preloader

Prašome palaukti

Ostemax, 70mg, tabletės, N4

Ostemax, 70mg, tabletės, N4

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Alendrono rūgštis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 70mg
Prekės kodas: 590306000693
Gydyti osteoporozę.
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Gydyti osteoporozę.

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
  - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
  - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  - Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
  - Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Lapelio turinys
  1. Kas yra Ostemax ir kam jis vartojamas
  2. Kas žinotina prieš vartojant Ostemax
  3. Kaip vartoti Ostemax
  4. Galimas šalutinis poveikis
  5. Kaip laikyti Ostemax
  6. Kita informacija


  1. KAS YRA OSTEMAX IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Ostemax 70 mg tabletės ne hormoninių medikamentų grupės, vadinamos bisfosfonatais, preparatas.
  Šis medikamentas stabdo kaulų išakijimą, pasireiškiantį moterims po menopauzės, ir padeda jiems atsistatyti. Ostemax 70 mg tabletės mažina stuburo ir šlaunikaulio lūžių riziką.

  Jūsų gydytojas paskyrė Ostemax 70 mg tablečių, kadangi Jūs sergate liga, kuri vadinama osteoporoze.
  Kas yra osteoporozė?
  Osteoporozė sukelia kaulų išakijimą ir juos silpnina. Ji dažniau pasireiškia moterims po menopauzės. Šiuo laikotarpiu kiaušidės nustoja gaminti moterišką hormoną, kuris vadinamas estrogenu ir kuris padeda palaikyti moters griaučių sveikatingumą. Dėl minėto pokyčio kaulai pradeda akyti ir silpnėti. Kuo anksčiau moteriai prasideda menopauzė, tuo būna didesnė osteoporozės rizika.
  Ankstyvuoju laikotarpiu osteoporozė paprastai nesukelia jokių simptomų. Jeigu ši liga negydoma, ji gali sukelti kaulų lūžimą. Nors lūžiai paprastai sukelia skausmą, stuburo kaulų lūžių galima nepastebėti tol, kol jie nesukelia ūgio sumažėjimo.
  Kaulai gali lūžti įprastinės kasdieninės veiklos, pvz., kėlimo, metu ar dėl nedidelės traumos, kuri normaliai kaulų lūžimo neturėtų sukelti. Paprastai lūžta šlaunies, stuburo ar riešo kaulai. Šis pažeidimas gali sukelti ne tik skausmą, bet ir reikšmingą deformaciją bei negalią, pvz., susikūprinimą, “našlės kuprą”, judrumo praradimą.

  Kaip galima gydyti osteoporozę?

  Svarbu atsiminti, jog osteoporozę galima gydyti ir tai pradėti niekada nevėlu. Jūsų osteoporozei gydyti gydytojas paskyrė Ostemax 70 mg tablečių.
  Ostemax 70 mg tabletėmis gydomam pacientui gydytojas gali rekomenduoti šiek tiek pakeisti gyvenimo būdą, kadangi jo pokyčiai gali pagerinti sveikatos būklę.
  Rekomendacijos
  - Atsisakyti rūkymo. Manoma, kad rūkymas didina kaulų išakijimo greitį, vadinasi, gali didinti lūžių riziką.
  - Mankštintis. Kaulų, kaip ir raumenų, tvirtumo ir sveikatingumo palaikymui reikalinga mankšta. Prieš pradedant fizinio lavinimo programą reikia pasitarti su gydytoju.
  - Laikytis subalansuotos dietos. Gydytojas gali patarti, kaip laikytis dietos ir ar reikia vartoti kokių nors maisto papildų.


  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OSTEMAX

  Ostemax 70 mg tablečių vartoti vaikams ir paaugliams negalima.

