XERALAUDE 6 - ilgai nesibaigiantis drėkinimas

XERALAUDE 6  - ilgai nesibaigiantis drėkinimas

Sacharos dykuma žavi savo smėlio vandenynais, nepakeliamai sausrai atspariomis gyvūnijos ar retos augmenijos rūšimis. Tačiau jeigu ilgą laiką deginančią dykumą jaučiate ant savo odos, poreikis žavėtis gamtos stebuklais išgaruoja drauge su paskutiniu ant odos sutepto drėkinamojo losjono lašeliu. O, ne! Vėl baigėsi???

Ieškantiems intensyviai drėkinamosios priemonės, kuri ilgai nesibaigia visomis prasmėmis – „Rilastil“  XERALAUDE 6 drėkinamasis kūno pienelis su 6 % natrio laktato - pieno rūgšties natrio druskos, gaunamos fermentacijos būdu iš kukurūzų, cukrinių runkelių, bulvių, melasos. Patogi, net 1000 ml talpos pakuotė, kurios ilgam užteks net ir naudojant visai šeimai. Fluido tekstūros greitai susigerianti emulsija ne tik tobulai atkuria odos drėgmės lygį, bet ir akimirksniu sutramdo odos niežėjimą, numalšina sausumo ir tempimo pojūtį, yra puikiai toleruojama ir tinkama naudoti visiems šeimos nariams, net patiems mažiausiems ir reikliausiems. Tai hipoalerginė, dermatologų patikrinta, savo sudėtyje neturinti parabenų priemonė, tinkanti nėščioms moterims, vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat sergantiems diabetu.


Drėkinimas drėkinimui nelygu

Tie, kuriuos nuolat kamuoja išsausėjusi oda, gerai žino, kiek daug ir kaip dažnai reikia tepti odą įvairiausiomis drėkinamosiomis priemonėmis, yra išbandę jų daugybę ir su skirtingomis veikliosiomis medžiagomis – pantenoliu, urea - vadinamuoju šlapalu, įvairiausiais augaliniais ekstraktais, aliejais ir tt. Bet anaiptol ne visuomet rezultatas šimtu procentu džiugina. Be drėkinimo trūkumo susiduriama su kitomis šalutinėmis problemomis -  priemonė  sunkiai susigeria ar palieka lipnumo pojūtį, drėkinimas užtikrinamas nepadoriai trumpam laiko tarpui, nedingsta sudirgimo jausmas, erzina priemonių kvapai ar  netinka konsistencija, nerimą kelia sudėtinės dalys ar galiausiai - priemonė yra brangi, jos reikia tepti daug ir ji greitai išsieikvoja.


Pripažintas odos drėkinimo veiksmingumas

XERALAUDE 6 drėkinamojo kūno pienelio veiksmingo drėkinimo paslaptis – natrio laktatas,  užsitarnavęs profesionalių specialistų rekomendacijas. Knygos „100 vaistų atradimo istorijų“ autorius, doc. dr.Vincas Lapinskas rekomenduoja priemones su natrio laktatu visų odos tipų drėkinimui, net ir dirgliai, ir net spuoguotai odai: „Natrio laktatas, vienas iš natūralių drėkinančių junginių, randamų odos raginiame sluoksnyje, padidina drėgmės kiekį odoje iki 84 proc. Taip pat jis minkština odą, veikia kaip keratolikas - tirpdo negyvas odos suragėjusio epitelio ląsteles, užtikrina tausojantį atsisluoksniavimo efektą, aktyviai dalyvauja odos regeneracijos ir ląstelių atsinaujinimo procesuose,  pasižymi antibakterinėmis savybėmis, reguliuoja pH. Laikomas saugiu, nedirgina odos, neužkemša odos porų, neturi alergizuojančių, fotosensibilizuojančių, kancerogeninių ir teratogeninių savybių bei kt.“ Beje, su nuo kserozės kenčiančiančiais pacientais atlikti lyginamieji tyrimai patvirtina, kad natrio laktatas sumažina sausos odos požymius taikant kur kas mažesnę aktyviojo komponento koncentraciją nei tam naudojamas šlapalas (urea).


Ką daryti, jeigu oda ne šiaip lengvai išsausėjusi, o yra kamuojama egzemos ar psoriazės?

Priklausomai nuo odos išsausėjimo ir problemos lygio,  XERALAUDE drėkinamųjų kūno produktų linijoje yra keletas priemonių, su skirtingu veikliosios medžiagos natrio laktato kiekiu – net iki 30 %.  Aukščiausios koncentracijos preparatai ypač rekomenduojami išsausėjusioms, hiperkeratozės pažeistoms vietoms, taip pat odai aplink nagus, ar varginant odos sutrikimams, kada reikalingas ypatingas drėkinimas - keratozės, egzemos, psoriazės atvejais.

Oda yra didžiausias žmogaus organas. Ji saugo mus nuo neigiamo aplinkos poveikio, kuris gali pažeisti natūralią odos būklės pusiausvyrą. Pirmiausias rūpestis – ją tinkamai drėkinti. Pasirinkus tinkamą emolientą ir naudojant jį reguliariai Sacharos dykuma daugiau nekamuos Jūsų odos. Sachara asocijuosis tik su nuostabiais smėlio vandenynais. Ir tai - ne miražas.