„Swiss Smile“ - prabangos, estetikos ir nesenstančio dizaino derinys

„Swiss Smile“ - prabangos, estetikos ir nesenstančio dizaino derinys

Šveicarijos novatoriška dvasia suderinta su laiko patikrinta ilgamete patirtimi kuriant dantų kosmetiką. „Swiss Smile“ išskirtinis dantų priežiūros asortimen-tas pagamintas remiantis Šveicarijos dantų priežiūros priemonių gamintojo CURADEN kompetencija. CURADEN tai tarptautiniu mastu pripažintas koncernas, burnos higienos priemones gaminantis daugiau nei 40 metų ir vienijantis beveik 200 000 odontologų iš daugiau nei 60 pasaulio šalių. Gausi gydytojų patirtis suderinta su prabanga, estetika ir dizainu, tad „Swiss Smile“ burnos higienos priežiūros priemonės tampa išskirtinės. „Swiss Smile“ asortimentas pasižymi novatoriška sudėtimi įkvėpta gamtos. Produktai praturtinti žaliosios arbatos ekstraktu, ciberžole, alaviju, alijošiumi, ežiuole, Šveicarijoje augančia alpine liutpėde, kuri kovoja su bakteriniais uždegimais ir saugo organizmo ląsteles nuo senėjimo.

 

Įkvėpta gamtos

Gamtos įkvėptus „Swiss Smile“ produktus papildo prabangūs komponentai, tokie kaip auksas, deimantų dalelės, jūros kriauklių perlamutras. 


Auksas - yra gyvybės ir spindesio simbolis. Jis yra stiprus antibakterinis reagentas plačiai naudojamas burnos ligų gydymui.

SWISS SMILE rinkinys: D'OR auksinis dantų gelis, 75 ml ir aukso dalelėmis dengtas dantų šepetėlis, 1 vnt.

„Swiss Smile d‘Or“ išskirtiniame aukso gelyje yra 23,75 karato aukso dulkių. Specialūs peptidai pašalina burnos ertmėje esančias bakterijas ir neleidžia joms kauptis. Apvalios formos aukso dulkės puikiai nuvalo apnašas, nepažeisdamos danties paviršiaus. „D‘Or“ gelio sudėtyje taip pat yra mucino, fiziologinio baltymo, kuris apsaugo dantis nuo infekcijų, stabilizuoja apsauginį seilių kiekį burnos ertmėje. 


Deimantai puikūs dantų priežiūros draugai, todėl itin mažo abrazyvumo deimantų dalelės puikiai balina ir švelniai prižiūri dantis, puoselėja spindinčią šypseną.

SWISS SMILE deimantų spindesio balinamoji dantų pasta DIAMOND GLOW, 75 ml

Itin prabangiai ir veiksmingai dantų priežiūrai sukurta balinanti dantų pasta su vieno karato deimantų dalelėmis. Ypatingai mažo abrazyvumo pasta su itin smulkiomis deimantų dalelėmis, švelniai ir tolygiai nuvalo ir balina dantų paviršius. Dantų emalis išlieka nesubraižytas ir glotnus, o tai suteikia šviesesnių dantų efektą. Priešuždegimiškai veikianti ciberžolė apsaugo nuo pakartotinio apnašų susidarymo, taip mažinama ėduonies rizika. Išskirtinė dantų pastos sudėtis yra praturtinta drėkinamosiomis medžiagomis ir alaviju, kuris stiprina dantenas, be SLS. Kasdieninio naudojimo dantų pasta su deimantų dalelėmis padeda išsaugoti nepriekaištingą šypseną ir sveikų dantų spindesį.


Jūros gelmių jėga slypinti jūros kriauklių perlamutre kondicionuoja ir apsaugo danties emalį. Padengia dantis apsauginiu sluoksniu ir mažiną jautrumą.

SWISS SMILE balinamasis perlų kondicionierius dantims PEARL SHINE, 50 ml

Inovatyvios patentuotos technologijos smulkiai porėtos putų konsistencijos dantų kondicionierius, kuris apsaugo jautrius dantis ir nuvalo ant jų susikaupusias apnašas, taip pašviesindamas jų paviršių. Kondicionieriaus sudėtyje yra mikronizuotos perlų kriauklių perlamutro dalelės, išgaunamos iš natūralių jūros kriauklių sudėtingo proceso metu. Danties paviršius ir mikropažeidimai padengiami apsauginiu sluoksniu, taip apsaugant dantų emalį ir jautrius dantų kaklelius nuo išorinių dirgiklių. Porėta putų struktūra efektyviai absorbuoja nešvarumus, esančius ant dantų ir palieka apsauginį sluoksnį, neleidžiantį apnašoms kauptis ant dantų paviršiaus. Šiurkštus dantų paviršius tampa lygesnis ir įgyja natūralaus perlamutrinio žvilgesio. Regeneruojančių putų sudėtyje yra fluorido, ksilitolio, žaliosios arbatos ekstrakto ir prieš uždegimą veikiančio alatonino.

 

Mikronizuotos sodos granulės švelniai ir efektyviai valo.

SWISS SMILE balinamoji dantų pasta SNOW WHITE, 75 ml

Tikra balinimo jėga: efektyvi pastos formulė pašalina dantų dėmes ir suteikia dantims natūralų baltumą ir blizgesį. Labai smulkios poliruojančios dalelės švelniai nuvalo dantų spalvą keičiančias dėmes, nepažeisdamos emalio. Dantys vizualiai atrodo baltesni dėka optinių šviesinimo dalelių. Prieš uždegimą veikianti natūrali ciberžolė slopina apnašų kaupimąsi, taip mažindama dantų ėduonies riziką. Sudėtyje nėra SLS. Pasta praturtinta drėkinančiu ir dantenas stiprinančiu alijošiaus ekstraktu. Ši dantų pasta suteikia sveiką ir baltą šypseną jau po pirmo dantų valymo.

 

Mada ir kultūrinis ritualas

Su kiekvienu „Swiss Smile“ gaminiu yra nustatomas naujas standartas dantų ir burnos priežiūrai. Kuriant produktus buvo suderinti aukščiausi estetiniai reikalavimai ir nesenstantis dizainas su naujausiomis technologijomis ir aukščiausios klasės funkcijomis. Visa tai pakylėja dantų priežiūrą į aukštesnį lygį.

 

Visapusiška dantų priežiūra

„Swiss Smile“ yra unikali priežiūros sistema atitinkanti kasdienius ir individualius poreikius tiek dieninei tiek naktinei dantų priežiūrai. „Swiss Smile“ dieninės priežiūros produktai yra atgaivinančio poveikio, naktiniai – regeneruojančių savybių turintis derinys. Novatoriški ingredientai ir speciali formulė suteikia kasdien veiksmingą apsaugą ir švelnią dantų priežiūrą. Dantų ir burnos priežiūra dar niekada nebuvo tokia ypatinga.