  Ostemax 70 mg tablečių vartoti negalima, jei:
  - Jus vargina kokie nors stemplės (vamzdelio, jungiančio Jūsų burną su skrandžiu) negalavimai;
  - negalite tiesiai stovėti ar sėdėti ne mažiau kaip 30 minučių;
  - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) alendrono rūgščiai arba bet kuriai pagalbinei Ostemax medžiagai;
  - jeigu netoleruojate laktozės;
  - gydytojas nustatė, kad Jūsų kraujyje yra per mažai kalcio;
  - įtariate, jog esate nėščia;
  - žindote kūdikį.
  Jeigu manote, jog Jums tinka kuris nors iš minėtų atvejų, tablečių gerti negalima. Iš pradžių reikia pasiklausti gydytojo ir laikytis jo nurodymų.
  Specialių atsargumo priemonių reikia
  Prieš vartojant Ostemax 70 mg tablečių pasakykite gydytojui, jei:
  - vargina inkstų negalavimai;
  - esate alergiškas kokiai nors medžiagai;
  - gydytojas sakė, kad Jums yra Barretto stemplė (būklė, susijusi su ląstelių, ribojančių apatinę stemplės dalį, pokyčiais);
  - turite rijimo ar virškinimo sutrikimų;
  - jeigu sergate vėžiu ir/ar, jums taikomas vėžio gydymas, toks kaip chemoterapija arba radioterapija ir kt.
  - Jūs privalote kreiptis į odontologą prieš pradedant vartoti Ostemax.
  - Jums yra dantenų liga.
  - Jei vartojate kortikosteroidinius vaistus.
  - jeigu Jums trūksta vitamino D ar skundžiatės prieskydinių liaukų veiklos susilpnėjimu.
  - jeigu rūkote ar anksčiau rūkėte (kadangi gali padidėti dantų ligų ir žandikaulio pažeidimo rizika).

  Gydymo metu reikia laikytis tinkamos profilaktinės dantų priežiūros, kaip rekomenduota odontologo.

  Ostemax gydymo metu svarbu palaikyti gerą burnos higieną. Gydymo metu Jūs turėtumėte įprastine tvarka tikrinti dantis ir kreiptis į savo gydytoją ar odontologą, jei pajutote kokias nors burnos ar dantų problemas pvz.: paslankius dantis, skausmą ar patinimą.

  Nutraukite Ostemax vartojimą ir kreipkitės į gydytoją jeigu pasireiškia stemplės dirginimas, uždegimas ar išopėjimas, kurie dažnai pasireiškia krūtinės skausmu, rėmeniu, sunkumu ar skausmu ryjant. Šis šalutinis poveikis būna sunkesnis, jei atsiradus minėtiems simptomams pacientas toliau vartoja Ostemax. Šio šalutinio poveikio rizika padidėja, jei nesilaikoma 3 skyriaus “Kaip vartoti Ostemax 70 mg tablečių” nurodymų.

  Nutraukite Ostemax vartojimą ir kreipkitės į gydytoją jeigu pasireiškia šie simptomai (angioedema):
  • Veido, liežuvio, gerklės pabrinkimas
  • Pasunkėjęs rijimas
  • Dilgėlinė ir pasunkėjęs kvėpavimas

  Kitų vaistų vartojimas
  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui, ypač jeigu vartojate nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (pvz., aspiriną, ibuprofeną, indometaciną).
  Ostemax 70 mg tabletės gali sąveikauti su kalcio papildais, antacidiniais preparatais ir kai kuriais geriamaisiais vaistais. Nurijus Ostemax, privalote bent 30 min. nevartoti kitų vaistų.

  Ostemax 70 mg tablečių vartojimas su maistu ir gėrimais
  Ostemax 70 mg tabletės gali sąveikauti su maistu, gėrimais ir kitais vaistais, kurių Jūs geriate, todėl yra svarbu tiksliai laikytis 3 skyriaus “Kaip vartoti Ostemax 70 mg tablečių” patarimų.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis
  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
  Jei esate nėščia ar planuojate pastoti, vartoti Ostemax negalima.
  Jeigu žindote kūdikį, vartoti Ostemax negalima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas
  Ostemax 70 mg tabletės Jūsų gebėjimui vairuoti transportą ir valdyti veikiančius mechanizmus įtakos nedaro. Vis dėlto, tam tikras šalutinis poveikis gali paveikti kai kurių pacientų gebėjimą vairuoti ar valdyti mechanizmus. Įsitikinkite, kad jūs žinote, kaip veikia šis vaistas prieš pradėdami vairuoti ar valdyti mechanizmus.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Ostemax medžiagas
  Ostemax sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas yra sakęs, kad Jūs netoleruojate kai kurių angliavandenių, pvz., laktozės, prieš vartojant šių tablečių reikia pasitarti su gydytoju.


