preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
Gera kaina
PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE C3 PREMIUM PLAQUE CONTROL HX9042/17, 2 vnt.

PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE C3 PREMIUM PLAQUE CONTROL HX9042/17, 2 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 871010380559
Gilius tarpdančius išvalanti šepetėlio galvutė.
-15%
25,49 €
29,99 € *

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Burnos higienos priemonė

Gilius tarpdančius išvalanti šepetėlio galvutė.


Unikalus kaip šypsena valymas. „Premium plaque control“ prisitaiko prie dantų ir dantenų kontūrų – dėl minkštų, lanksčių šonų kontaktas su paviršiumi yra 4 kartus didesnis nei naudojant įprastą šepetėlio galvutę**, o valymas malonus ir gilus.

Iki 10 kartų daugiau nei įprastu dantų šepetėliu pašalintų apnašų*.

  • 2 vnt.
  • Standartinis dydis.
  • Įstatoma.
  • „BrushSync“ režimo keitimas.

Dėl lankstaus dizaino pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų sunkiai pasiekiamose vietose*, išsiskiria giliu, palei dantenų liniją ir tarpdančiuose, valymu.

Naudojant šią prisitaikančią valymo technologiją, valymas šepetėliu kaskart pritaikomas asmeniškai. Minkšti guminiai šonai lankstosi, todėl „Premium plaque control“ prisitaiko prie dantų ir dantenų formos, sugeria per didelį spaudimą valant šepetėliu ir pagerina „Sonic“ valymo efektyvumą.

Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems „Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control“ rezultatams pasiekti – visada išsivalysite, kiek įmanoma geriau su „BrushSync™“ -režimo keitimo funkcija. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“***, taip parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, todėl dantų valymas tampa išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.

Dinaminė valymo jėga nukreipia skysčius tarp dantų.

Šepetėlio galvutės ir „Sonicare“ rankenos kombinacija užtikrina geriausią „Sonic“  technologijos veikimą bei efektyviausią dantų išsivalymą.

Dantų šepetėlis valo dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbuliukus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės dantis veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“, Jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius: kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

Išbandyta, siekiant patenkinti sveikos burnos poreikius.

Visos „Philips Sonicare“ šepetėlių galvutės saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, siekiant užtikrinti, kad kaskart valant galvutės būtų patvarios ir valytų išskirtinai gerai.

Įstatoma galvutė lengvam jos pakeitimui.

Šepetėlio galvutė „C3 Premium Plaque Control“ puikiai tiks bet kuriai „Philips Sonicare“ dantų šepetėlio rankenai, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir valyti.

*Nei paprastas dantų šepetėlis.

**Nei „DiamondClean“ šepetėlio galvutė.

 ***„BrushSync™“ režimo keitimas suderinamas tik su datų šepetėlių rankenomis, kuriose veikia „Philips Sonicare BrushSync™“.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą...

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti