preloader

Prašome palaukti

Visos Prekės
Visos Prekės

Stangrios veido odos paslaptys

Stangrios veido odos paslaptys

Klaidinga manyti, kad amžių labiausiai išduoda raukšlės. Juk besijuokiančių jaunuolių akių kampučiuose taip pat atsiranda raukšlelės, bet jie anaiptol neatrodo senstelėję. Taip yra todėl, kad jų veidai yra stangrūs, skruostai nesuglebę, smakro linija aštri ir aiški  – tarsi gerai įtempta drobė būsimam gyvenimo paveikslui.

Bėgantys metai veikia odos ląstelių DNR, kuriose užkoduota svarbi genetinė informacija, todėl ilgainiui odos ląstelės praranda gebėjimą tinkamai perduoti informaciją, būtiną sklandžiam atsinaujinimo procesui, o susidarę žalingieji baltymai neigiamai veikia odos ląstelių branduolius. Dėl šių priežasčių gerokai sumažėja skaidulų, palaikančių odos stangrumą, išryškėja raukšlės, mimikos linijos, oda pradeda glebti, veido kontūrai praranda buvusią formą. Tokia yra blogoji žinia.

Geroji žinia – pažangios kosmetikos kompanija SENSILIS, esanti kosmetikos inovacijų priešakyje ir sujungianti grožio pasaulį su genomų technologijomis, sukūrė glembančios, prarandančios stangrumą, tankį, ypatingų poreikių turinčios brandžios odos priežiūros priemonių liniją SENSILIS UPGRADE. Štai šioje linijoje ir susijungia aktyvūs ingredientai, kurie švelniai kilsteli tai, kas, pasidavus gravitacijos jėgai, ima leistis.

SENSILIS UPGRADE liniją sudaro šeši skirtingos paskirties produktai, sukurti amžiaus, saulės žalos ar staigaus svorio netekimo sukeltam odos stangrumui ir tankiui susigrąžinti:

ir du atnaujinti nauji šios linijos super produktai:

Visos priemonės sinergiškai papildo viena kitos poveikį, o tokie aktyvūs ingredientai, kaip ląstelės DNR veikiantis kompleksas, sojų ekstraktas, avižų polisacharidai, kofeinas ir silicis ilgainiui padeda permodeliuoti veido kontūrus, sutvirtina, sutankina odą, mažina suglebimą ir nuovargio žymes. Kremas kremu, bet koncentruotos itin intensyvaus poveikio priemonės kremų poveikį dar labiau sustiprina, o tam tikros veido srities kremai turi specifinį poveikį, todėl apie jas - plačiau.


Poveikis – iš karto!

UPGRADE CHRONO LIFT stiprinamasis serumas ir UPGRADE CHRONO LIFT koncentruotas paakių kremas – SENSILIS naujausia dovana nuolat skubantiems ir trokštantiems matomų rezultatų iš karto ir čia pat. Tai itin koncentruotos priemonės, akimirksniu veikiančios ten, kur aktualiausia.

UPGRADE CHRONO LIFT atkuriamasis serumas – tai jauninamoji koncentruota priemonė, pasižyminti stangrinamosiomis savybėmis ir aktyviosiomis medžiagomis, kurios, saugodamos ląstelių DNR, geba „atsukti atgal“ senėjimo procesą. Mimikos linijos ir raukšlės palaipsniui tampa glotnesnės, oda stangresnė, veido ovalas ryškesnis. Veidui sugrąžinama jaunatviška išvaizda.

Unikali priemonės receptūra sujungia aukštųjų technologijų ingredientus ir natūralias medžiagas, dėl tokio derinio rezultatai pastebimi jau po pirmojo priemonės panaudojimo! Kas yra tasai šaunusis agentas? Tai DNR veikiantis kompleksas, kurį sudaro chrizantemų ekstraktas, rausvųjų ryžių ekstraktas, biocheminiai peptidai. Tai unikalus aktyviųjų ingredientų, veikiančių sinergiškai, derinys, neutralizuojantis ląstelių DNR patirtą žalą. Chrizantemų ekstraktas, kuriame ypač gausu maitinamųjų medžiagų, skatina augimo veiksnius ir reguliuoja ląstelių komunikaciją. Rausvieji ryžiai stiprina genomų apsauginę galią ir atkuria ląstelių gebėjimą perduoti kokybišką informaciją. Biomechaniniai peptidai ir kolagenas veikia drauge, mažindami progerino (baltymo, skatinančio ląstelių senėjimą) gamybą ir skatina odos gyvybingumą palaikančių medžiagų (kolageno ir elastino) gamybą. Rezultatas – atkuriamos odos biomechaninės savybės, raukšlės ir mimikos linijos tampa glotnesnės ir veidas išraiškingesnis.

Serumas papildytas ir sojų ekstraktu, kuriame ypač gausu baltymų, todėl ši medžiaga paskatina kolageno gamybą ir veido oda tampa akivaizdžiai stangresnė ir elastingesnė.

Avižų polisacharidai suteikia staigų odos patempimo efektą, kuris matomas iš karto, vos pasitepus.

Kofeinas ir organinis silicis - veiksmingas medžiagų derinys, turintis stimuliuojančių savybių, padeda mažinti pasmakrėje besikaupiančių lipidų bei toksinų kiekį, todėl veido ovalas tampa išraiškingesnis.

Serumu taip pat galima tepti akių srities odą, kad po to siūlomos naudoti dar vienos SENSILIS naujovės – koncentruoto akių kremo Upgrade Chrono Lift poveikis būtų dar efektyvesnis.

Upgrade Chrono Lift koncentruotas paakių kremas – tai jauninamasis koncentratas, skirtas akių srities odai, kuri pirmiausiai ir labiausiai ima glebti. Mimikos linijos ir raukšlės tampa glotnesnės, akių vokai stangresni, ratilai po akimis ir maišeliai akivaizdžiai sumažinami, o žvilgsnis – jaunatviškesnis. Šalia  panašių sudedamųjų intensyvaus detoksikuojamojo poveikio kompleksas, kurį sudaro peptidai, kofeinas, organinis silicis ir dviskiaučių ginkmedžių ekstraktas, skatinantys limfos tekėjimą ir toksinų pasišalinimą, stimuliuojantys akių srities odą, pašalinantys tamsius ratilus ir maišelius po akimis. Palaipsniui dingsta vadinamasis „pavargęs žvilgsnis“. Akys nustoja skaičiuoti rikiuoti mūsų metus, tarsi atsiveria, tampa guvios, švytinčios ir... laikas tampa reliatyviu dalyku.

O pats reliatyvumo teorijos guru A. Einšteinas sakė: „Laikas yra tai, ką rodo laikrodis“. Ir tikrai, su SENSILIS UPGRADE – laikas yra tik laikrodžio reikalas.