  3. KAIP VARTOTI OSTEMAX

  Ostemax 70 mg tablečių visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jums anksčiau galėjo būti paskirta 10 mg alendronato tablečių, kurių vartojama kartą per parą. Įprastinė Ostemax 70 mg tablečių dozė yra viena tabletė, kurią reikia gerti kartą per savaitę.
  Kad Ostemax 70 mg tabletės padėtų, reikia laikytis toliau pateiktų nurodymų.
  Jeigu nesilaikysite šių veiksmų ir nurodymų, Jums gali pasireikšti šalutinis poveikis (žr. 4 skyrių „Galimas šalutinis poveikis)

  1. Pasirinkite dieną. Pasirinkite Jums tinkamiausią savaitės dieną, kurią vartosite vaistą. Kiekvieną savaitę, Jūsų pasirinktą dieną išgerkite vieną Ostemax 70 mg tabletę;
  Labai svarbu įvykdyti 2, 3, 4 ir 5 veiksmus, kurie padeda Ostemax 70 mg tabletėms greitai patekti į Jūsų skrandį ir sumažina stemplės (vamzdelio, jungiančio burną su skrandžiu) dirginimo galimybę.
  2. Prieš vartojimą nevalgyti ir negerti. Ostemax 70 mg tabletę reikia gerti ryte, tik pabudus, prieš valgymą, gėrimą ar kitų vaistų vartojimą. Tabletę reikia nuryti, užsigeriant pilna stikline (ne mažiau kaip 200 ml ar 7 skysčio uncijomis) paprasto vandens.
  Nevartokite:
  - mineralinio vandens;
  - kavos ar arbatos;
  - sulčių.

  • Reikia nuryti visą tabletę. Tabletės smulkinti ar kramtyti ar leisti jai ištirpti burnoje negalima.

  3. Gultis negalima. Išgėrus Ostemax 70 mg tabletę, gultis negalima. Jūs turite likti vertikalioje padėtyje, t. y. sėdėti, stovėti ar vaikščioti, mažiausiai 30 minučių ir vėl neatsigulti iki pirmojo Jūsų dienos maitinimosi. Ostemax 70 mg tabletės negalima gerti vakare, prieš miegą, ir neatsikėlus iš lovos ryte.
  4. Valgyti negalima. Nurijus Ostemax 70 mg tabletę, pusryčiauti, gerti ar vartoti kitų vaistų, įskaitant antacidinius (skrandžio rūgštingumą mažinančius) preparatus, kalcio papildus ir vitaminus, galima ne anksčiau kaip po 30 minučių. Ostemax 70 mg tabletės yra veiksmingos, jei vartojamos, kai skrandis tuščias.
  5. Jei ryjant atsiranda skausmas ar sunkumas, pradeda skaudėti krūtinę, atsiranda ar pasunkėja rėmuo, reikia nutraukti Ostemax 70 mg tablečių vartojimą ir kreiptis į gydytoją.
  6. Yra svarbu Ostemax 70 mg tabletes vartoti visą Jūsų gydytojo nurodytą laiką. Ostemax gali gydyti Jūsų osteoporozę tik tokiu atveju, jeigu Jūs tęsite šių tablečių vartojimą.

  Jeigu manote, kad Ostemax 70 mg tabletės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę Ostemax 70 mg tablečių dozę
  Netyčia nurijus per daug tablečių reikia išgerti pilną stiklinę vandens ir nedelsiant kreiptis į gydytoją. Atsigulti ar sau sukelti vėmimą negalima.

  Pamiršus pavartoti Ostemax 70 mg tablečių
  Neišgėrus Ostemax 70 mg tabletės, prisiminus ją reikia išgerti kitą rytą. Negalima vartoti dviejų tablečių per parą. Toliau vaisto reikia vartoti taip, kaip paskirta, t. y. konkrečią dieną kartą per savaitę.

  Nustojus vartoti Ostemax 70 mg tablečių
  Labai svarbu Ostemax 70 mg tablečių vartoti tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Šis medikamentas gydo osteoporozę tik tokiu atveju, jeigu jo vartojama ilgai.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Ostemax 70 mg tabletės, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Labai dažni (pastebėti daugiau kaip 1 iš 10 gydytų ligonių)
  • Kaulų, raumenų ir sąnarių skausmas (kartais sunkus).

