Atraskite „NEOSTRATA“ – odos priežiūros priemones su rūgštimis!

Atraskite „NEOSTRATA“ – odos priežiūros priemones su rūgštimis!

Mūsų savijauta dažnai siejama su odos būkle: kaip atrodo mūsų oda, taip ir jaučiamės. Odai, o kartu ir mūsų išvaizdai, gali pakenkti daug žalingų veiksnių: kaitri saulė, aplinkos tarša, gravitacija, klimato sąlygos, stresas, netinkama mityba, rūkymas ir kt. Oda tampa dirglesnė, jautresnė nei įprastai, Dingsta ypatingas švytėjimas, o nusiprausus jaučiamas sausumas, tempimas ir diskomfortas. Nuotaiką gadina ir kelios papildomos raukšlelės, pleiskanojantys odos ploteliai... Susirūpinimą kelia dėmelės, tamsesnės už aplink esančią odą. Ruduo – puikus metas atsikvėpti ir pasirūpinti oda, kuriai būtina kokybiška visapusė ir nuolatinė priežiūra. Tam idealiai tinka odos priežiūros priemonės, papildytos rūgštimis.

 

Rūgščių ABC

Alfa hidroksirūgštys (AHR)
AHR veikia ne tik odos paviršių, šalindamos negyvųjų ląstelių sluoksnį, bet ir gilesnius odos sluoksnius – dermą. 

Glikolio rūgštis tai natūraliai cukranendrėse randama AHR, kuri normalizuoja ląstelių atsinaujinimą, gerina odos tekstūrą, išvalo ir sutraukia odos poras, kovoja su spuogais ir mažina liekamuosius randus, naikina odos sausumą ir šiurkštumą, suvienodina odos spalvą, lygina raukšles, normalizuoja odos pigmentaciją. Gilesniuose sluoksniuose glikolio rūgštis padeda gamintis kolagenui ir odos palaikomajai matricai (tarpląstelinei medžiagai), todėl oda atrodo putlesnė, stangresnė ir jaunesnė.

 

Citrinų rūgštis, natūraliai besigaminanti citrusiniuose vaisiuose, yra veiksmingas antioksidantas, kuris saugo nuo laisvųjų radikalų pažaidos, skatina odos regeneraciją.

 

Migdolų rūgštis yra AHR, idealiai tinkanti riebiai ir į aknę linkusiai odai. Padeda sumažinti riebumą ir optimizuoja riebios odos sugeriamąsias savybes. Be to, migdolų rūgštis išsiskiria natūraliomis valomosiomis ypatybėmis, todėl puikiai tinka į aknę linkusiai odai, tačiau nedirgina ir nesausina odos, kaip kai kurie aknę gydantys vaistai.

 

Polihidroksirūgštys (PHR)

PHR turi visas AHR savybes, bet tinka ir jautriai, raustančiai bei dirgliai odai. Tai – švelnios ir veiksmingos rūgštys.

 

Gliukonolaktonas – iš kukurūzų cukraus gaunama PHR, kuri veiksmingai lėtina odos senėjimą, stiprina odos barjerinę funkciją, padeda išlaikyti drėgmę odoje, stangrina odą ir padeda išsaugoti jaunatvišką odos elastingumą.

 

Laktobioninė rūgštis – bioninė rūgštis, gaunama iš pieno cukraus. Stiprus antioksidantas, kuris saugo odą nuo fotosenėjimo (priešlaikinio odos senėjimo dėl saulės spindulių), šviesina pigmentines dėmes, drėkiną odą.

 

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis veikia kaip drėgna kempinė, naikinanti odos paviršiaus sausumą, padedanti sulaikyti drėgmę odoje.

 

Retinolio rūgštis

Retinolis – vitamino A forma. Retinolis, vadinamas „jaunystės eliksyru“, efektyviai lėtina odos senėjimą, skatina odos atsinaujinimą, tolygų pigmento pasiskirstymą, stangrina, putlina, tankina odą. Veiksmingai kovoja su sunkiai gydomais spuogais.  

 

 

 

„NEOSTRATA“ – tobulos odos mokslas

„Neostrata“ kūrėjai – du garsūs gydytojai dermatologai iš Amerikos, žinomi pasaulyje kaip rūgščių panaudojimo odos priežiūroje bei moderniosios  dermatologijos pradininkai. Jie įrodė, kad rūgštys ne tik padeda gydyti odos ligas, bet ir skatina per anksti pradėjusios senti ar pažeistos odos atsinaujinimą. Jie pirmieji sukūrė ir pasiūlė odos priežiūros specialistams glikolio rūgštimi šveitimo (odos atjauninimo) sistemą ir rūgštines priemones odos priežiūrai namuose.

„Neostrata“ – odos priežiūros priemonės, papildytos alfa hidroksirūgštimis, polihidroksirūgštimis, retinoliu, antioksidantais, vitaminais, augalų ekstraktais. Jos skirtos įvairių tipų probleminei – senstančiai, raustančiai, linkusiai į pigmentaciją, išsausėjimą, aknę – odai.

SKINACTIVEpriemonės kovoja su visais matomais odos senėjimo požymiais: raukšlėmis, suglebimu, neskaistumu, netolygumais ir pigmentinėmis dėmėmis.
ENLIGHTENpriemonės šviesina strazdanas, pigmentines dėmes, atsiradusias vyresniame amžiuje, nėštumo metu, nuo saulės ar ligų ir saugo nuo naujų dėmių atsiradimo.
RESURFACEpriemonės su glikolio ir kitomis alfa hidroksirūgštimis (AHR) jaunina odą, padeda ištaisyti saulės padarytą žalą odai, sumažindamos smulkias raukšles ir raukšleles bei normalizuodamos odos pigmentaciją. 
„REFINE“ priemonės kovoja su riebios odos problemomis – blizgėjimu, riebalų pertekliumi, užsikimšusiomis poromis, spuogais.
RESTOREpriemonės, papildytos polihidroksirūgštimis (PHR), pastebimai mažina odos senėjimo požymius, nedirgindamos odos. Tinka jautriai, dirgliai, raustančiai odai arba po įvairių dermatologinių procedūrų (mikrodermabrazijos, cheminio odos šveitimo, procedūrų lazeriu ir kt.).
„TARGETED“ tikslinės priemonės, skirtos paakių, ypač sausos, probleminės, linkusios į spuogus odos bei pažeistų nagų priežiūrai.
 

 

 

SVARBU!  Naudojant kosmetikos priemones su rūgštimis dieną (ir ne tik vasaros metu), būtina naudoti priemonę su apsauga nuo UV spindulių.