Odos problemas gydykime pasitelkę dermatologinę kosmetiką su natūraliais aliejais

Odos problemas gydykime pasitelkę dermatologinę kosmetiką su natūraliais aliejais

Atopinis dermatitas, žvynelinė, egzema – tai dažnos lėtinės, uždegiminės odos ligos, kurios iššaukia stiprėjantį odos niežėjimą, intensyvų odos sausumą ir sudirgimą. Šios ligos, ypač atopinis dermatitas, būdingos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Dažnai jos yra paveldimos, taip pat didesnė tikimybė jomis susirgti yra tiems, kurių šeimose yra sergama bronchine astma ar alerginiu rinokonjuktyvitu.

Sudirgusi oda nebegali apsaugoti organizmo nuo bakterijų, grybelių ir virusų. Šiems patekus ant pažeistos odos, sukeliama alergija ar uždegimas, odą pradeda niežėti. Paraudimas, sausumas priverčia jaustis nemaloniai, didina diskomfortą esant viešumoje.

Kanapių ir rapsų aliejus – du pagrindiniai natūralūs aliejai, kurių veiksmingumas esant odos problemoms įrodytas klinikiniais tyrimais. Maitinamųjų ir raminamųjų savybių turinčių rapsų ir kanapių sėklų aliejų derinys gali padėti malšinti niežėjimą, deginimą ir uždegimą. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad šis derinys yra veiksmingas prižiūrint ypač sausą ir atopišką odą. Jis gali padėti atkurti komforto pojūtį įtemptai, šiurkščiai ir sudirgusiai odai. Sudėtyje esantys aliejai taip pat gali padėti paskatinti nedidelių odos pažeidimų gijimą, sumažinti ligos progresavimo riziką tose vietose, kuriose dažniau susidaro žaizdelės. Natūralūs aliejai sustiprina natūralų odos hidrolipidų barjerą, maitina odą ir skatina jos atsinaujinimą.

Kanapių aliejus – gausus vitaminų (A, D, E), omega 3, 6, 9 ir eterinių riebiųjų rūgščių (linolo ir linoleno rūgščių) šaltinis. Giliai maitina odą ir padeda jai atsinaujinti. Gali padėti malšinti odos niežulį, dirginimą ir paraudimą.

Rapsų aliejus – gali padėti malšinti dirginimą, pasižymi natūraliomis raminamosiomis savybėmis. Yra labai gerai toleruojamas ir saugus naudoti, tinkamas dermatologinei kosmetikai.

„Emotopic“ yra speciali dermatologinės kosmetikos emolientų linija, skirta kasdieniai sausos, labai sausos, dehidruotos ir jautrios odos, linkusios pleiskanoti, niežėti, sudirgti, priežiūrai. Taip pat skirta sergantiems atopiniu dermatitu. Šios linijos priemonėse yra gerai toleruojamų medžiagų sinerginis derinys, neleidžiantis augti ir veikti mikroorganizmams (bakterijoms ir grybeliams), kurie gali sunkinti atopinio dermatito simptomus. „Emotopic“ linijos produktai gali padėti nutraukti odos uždegiminį ratą, apsaugodami ir stiprindami natūralų epidermio hidrolipidų barjerą.


„EMOTOPIC“ LINIJOS PRIEMONĖS

„Emotopic“ liniją sudaro septynios prausimosi ir veido bei kūno odos priežiūros priemonės. Jos yra skirstomos pagal problemos intensyvumą:

  • jautriai odai, linkusiai į sudirgimus;
  • sausai odai, linkusiai į alergiją, niežėjimą ir nedidelius pažeidimus;
  • labai sausai, niežtinčiai ir atopiškai odai.

Intensyvi priemonė „TRYS VIENAME“, drėkinanti kūną prausiantis ir prižiūrint odą

 

Kreminis dušo gelis kasdienei kūno priežiūrai prausiantis duše, švelnus prausiklio sudėties pagrindas yra biologiškai suderinamas su odos pH

 

Raminamasis ir minkštinamasis kūno kremas emolientas sudirgusiai ir niežtinčiai odai

Tai – unikalus preparatas rinkoje, kurį galima naudoti trimis būdais (maudantis vonioje, prausiantis bei drėkinant kūną). Reguliuoja odos atsinaujinimo procesą, gali padėti sumažinti stiprų pleiskanojimą. Didelis lipidų (18 proc.) ir emolientų (32 proc.) kiekis papildo trūkstamą tarpląstelinės jungiamosios medžiagos lipidų kiekį, suteikia ir sustiprina normalų epidermio fiziologinį vientisumą. Rapsų ir kanapių aliejai gali padėti esant lėtiniam odos sausumui ir atopiniam dermatitui (AD), taip pat pailginti atoslūgius tarp paūmėjimų. Ši priemonė greitai susigeria, nepalieka ant odos lipnios plėvelės.

