Nuostabiai atrodantys plaukai pavasario sezonu

Nuostabiai atrodantys plaukai pavasario sezonu

Nuostabiai atrodantys plaukai pavasario sezonu

Plaukų augimą galintys paskatinti vitaminai dažniausiai rekomenduojami pavasarį dėl skirtingų priežasčių:

1. Pokyčių dėl sezono keitimosi: žiemą dėl patalpų šildymo ir žemesnės temperatūros daugelis žmonių susiduria su galvos odos ir plaukų išsausėjimu. Atėjus pavasariui, ore atsiranda daugiau drėgmės, todėl galvos oda ir plaukų folikulai tampa imlesni maistingosioms medžiagoms.

2. Laiko atsigauti po žiemą patirto streso: žiemiški orai ir patalpų šildymas gali sukelti stresą plaukams, todėl jie gali išsausėti, lūžinėti, o kartais net pradėti slinkti. Pavasaris yra atsinaujinimo metas, o aprūpindami savo organizmą tinkamomis maistinėmis medžiagomis galite padėti plaukams atsigauti ir vėl pradėti augti.

3. Pagalbos maistinėmis medžiagomis: plaukų augimą skatinantys vitaminai, tokie kaip biotinas, vitaminas D, vitaminas E ir omega-3 riebiosios rūgštys, yra būtinos maistinės medžiagos normaliai plaukų būklei palaikyti. Pavyzdžiui, biotinas yra žinomas dėl savo poveikio plaukų augimui skatinti ir plaukų slinkimui užkirsti. Vitaminas D palaiko plaukų folikulų ciklą, o vitaminas E padeda užtikrinti galvos odos kraujotaką, kad plaukų folikulai gautų pakankamai maistinių medžiagų.

4. Sveiko gyvenimo būdo: pavasaris dažnai siejamas su grįžusiu dėmesiu sveikatai ir gerovei. Plaukų augimą skatinančių vitaminų įtraukimas į savo kasdienybę gali būti platesnio įsipareigojimo rūpintis savimi ir palaikyti bendrą gerovę dalis.

Svarbu prisiminti, kad nors vitaminai gali padėti normaliems plaukams augti, jie nėra stebuklingas sprendimas visoms su plaukais susijusioms problemoms išspręsti. Pasikonsultavę su sveikatos priežiūros specialistu arba dermatologu galite išsiaiškinti pagrindines plaukų problemų priežastis ir nustatyti tinkamiausius veiksmus, galinčius apimti mitybos pokyčius, gyvenimo būdo koregavimą ir galbūt papildymą vitaminais ar kitomis priemonėmis.

Viviscal“ produktai yra skirti plaukų augimui iš vidaus palaikyti. Pagrindinė „Viviscal“ normalaus plaukų augimo skatinimo palaikymo priemonė yra maisto papildai. Šiuose papilduose yra vitaminų, mineralų ir patentuotų sudedamųjų dalių, tokių kaip „AminoMar“ kompleksas, mišinys, kuris maitina plaukų folikulus ir palaiko optimalią plaukų būklę iš vidaus.

Viviscal“ aprūpina plaukų folikulus svarbiomis maistinėmis medžiagomis ir suteikia juos palaikančių savybių, kuriomis siekiama pagerinti bendrą plaukų būklę, todėl ilgainiui plaukai tampa storesni ir tankesni. Bendrai plaukų būklei turi įtakos ir tokie veiksniai kaip mityba, kraujotaka ir bendra organizmo sveikata.

Be maisto papildų, „Viviscal“ taip pat siūlo papildomus plaukų priežiūros produktus, pvz., šampūnus, kondicionierius ir plaukų priežiūros priemones, kurios iš išorės maitina ir stiprina plaukus, tokiu būdu palaikydamos bendrą plaukų būklę bei išvaizdą.

„Iš vidaus“ veikiančių maisto papildų derinimas su išorine plaukų priežiūra gali užtikrinti visapusišką puikios plaukų būklės palaikymą ir padėti pašalinti pagrindinius plaukų retėjimo ir slinkimo matomus simptomus. Nepaisant to, asmeniniai rezultatai gali būti skirtingi, todėl, norint pasiekti optimalių rezultatų, svarbiausia nuosekliai vartoti šias priemones.

Viviscal“ – prekės ženklas, siūlantis produktus storesniems, tankesniems plaukams puoselėti. Pagrindinis gamintojo linijos produktas yra „Viviscal Extra Strength“ maisto papildai, kurių sudėtyje yra vitaminų, mineralų ir jūros ekstraktų, įskaitant „AminoMar“ patentuotą kompleksą, pagamintą iš jūros baltymų.

„Viviscal“ plaukų augimui palaikyti skirtų produktų apžvalga:

Viviscal“ vitaminai plaukams: šie maisto papildai skirti plaukams maitinti iš vidaus. Jų sudėtyje yra vitaminų ir mineralų, įskaitant biotiną, vitaminą C, geležį ir cinką, taip pat „AminoMar“, kuris gaunamas iš jūros baltymų. „Viviscal Extra Strength“ skirtas normaliam plaukų augimui palaikyti ir kovoti su plaukų retėjimu.

„Viviscal Gorgeous Growth“ tankumo plaukams suteikiantis šampūnas ir kondicionierius: šie plaukų priežiūros produktai  švelniai valo ir kondicionuoja plaukus, suteikia tankesnių plaukų išvaizdą. Jų sudėtyje esančios pagrindinės sudedamosios dalys, tokios kaip biotinas, keratinas ir cinkas, maitina ir stiprina plaukus.

„Viviscal“ tankumo plaukams suteikiantis eliksyras: ši nuplaunama priemonė skirta tankesnių plaukų išvaizdai pasiekti. Priemonės sudėtyje yra tokių sudedamųjų dalių kaip biotinas, keratinas ir cinkas, taip pat „Ana:Tel“. Tai kompleksas, kurio sudėtyje yra žirnių daigų ir vynuogių sėklų ekstraktų, intensyviai maitinančių ir stiprinančių plaukus.

„AminoMar“ kompleksaspatentuota „Viviscal“ plaukų augimo palaikymo produktų sudedamoji dalis, sukurta iš jūros ekstraktų. „Viviscal“ teigimu, „AminoMar“ kompleksas yra moksliškai sukurtas ir pritaikytas geriausioms savybėms suteikti. Atskirų „AminoMar“ komplekso sudedamųjų dalių, tokių kaip jūros baltymų ir kitų maistingųjų medžiagų, nauda plaukų būklei yra pagrįsta moksliniais tyrimais:

Baltymai iš jūros: iš tokių šaltinių kaip žuvų kremzlės ir moliuskų milteliai gaunami jūros baltymai gali suteikti būtinų aminorūgščių, palaikančių plaukų augimą ir stiprumą.

Biotinas: B grupės vitaminas, kuris palaiko normalų plaukų augimą ir gali padėti išvengti plaukų retėjimo bei slinkimo.

Vitaminai ir mineralai: „Viviscal“ produktuose yra įvairių vitaminų ir mineralų, įskaitant vitaminą C, cinką ir geležį, kurie turi įtakos plaukų būklei ir išvaizdai bei gali prisidėti prie geresnio plaukų augimo ir storio.