Spuogai paauglystėje: reikia tik trijų priemonių jiems įveikti!

Spuogai paauglystėje: reikia tik trijų priemonių jiems įveikti!

„Noreva Laboratoires“ – tikri ekspertai aknės srityje – pristato trijų žingsnių programą kovai su jaunatviniais spuogais. Specialiai paaugliams sukurtos dermatologinės kosmetikos priemonės „Exfoliac“ yra gerai toleruojamos, veikia efektyviai ir išsiskiria ypatingomis sudėties formulėmis.

Brendimo metu oda ima riebaluotis, sustorėja, atsiranda spuogeliai, inkštirai, net skausmingi ir pūlingi spuogai. Vyraujant grožio kultui, paaugliams itin sunku ištverti šiuos odos pokyčius. 

Didelė klaida atsiradus pirminiams paauglystės bėrimams – numoti į tai ranka ir manyti, kad spuogeliai praeis savaime. Tinkamai prižiūrint odą, galima išvengti nepageidaujamų spuogų, sumažinti jų atsiradimą bei užkirsti kelią rimtesnėms problemoms: stipriam uždegimui, pūlingiems spuogams, nuo jų liekantiems randams.Paprasta ir suprantama trijų žingsnių programa padės greitai pašalinti jaunatvinius spuogus. Štai trys pagrindiniai programos etapai:

1. Higiena

2. Veiksmas

3. Maskavimas


Visų pirma – higiena

Aknė – tai riebalinių liaukų uždegimas, kitaip tariant, tai ne tik erzinantys spuogai, tai yra liga. Uždegimą gali sukelti padidinta riebalų gamyba ir išsiskyrimas, raginio sluoksnio sustorėjimas bei propioninės aknės bakterijos. Svarbiausia sergant akne yra tinkamai valyti odą: mažinti riebalų išskyrimą odoje ir neleisti uždegimui plisti. 

Galite rinktis gelį ar putas, svarbu, kad priemonė išsiskirtų antibakteriniu poveikiu. Tam puikiai tiks švelnus prausiamasis gelis „Exfoliac“, praturtintas varnalėšų, šalavijų, rėžiukų ekstraktais bei antioksidantų kompleksu. Šios medžiagos ramina odą, reguliuoja riebalų išsiskyrimą bei pasižymi antibakteriniu ir antiseptiniu poveikiu.

Norintiesiems stipresnio poveikio, patartina rinktis prausiklius, kurių sudėtyje yra rūgščių: AHA, BHA ir azelaino rūgštys laikomos bene svarbiausiomis priemonėmis kovoje prieš aknę. „Exfoliac“ putojantis gelis išsiskiria AHA ir cinko kombinacija, užtikrinančia priemonės efektyvumą. 

Prausiklį būtina naudoti kasdien, ryte ir vakare.


Metas imtis veiksmų!

Kuomet oda švari, metas imtis veiksmų – ant paruoštos odos tepti veido kremą, veikiantį problemą odoje. 

Šiame etape svarbu rinktis kremą, reguliuojantį riebalų išsiskyrimą ir veikiantį priešuždegimiškai. Be to, kremas neturėtų pernelyg sausinti odos.

Puikus pasirinkimas – „Exfoliac Global 6“ kremas nuo spuogų. Naujos kartos gerai toleruojama priemonė skirta aknės pažeistos odos (net ir jautrios) priežiūrai. 

Unikali sudėtis: mikrosferinė inkapsuliuota BHA rūgštis švelniai eksfoliuoja, t.y. nusluoksniuoja odą; omega rūgštis slopina uždegimą bei išsiskiria epidermio storio kontrole; lipobaktolis lengvai prasiskverbia pro bakterinį skydą ir efektyviai naikina bakterijas, reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir saugo nuo aknės sukeltų randų. 

Hialurono rūgštis drėkina, aktyvina odos imuninius apsauginius mechanizmus, skatina odos regeneraciją bei neleidžia formuotis randams bei pigmentacijai.

Mikrokempinėlės, ceramidai ir drėkinamosios medžiagos užtikrina odos ilgalaikį komfortą ir matinį efektą.

Kremas naudojamas dukart per dieną, ryte ir vakare, ant švarios odos.

Papildomai galima naudoti lokalaus poveikio priemonę – korekcinį pieštuką, tepamą tiesiai ant pažeistos vietos: šis greitai išsausina iškilusį spuogą.