Skaisčios odos paslaptys

Skaisčios odos paslaptys

Tas skaistumas neregėtas!

Sakote, kad net labiausiai papilkėjusią, miesto taršos, tabako dūmų, nemigo naktų ir streso iškankintą odą galima užtepti storu sluoksniu skaistinamosios pudros, skruostus parausvinti skaistalais ir  jau galim pasitikti pavasarį?

Deja, makiažo tendencijos negailestingos nenatūraliai atrodančiam makiažui. Taigi, norint pasauliui rodyti skaisčios odos įvaizdį reikia... tiesiog  gražios odos. Gaivios ir švytinčios natūraliai, iš vidaus, kaip po šaunių atostogų. Gerai, kad yra priemonių, kurios šį gelbėjimosi procesą papildys esminiu akcentu – konkrečia, skubia energijos injekcija papilkėjusiai, skaistumą praradusiai odai. Tai – vitaminas C.

 

(Ne)elementarus vitaminas C

Ne žirniukai odai, o kita forma – koncentruota, stabilizuota ir svarbiausia – aktyvi. Paprastai vitaminas C – (askorbo rūgštis) greitai suyrantis, nestabilus. Atsižvelgdamos į tai, turite rinktis tik tas priemones, kuriose vitaminas C yra stabilizuotas ir pasižymi lipofilinėmis savybėmis, todėl žymiai lengviau įsiskverbia į odą.

Būtent toks vitaminas C yra Sensilis Skin Delight skaistumo ir energijos suteikiančių priemonių rinkinio sudėtyje. Būtent toks vitaminas C skatina odos medžiagų apykaitą, stiprina jos apsaugines funkcijas, atgaivina ir šviesina odą, balina šlakus ir pigmentines dėmes, greitina audinių regeneraciją ir kolageno sintezę. Dėl puikių antioksidacinių savybių, vitaminas C saugo odą nuo neigiamų išorės veiksnių, lėtina senėjimą. Naudojant priemones su vitaminu C, oda skaistėja, stiprėja, tampa švytinti. Šalia vitamino C, priemonėse Sensilis Skin Delight yra daug kitų vertingų odai veikliųjų medžiagų, kurios įsilieja į keturis veiksmingus produktus.

 

Trys priemonės – vienam tikslui

Sensilis Skin Delight veido puoselėjimo liniją sudaro trys priemonės: skaistumo ir energijos suteikiantis jauninamasis dieninis kremas su SPF15, odos skaistumą ir energiją aktyvinantis naktinis kremas kartu su 4 ampulėmis stabilizuoto vitamino C (10 %) serumo bei unikalus gaivinamasis juodasis šveitiklis. Visos priemonės iš Sensilis Skin Delight šeimos veikia išvien, papildo, sustiprina viena kitos pasiektus rezultatus, kol galiausiai jūsų odoje apsigyvena šviesa ir energija. Skin Delight grožio priemonėse iki 93 % aktyviųjų ingredientų yra natūralios kilmės. Beje, visi Sensilis prekės ženklo produktai pasižymi malonia tekstūra, juos lengva tepti, nesvarbu ar kremą, ar šveitiklį. Šios linijos produktai skirti visiems odos tipams, o subtilus ličių, kivių ir svarainių aromatas, susipynęs su orchidėjų ir našlaičių kvapu apgaubia odą jaukia prabanga.