 

Šio kūno prausiklio pagrindas yra aktyvieji emolientai. Prausiklis švelniai valo, intensyviai drėkina, glotnina ir minkština odą. Išskirtinai švelnus prausiklio pagrindas, biologiškai suderinamas su fiziologiniu odos pH, neardo apsauginio hidrolipidų barjero, neleidžia odai per daug išsausėti ir pleiskanoti. Dėl savo unikalių maitinamųjų savybių rapsų aliejus gali padėti atkurti natūralią odos fiziologinę pusiausvyrą. Kartu su kanapių aliejumi, kuriame gausu eterinių riebiųjų linolo ir linoleno rūgščių, pasižyminčių drėkinamosiomis savybėmis, gelis yra labai veiksmingas sausai ir atopiškai odai prižiūrėti, jis gali padėti atkurti komforto pojūtį, atsikratyti tempimo pojūčio ir šiurkštumo. Gelyje yra odos atsinaujinimą skatinančio vitamino E, kuris tinkamai sutepa ir maitina odą, atkuria natūralų odos lipidų barjerą, apsaugo odą nuo žalingo išorės veiksnių poveikio. Ši priemonė gali būti naudojama siekiant išvengti odos sausumo, ji gali padėti sumažinti atopinio dermatito atsiradimo ir sunkių atkričių riziką.

 

Šis kreminės konsistencijos ir gausios sudėties kremas pasižymi stipriu minkštinamuoju poveikiu. Jis padeda drėkinti giliuosius odos sluoksnius ir atsinaujinti odai, kai pablogėja jos būklė: atsiranda ypatingas sausumas, pleiskanojimas, keratozė ir nedideli epidermio įtrūkimai. Kremas ant odos sudaro apsauginę plėvelę, kuri gali padėti apsaugoti nuo aukščiau išvardytų odos problemų sunkėjimo. Taip pat kremas gali padėti užkirsti kelią odos dirginimui, paraudimui, niežėjimui ir deginimo pojūčiui. Rapsų (pasižymi maitinamosiomis ir, manoma, stipriai raminančiomis odos dirglumą savybėmis) bei kanapių (tinkamas naudoti niežtinčiai, deginimo pojūčio ir uždegimo kamuojamai odai) aliejų derinys gali efektyviai padėti ypač sausai ir atopiškai odai. Šis kremas skirtas įtemptai, šiurkščiai ir sudirgusiai odai. Jis gali padėti sumažinti odos pleiskanojimą, lupimąsi ir sausumo simptomus, glotnina odos paviršių. Lipidai, savo sandara ir struktūra panašūs į natūralią odos lipidų dangą, kartu su avokadų aliejumi ir vitaminu E suteikia odai esminių maitinamųjų medžiagų ir itin suminkština odą.

 

VEIKSMINGUMAS

 

VEIKSMINGUMAS

VEIKSMINGUMAS

 

Veiksmingumas ir saugumas patvirtinti klinikiniais tyrimais, kuriuos prižiūrėjo vaikų dermatologai.

 

100 proc. drėkina

100 proc. sutepa

92 proc. minkština ir glotnina

92 proc. gali padėti malšinti odos niežėjimą ir pleiskanojimą

83 proc. sumažina odos šiurkštumo simptomus

 

Veiksmingumas ir saugumas patvirtinti klinikiniais tyrimais, kuriuos prižiūrėjo vaikų dermatologai.

 

100 proc. valo odą, jos nesausindamas

94 proc. sumažina odos šiurkštumo simptomus

88 proc. drėkina

81 proc. minkština ir glotnina

 

Veiksmingumas ir saugumas patvirtinti klinikiniais tyrimais, kuriuos prižiūrėjo vaikų dermatologai.

 

100 proc. drėkina

89 proc. minkština ir glotnina

78 proc. sumažina odos šiurkštumo simptomus

 

 

BE ŠIŲ PRIEMONIŲ, „EMOTOPIC“ LINIJOJE RASITE:

KASDIENĘ VONIOS EMULSIJĄ;

LIPIDŲ SLUOKSNĮ ATKURIANTĮ DRĖKINAMĄJĮ LOSJONĄ;

BARJERINĮ KREMĄ EMOLIENTĄ;

LIPIDŲ SLUOKSNĮ ATKURIANTIS SPECIALUS KREMAS