitęsiantis (aerobinis ar pastovus) ėjimas“. Pvz.: jeigu Jūs 20 min. eisite, per minutę žengdami 120 žingsnių, iš viso Jūs nužingsniuosite 2400 žingsnių.

  • Laikrodis. Bet kuriuo metu galite pasižiūrėti, kiek yra valandų, ar kada pradėjote treniruotę.

  • Galimybė pasirinkti matavimo vienetus (svarai – kilogramai, pėdos – centimetrai, mylios – kilometrai).

  • Spaustukas su dirželiu. Vartotojas žingsniamatį gali prisisegti bet kur. Spaustukas garantuoja, kad žingsniamačio nepamesite treniruotės metu.

Kartu perkamos prekės

Panašios prekės