„Topicrem“ jautriai, dehidratuotai odai: 3 įpročiai, kuriuos reikia išsiugdyti kuo greičiau

„Topicrem“ jautriai, dehidratuotai odai:  3 įpročiai, kuriuos reikia išsiugdyti kuo greičiau

Žmonės, kurių oda yra jautri ir dehidratuota, kasdien susiduria su nepatogumais: oda sudirgsta po dušo ar vonios, netenka skaistumo, jaučiamas tempimas, negana to – atsiranda raukšlių, ypač akių srityje. Tokio tipo odą reikia švelniai drėkinti tiek iš vidaus, laikantis tam tikrų specialių dietų, tiek iš išorės, naudojant šiam tikslui sukurtas priemones. Jei Jūsų oda yra būtent tokia, „TopiCrem“ prekinio ženklo priemonės jautriai odai suteiks Jūsų grožio rutinai saugumo, veiksmingumo bei komforto.

 

„Topicrem“ prancūzų dermatologinė kosmetika visai šeimai

 

Visos prancūzų farmacinės laboratorijos sukurtos „Topicrem“ priemonės yra papildytos drėkinamuoju kompleksu, kuris užtikrina 24 valandų odos drėkinimą bei kitų medžiagų geresnę skvarbą ir veiksmingumą. Sudėtyje esančios tikslinės veikliosios medžiagos teigiamai veikia probleminę odą, pavyzdžiui, linkusią į aknę, odos jautrumą ir kt. „Topicrem“ prekinio ženklo savybės – PAPRASTUMAS, PRAKTIŠKUMAS, SAUGUMAS, VEIKSMINGUMAS, AUTENTIŠKUMAS, KOMFORTAS – atitinka šiuolaikinių vartotojų lūkesčius.

 

 

Odos drėkinimo svarba

 

Dvi trečiąsias odos sudaro vanduo, ji yra atviriausia išorės veiksnių grėsmėms. Odos balansas – labai trapus. Su amžiumi, taip pat dėl aplinkos užterštumo, saulės, šalčio ar vėjo oda praranda gebėjimą išlaikyti pakankamą kiekį vandens savo pačios apsaugai ir regeneracijai. Todėl labai svarbu drėkinti odą patiems – ir visai nesvarbu, kiek mums metų!

 

Pirmasis įprotis: makiažo ir odos nuvalymas kiekvieną vakarą

 

Aplinkos tarša dehidratuoja odą, todėl labai svarbu atsikratyti bet kokių nešvarumų, susikaupusių per dieną. Taigi, sugrįžus namo būtų neprošal pašalinti makiažą ir kruopščiai nuvalyti odą. Veido ir kaklo valymui galite naudoti „Topicrem“ švelnią valomąją želę, kadangi ji tinka net gležniausiai odai, o sudėtyje nėra muilo, dažiklių ar parabenų. Valymui užbaigti vatos diskeliu, sumirkytu miceliniu vandeniu,  nuvalykite akių makiažo likučius. „Topicrem“ priemonės – be parabenų ir dažiklių, tinkančios net jautriausiai odai! 

 

Antrasis įprotis: drėkinimas

 

Idealus drėkinimas priklauso nuo dviejų faktorių: reguliarumo ir tinkamo produkto. Todėl rekomenduojama dienai naudoti lengvą drėkinamąjį kremą, o nakčiai – intensyviau drėkinančią priemonę, nes odos regeneracijos procesas nakties metu yra aktyviausias. Naudojamas produktas turi būti pritaikytas Jūsų odos tipui. Mišriai-riebiai odai „Topicrem“ siūlo lengvos konsistencijos drėkinamąjį veido kremą, o sausesnei odai – kreminės konsistencijos ypač drėkinamąjį veido kremą. Šios dvi priemonės, kurių sudėtyje yra šlapalo bei glicerino, padeda atkurti odos hidrolipidinį barjerą ir gali būti naudojamos kaip dieninės ir kaip naktinės. 

 

Trečiasis įprotis: apsauga nuo saulės

 

Jautri ir sausa oda yra labiau pažeidžiama saulės spindulių, todėl labai svarbu imtis saugumo priemonių einant į lauką ar būnant paplūdimyje. Šiam tikslui specialiai sukurtas „Topicrem“ itin stiprios apsaugos drėkinamasis kremas su SPF50 apsaugo ir giliai drėkina odą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, – dosniai ištepti veidą ir kūną prieš saulės vonias bei pakartotinai tepti po maudynių ar netyčia nuvalius kremą. Be parabenų, neriebios, nelipnios konsistencijos kremą lengva naudoti. Įsidėmėkite: nepiktnaudžiaukite saulės spinduliais, dėvėkite galvos apdangalus, kad išvengtumėte saulės smūgio.

 

Rezultatas – greitai suteikiamas palengvėjimas Jūsų jautriai, dehidratuotai odai!