Makiažo patarimai: 6 žingsniai išraiškingam akių makiažui

Makiažo patarimai: 6 žingsniai išraiškingam akių makiažui

Akys yra bene svarbiausia makiažo dalis. Tinkamai padažytos tikėtina sulauks nemažiau komplimentų nei nauja tavo suknelė. Skaityk vizažistės Loretos patarimus ir išmok susikurti išraiškingą žvilgsnį! 

1 žingsnis

Norint, kad akių makiažas išsilaikytų visą dieną, akių vokus padenk specialia akių vokų bazę ar tiesiog maskuokliu. O tam, kad pradėjus daryti makiažą akį būtų lengviau išsklaidyti šešėlius ir jie dailiai padengtų visą akies voką, bazę nusausink naudodama kūno spalvos šešėlius ar tiesiog kompaktinę pudrą.

2 žingsnis

Ryškink akiduobės linkį. Tai yra viena iš svarbiausių vietų, kurią reikėtų būtinai padengti šešėliu. Nuo akiduobės paryškinimo priklauso akies gylis ir dydis. Su apvaliu retušavimo šepetėliu ir labai nedideliu kiekiu matiniu, dviem tonais už kūno odą tamsesniu šešėliu denk akiduobę.

3 žingsnis

Naudodama šviesesnius paletės šešėlius nei 2 žingsnyje pradėk dengti zoną nuo akiduobės linkio link antakio. Tamsesniu atspalviu denk zoną prie akies linkio, o kylant aukštyn rinkis šviesesnes spalvas – išgauk dailų spalvų perėjimą. Neužmiršk, kad šešėliu akys dengiamos ne iki pat antakių, o tik iki kaulo, esančio viršutiniame akių voke.

4 žingsnis

Ryškink akies kampą. Tamsiu matiniu šešėliu prispaudžiamuoju judesiu denk išorinius akių kampučius. Padengimo sritis suformuoja pusmėnulį, kuris tarsi apgaubia judantį voką. Susiformavusio pusmėnulio kraštus išsklaidyk retušavimo šepetėliu. Šis žingsnis padės išgauti intensyvaus ir švaraus makiažo įspūdį.

5 žingsnis

Norėdama žaismingumo – judamąįį voką užpildyk labiausiai tau tinkančia šešėlio spalva. Mėlynakės turėtų rinktis rudus, žemės atspalvius, žaliaakės - spalvas turinčias rožinio, raudono pigmento, rudaakės - purpurines, brozines spalvas.

6 žingsnis

Vidinį akies kampą (ties vadinamąja ašarų akute) pašviesink, taip akis atsivers ir atrodys didesnė.

Auksinės taisyklės

1. Rinkis tinkamą blakstienų tušą:

  • norėdama ilgesnių blakstienų įspūdžio, naudok blakstienų tušą su retesniais šereliais išdėstytais spiralės forma. Tušą tepk trimis sluoksniais: pirmas – nuo pat pagrindo iki galiuko, antras – nuo vidurio iki galiukų ir trečias – paryškink tik pačius galiukus;
  • norėdama tankesnių blakstienų – ryškesnės, rinkis šepetėlį su tankiais, tolygiai išdėstytais šereliais. Tušą zigzago judesiais iš pradžių tepk tik tiek pagrindu, o tuomet perbrauk per visą blakstienų ilgį. Didesnė dalis tušo susikaups apačioje, todėl jos atrodys tankesnės.

2. Jei esi didžiaakė, o tavo akių vokai atviri, visuomet pabrėžk viršutinį voką akių pieštuku.

3. Jei tavo akių vokai užkritę, nepamiršk ryškinti ir apatinį akių voką. Taip pat, būtinai naudok blakstienų tušą, kuris dar labiau atvers akis.