  Dažni (pastebėti ne mažiau kaip 1 iš 100, bet ne daugiau kaip 1 iš 10 gydytų ligonių)
  • Pilvo skausmas, nemalonūs pojūčiai pilve, vidurių užkietėjimas, viduriavimas, dujų susikaupimas žarnyne, rijimo pasunkėjimas, patinimas, atsirūgimas rūgštimi, stemplės išopėjimas.
  Nedelsiant kreipkitės į gydytoją jeigu pasireiškia stemplės dirginimas (žr. poskyrį „Specialių atsargumo priemonių vartojant Ostemax reikia“).
  • Galvos skausmas.
  • Svaigulys.
  • Galvos svaigimas.
  • Niežulys.
  • Plaukų slinkimas.
  • Rankų ir kojų tinimas.
  • Silpnumas.

  Nedažni (pastebėti ne mažiau kaip 1 iš 1000, bet ne daugiau kaip 1 iš 100 gydytų ligonių)
  • Pykinimas, vėmimas, skrandžio ar stemplės uždegimas, stemplės žaizdos, tuštinimasis tamsiomis ar panašiomis į degutą išmatomis.
  • Bėrimas, odos paraudimas.
  • Skonio pojūčio pokyčiai.
  • Akies uždegimas su tokiais simptomais kaip akies skausmas, neryškus matymas ar paraudimas.
  • Praeinantys, į gripą panašūs simptomai, kaip raumenų skausmas, bendras negalavimo pojūtis, kartais karščiavimas, dažniausiai pasireiškiantis gydymo pradžioje.

  Reti (pastebėti ne mažiau kaip 1 iš 10000, bet ne daugiau kaip 1 iš 1000 gydytų ligonių)
  • Stemplės susiaurėjimas, gerklės ir/ar burnos pabrinkimas (kuris atsiranda sukramčius tabletę arba ją čiulpiant), skrandžio ir/ar dvylikapirštės žarnos opos (kartais jos būna sunkios ir kraujuoja).
  • Bėrimas su jautrumu saulės šviesai.
  • Padidėjusio jautrumo reakcijos įskaitant dilgėlinę ar veido, lūpų, liežuvio ir/ar gerklės pabrinkimą, dėl kurio pasunkėja kvėpavimas ar rijimas (dar vadinama angioedema, žr. poskyrį „Specialių atsargumo priemonių vartojant Ostemax reikia“).
  • Sunkios odos reakcijos, įskaitant išplitusį odos pažeidimą (odos lupimasis), odos ir gleivinių pokyčius.
  • Per mažo kalcio kiekio kraujyje simptomai, tokie kaip raumenų mėšlungis ar spazmai ir/ar dilgčiojimo pojūtis pirštuose ar aplink burną.
  • Stiprus kaulų ir raumenų skausmas.
  • Burnos ir(ar) žandikaulio skausmas, patinimas ar žaizdos burnoje, sustingimo ar sunkumo pojūtis žandikaulyje ar dantų praradimas. Tai gali būti kaulų pažeidimų žandikaulyje (osteonekrozė) požymiai, paprastai siejami su uždelstu gydymu ir infekcija, dažnai lydimi danties pašalinimu. Kreipkitės į gydytoją ir odontologą, jei pajutote šiuos simptomus.
  • Ilgai nuo osteoporozės gydomiems pacientams gali neįprastoje vietoje lūžti šlaunies kaulas. Jeigu jaučiate šlaunies, klubo ar kirkšnies skausmą, silpnumą ar diskomfortą, kreipkitės į gydytoją, nes tai gali būti ankstyvi galimo šlaunikaulio lūžio požymiai.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jis galės Jums padėti, jei nurodysite, ką patyrėte, kada tai prasidėjo ir kiek laiko trunka.


  5. KAIP LAIKYTI OSTEMAX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
  Specialių laikymo sąlygų nereikia.
  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po “Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Ostemax vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.


  6. KITA INFORMACIJA

  Ostemax 70 mg tabletės sudėtis
  - Veiklioji medžiaga yra alendrono rūgštis. Vienoje tabletėje yra 70 mg alendrono rūgšties (natrio alendronato trihidrato pavidalu).
  - Pagalbinės medžiagos yra laktozės monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, kroskarmeliozės natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

  Ostemax 70 mg tabletės išvaizda ir kiekis pakuotėje
  Ostemax 70 mg tabletės yra baltos, pailgos, abipus išgaubtos.
  Ostemax 70 mg tabletės tiekiamos po 4 tabletes lizdinėse plokštelėse.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Pharmaceutical Works POLPHARMA SA
  19 Pelplińska Street, 83-200 Starogard Gdański
  Lenkija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  Farmacijos įmonės „Polpharma“ atstovybė
  E. Ožeškienės g. 18A
  LT-44254 Kaunas
  Tel./faks. +370 37 32 51 31

