Šilko nauda ir patarimai – natūraliam plaukų ir odos grožiui

Šilko nauda ir patarimai – natūraliam plaukų ir odos grožiui

Švelniai priglundantis, prabangus ir 100 proc. natūralus šilkas nuo senų laikų vertinamas kaip daugybę teigiamų savybių turintis audinys. Šiandien iš šilko gimsta praktiški, kasdienio naudojimo grožį puoselėjantys ir higienai skirti gaminiai – pagalvės užvalkalai, miego akiniai, plaukų gumytės ir kiti. Eurovaistine.lt dermo specialistė Sevelina, konsultuojanti klientus tik internetu, dalijasi, kokią realią naudą šilko gaminiai gali suteikti odai bei plaukams. Juk ne veltui moterys stengiasi šilko gaminius laikyti kuo arčiau savo odos.

 

Šilko nauda odai ir plaukams:

  • Geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms. Šilkas dažniausiai yra atsparus pelėsiams, dulkių erkutėms ir grybeliui, tad šilko gaminius patariama naudoti alergiškiems žmonėms, taip pat turintiems atopinį dermatitą, egzemą bei kitas odos problemas.
  • Palaiko odos ir plaukų drėgmę. Šilko pluoštas sugeria mažiau natūralios drėgmės iš odos ir plaukų nei medvilnė, todėl miegant šilkinėje patalynėje serumai ir kremai išlieka ant odos, o ne įsigeria į patalynę. Būtent todėl šilkas ypač rekomenduojamas turintiems sausą odą bei plaukus.
  • Nepalieka veide įspaudų, lėtina odos senėjimą. Dėl lygios šilko tekstūros sumažėja trintis į pagalvės užvalkalą, todėl miegant ant šilkinės patalynės oda mažiau raukšlėjasi, veide nelieka įspaudų ir miego žymių. Dėl to veidas rytais gali atrodyti kur kas žvalesnis, o miegas tampa komfortiškesnis.
  • Antibakterinės savybės gali padėti kovoti su spuogais. Unikali šilko sudėtis turi antibakterinių savybių, be to, palaiko šilumos pusiausvyrą ir gerai praleidžia orą. Būtent todėl šilkinė patalynė nekaupia bakterijų, atvėsina kūną ir šis mažiau prakaituoja. Visa tai teigiamai veikia odos būklę, gali padėti išvengti spuogų ir nuraminti problematišką odą.
  • Gali nuraminti sudirgusią odą. Šilke esanti medžiaga sericinas, dar vadinama šilko klijais, teigiamai veikia ir nuramina sudirgusią odą, ypač tinka jautriai vaikų odelei.
  • Padeda puoselėti plaukų grožį. Šilkas apsaugo plaukus nuo vėlimosi ir lūžinėjimo, miegant ant šilkinės patalynės plaukai mažiau elektrinasi ir veliasi. Tad išties verta įprastą pagalvės užvalkalą pakeisti į šilkinį, o plaukus rišti šilkinėmis plaukų gumytėmis, kurios nepeša plaukų.

Šilkinis pagalvės užvalkalas ar kiti šilko gaminiai gali padėti sulėtinti ar atsikratyti nemalonius procesus, tokius kaip raukšlelių atsiradimas, odos sudirgimai ar bėrimai, plaukų slinkimas, sausėjimas ar lūžinėjimas ir pan. Tačiau dermo specialistė akcentuoja – tam, kad šilko užvalkalas ir kiti gaminiai išties atliktų savo grožio funkciją, svarbu rinktis 100 proc. natūralų šilką. Eurovaistine.lt asortimente esantys šilko gaminiai yra tik iš aukštos kokybės natūralaus šilko – jis švelnus, plonas, ilgaamžis. Visą šilko gaminių asortimentą mūsų e. vaistinėje rasite čia: https://www.eurovaistine.lt/silko-gaminiai

Jei kyla klausimų ar norite pasikonsultuoti rinkdamiesi prekes, galite kreiptis į  Eurovaistinės internete“ vaistininkus ir dermo specialistus nemokamai konsultacijai internetu