„Eurovaistinė internete“ pristato dovanų dėžutę „Mamai ir vaikui“: joje atsispindi vaikų svajonių pasaulis

„Eurovaistinė internete“ pristato dovanų dėžutę „Mamai ir vaikui“: joje atsispindi vaikų svajonių pasaulis

Visas gegužės mėnuo „Eurovaistinėje internete“ dedikuotas šeimai – jau pasveikinome mamas, netrukus minėsime Šeimos dieną, o galiausiai įžengę į pirmąjį vasaros mėnesį sveikinsime ir tėčius. Šią simbolinę gegužę elektroninėje vaistinėje startuoja ir naujas projektas – dovanų dėžutė „Mamai ir vaikui“, kurios dizainą įkvėpė ir originaliais savo piešiniais papuošė vaikai.

 

76 eurų vertės dėžutėje „Mamai ir vaikui“, kurią dovanų gaus perkantys tik internete už 79 eurų ar daugiau, ras net 12 aktualių prekių mamos ir vaiko kasdieniams ritualams: higienos priemonių, maisto papildų ir t.t. Dovanų dėžutę išmargino 12 autentiškų, nuotaikingų ir spalvingų „Eurovaistinės internete“ darbuotojų vaikų piešinių fragmentai tema – „Kaip atrodo mano svajonių pasaulis“.

„Dėžutės dizainas mažųjų dėka tapo šiltas, skleidžia pozityvumą ir gerą nuotaiką – visa tai, ko norisi palinkėti šį pavasarį bei Šeimos mėnesio proga. Tikimės, kad ši dėžutė ir jos turinys dovanos mūsų klientams ne tik geras emocijas, bet ir realią naudą, o dėžutę gavę vaikai taip pat prisidės prie jos kūrimo. Sujungę taškus ir nuspalvinę dėžutės nugarėlėje esantį paveiksliuką vaikai padės užbaigti jos dizainą ir turės personalizuotą dėžutę, kurioje galės laikyti žaislus, saugoti savo kūrybinius darbelius ar kitaip ją darkart panaudoti“, - sako Karolina Baliukienė, „Eurovaistinė internete“ Rinkodaros ir pardavimų komandos vadovė.

Daugiau apie dėžutę „Mamai ir vaikui“ bei akcijos sąlygas: https://www.eurovaistine.lt/mamai-ir-vaikui