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-09-28

  Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/
  Ostemax 70 mg tablečių visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jums anksčiau galėjo būti paskirta 10 mg alendronato tablečių, kurių vartojama kartą per parą. Įprastinė Ostemax 70 mg tablečių dozė yra viena tabletė, kurią reikia gerti kartą per savaitę.
  Kad Ostemax 70 mg tabletės padėtų, reikia laikytis toliau pateiktų nurodymų.
  Jeigu nesilaikysite šių veiksmų ir nurodymų, Jums gali pasireikšti šalutinis poveikis (žr. 4 skyrių „Galimas šalutinis poveikis)

  1. Pasirinkite dieną. Pasirinkite Jums tinkamiausią savaitės dieną, kurią vartosite vaistą. Kiekvieną savaitę, Jūsų pasirinktą dieną išgerkite vieną Ostemax 70 mg tabletę;
  Labai svarbu įvykdyti 2, 3, 4 ir 5 veiksmus, kurie padeda Ostemax 70 mg tabletėms greitai patekti į Jūsų skrandį ir sumažina stemplės (vamzdelio, jungiančio burną su skrandžiu) dirginimo galimybę.
  2. Prieš vartojimą nevalgyti ir negerti. Ostemax 70 mg tabletę reikia gerti ryte, tik pabudus, prieš valgymą, gėrimą ar kitų vaistų vartojimą. Tabletę reikia nuryti, užsigeriant pilna stikline (ne mažiau kaip 200 ml ar 7 skysčio uncijomis) paprasto vandens.
  Nevartokite:
  - mineralinio vandens;
  - kavos ar arbatos;
  - sulčių.

  • Reikia nuryti visą tabletę. Tabletės smulkinti ar kramtyti ar leisti jai ištirpti burnoje negalima.

  3. Gultis negalima. Išgėrus Ostemax 70 mg tabletę, gultis negalima. Jūs turite likti vertikalioje padėtyje, t. y. sėdėti, stovėti ar vaikščioti, mažiausiai 30 minučių ir vėl neatsigulti iki pirmojo Jūsų dienos maitinimosi. Ostemax 70 mg tabletės negalima gerti vakare, prieš miegą, ir neatsikėlus iš lovos ryte.
  4. Valgyti negalima. Nurijus Ostemax 70 mg tabletę, pusryčiauti, gerti ar vartoti kitų vaistų, įskaitant antacidinius (skrandžio rūgštingumą mažinančius) preparatus, kalcio papildus ir vitaminus, galima ne anksčiau kaip po 30 minučių. Ostemax 70 mg tabletės yra veiksmingos, jei vartojamos, kai skrandis tuščias.
  5. Jei ryjant atsiranda skausmas ar sunkumas, pradeda skaudėti krūtinę, atsiranda ar pasunkėja rėmuo, reikia nutraukti Ostemax 70 mg tablečių vartojimą ir kreiptis į gydytoją.
  6. Yra svarbu Ostemax 70 mg tabletes vartoti visą Jūsų gydytojo nurodytą laiką. Ostemax gali gydyti Jūsų osteoporozę tik tokiu atveju, jeigu Jūs tęsite šių tablečių vartojimą.

  Jeigu manote, kad Ostemax 70 mg tabletės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę Ostemax 70 mg tablečių dozę
  Netyčia nurijus per daug tablečių reikia išgerti pilną stiklinę vandens ir nedelsiant kreiptis į gydytoją. Atsigulti ar sau sukelti vėmimą negalima.

  Pamiršus pavartoti Ostemax 70 mg tablečių
  Neišgėrus Ostemax 70 mg tabletės, prisiminus ją reikia išgerti kitą rytą. Negalima vartoti dviejų tablečių per parą. Toliau vaisto reikia vartoti taip, kaip paskirta, t. y. konkrečią dieną kartą per savaitę.

  Nustojus vartoti Ostemax 70 mg tablečių
  Labai svarbu Ostemax 70 mg tablečių vartoti tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Šis medikamentas gydo osteoporozę tik tokiu atveju, jeigu jo vartojama ilgai.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės