Liposominiai maisto papildai: vaistininkė paaiškina, kuo jie išskirtiniai

Liposominiai maisto papildai: vaistininkė paaiškina, kuo jie išskirtiniai

Pavasarį organizmui stokojant įvairių medžiagų, imame žvalgytis į maisto papildus. Nors inovatyvūs liposominiai maisto papildai vis labiau populiarėja, šis žodžių junginys dažnam vis dar kelia klausimų – kas tai yra, kuo jie skiriasi nuo tradicinių ir ar tikrai verta rinktis būtent tokius maisto papildus? „Eurovaistinė internete“ vaistininkė, konsultuojanti internete, atsako į dažniausiai klientų užduodamus klausimus ir išsklaido dvejones.
 

Kas yra liposominiai maisto papildai?

Iš pirmo žvilgsnio liposominiai maisto papildai gali atrodyti nieko nesiskiriantys nuo įprastų – skysčio ar kapsulės pavidalo. Tačiau iš tiesų liposominiai maisto papildai yra sudaryti iš plika akimi nematomų mikrokapsulių – tai tarsi maži seifai, kurių viduje patalpinti vitaminai ir mineralai, o iš išorės apsaugoti specialia membrana.
 

Kuo išskirtiniai liposominiai maisto papildai?

Patekę į organizmą maisto papildai keliauja virškinimo sistemos traktu, kol pasiekia kraujotaką. Šio proceso metu tradicinius maisto papildus veikia virškinimo fermentai ir taip dalis jų žūva virškinamajame trakte. Tuo tarpu liposominiai maisto papildai, kuriuose veikliosios medžiagos yra apsaugotos mikrokapsulėse, yra mažiau paveikiami fermentų ir gali nepakitę patekti į reikiamas organizmo ląsteles bei pasižymi kelis ar net keliolika kartų geresniu įsisavinimu. Dėl šios priežasties liposominiuose maisto papilduose užtenka ženkliai mažiau veikliųjų medžiagų tam pačiam efektui pasiekti, mažiau apkraunama virškinimo sistema.


Kaip vartoti liposominius maisto papildus?

Liposominiai maisto papildai įprastai yra rekomenduojami vartoti 15-30min prieš valgį, kadangi savo unikalia gamybos formule yra apsaugoti nuo skrandžio sulčių poveikio ir per kraujotaką patenka tiesiai į ląsteles. Dėl liposomų panašumo į žmogaus organizmo ląsteles, jose esančių medžiagų pasisavinimas palengvėja ir tokiu būdu tampa efektyvesnis nei įprastų maisto papildų.


Liposominiai maisto papildai iš „Olvel“

„Olvel” liposominai maisto papildai puikiai atitinka kokybės bei kainos santykį, o sudėtyje esančios medžiagos papildo viena kitą.

„Olvel“ liposominis vitaminas C – sudėtyje yra vitaminas C bei kvercetinas. Kvercetinas – tai natūralus augalinis flavanoidas, kuris pasižymi antioksidantinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis. Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, gali padėti sumažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei palaikyti normalią energijos apykaitą.

Vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems, rekomenduojama gerti po 1-2 kapsules per dieną 15-30min prieš valgį, užgeriant stikline vandens.

„Olvel“ liposominė geležis – šio preparato sudėtyje yra ne tik geležies, bet ir vitamino C, B6 bei B12. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalų deguonies pernešimą organizme bei normalią energijos apykaitą. Vitaminas C gerina geležies absorbciją, o vitaminai B6, B12 – padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą.

Suaugusiems rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę 15-30min prieš valgį, užgeriant stikline vandens.


Neaiškumus dėl maisto papildų pasirinkimo, vartojimo, derinimo tarpusavyje ar bet kokius kitus su sveikata ir gera savijauta susijusius klausimus kviečiame aptarti su „Eurovaistinė internete“ specialistu nemokamai internete.