preloader

Prašome palaukti

PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE G3 PREMIUM GUM CARE HX9052/17, 2 vnt.
PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE G3 PREMIUM GUM CARE HX9052/17, 2 vnt.

PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE G3 PREMIUM GUM CARE HX9052/17, 2 vnt.

Burnos higienos priemonė
0
Prekės kodas: 871010380563
Prekės ženklas: PHILIPS
Geriausia iš „Philips“ šepetėlio galvutė sveikesnėms dantenoms.
29,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Burnos higienos priemonė

Geriausia iš „Philips“ šepetėlio galvutė sveikesnėms dantenoms.


Dantys sveiki tuomet, kai sveikos dantenos. Pasirūpinkite savosiomis naudodami „Premium Gum Care“ šepetėlio galvutę. Švelnūs šonai išsilenkia ir prisitaiko prie dantenų kontūrų, todėl kontaktas su paviršiumi yra 2 kartus didesnis**, o apnašos pagal dantenų liniją pašalinamos geriau.

Iki 7 kartų sveikesnės dantenos vos per 2 savaites*.

  • 2 vnt.
  • Standartinis dydis.
  • Įstatoma.
  • „BrushSync“ režimas.

Su šepetėlio galvute „Philips Sonicare Premium Gum Care“ net ir giliausias valymas yra švelnus. Braukiant dantų šepetėliu palei dantenų liniją, lankstūs „Premium Gum Care“ šonai ir šereliai absorbuoja per didelį spaudimą, taip dantenos yra apsaugomos, net jei valotės per stipriai. Šereliai intensyviai veikia šalinant apnašas ir bakterijas palei dantenų liniją ir gerinant dantenų sveikatą. Dėl lenkto šios šepetėlio galvutės dizaino galite būti tikri, kad kontaktas su šereliais bus maksimalus.

Iki 2 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**giliam valymui be pastangų.

Naudojant „Philips“ prisitaikančią valymo technologiją, valymas šepetėliu kaskart pritaikomas asmeniškai. Minkšti guminiai šonai lankstosi, todėl „Premium Gum Care“ prisitaiko prie dantų ir dantenų formos, sugeria per didelį spaudimą valant šepetėliu ir pagerina „Sonic“ valymo galią. Šereliai prisitaiko prie dantų ir dantenų formos, todėl kontaktinis paviršius yra iki 2 kartų didesnis nei valantis įprasta šepetėlio galvute**, o valymas net sunkiai pasiekiamose vietose yra gilesnis.

Dėl lankstaus modelio „Premium Gum Care“ pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis. Dėl unikalios „Philips Sonicare“ valymo technologijos, kaip bevalytumėte, išvalysite išskirtinai švariai – tai jausite ir matysite.

Dinaminė valymo jėga nukreipia skysčius tarp dantų. Šepetėlio galvutės ir „Sonicare“ rankenos kombinacija užtikrina geriausią „Sonic“  technologijos veikimą bei efektyviausią dantų išsivalymą.

Dantų šepetėlis valo dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbuliukus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės dantis veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“, Jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius: kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

Įstatoma galvutė lengvam jos pakeitimui.

Šepetėlio galvutė „Premium Gum Care“ puikiai tiks bet kuriai dantų šepetėlio rankenai „Philips Sonicare“, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir lengva su jomis valytis dantis.

Išbandyta, siekiant patenkinti sveikos burnos poreikius.

Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, siekiant užtikrinti, kad kaskart valant galvutės būtų patvarios ir valytų išskirtinai gerai.

Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems valymo su „Philips“ rezultatams pasiekti****.

Visada išsivalysite kiek įmanoma geriau su „BrushSync™“ režimo keitimo funkcija****. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare C2 Optimal Clean“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“****, taip parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, todėl dantų valymas tampa išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.

*Veikiant dantenų priežiūros režimu ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu; vertinimą atlieka GBI.

*Nei „DiamondClean“ šepetėlio galvutė.

**Veikiant dantenų priežiūros režimu ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu; vertinimą atlieka GBI.

*** „BrushSync™“ režimo keitimas suderinamas tik su datų šepetėlių rankenomis, kuriose veikia „Philips Sonicare BrushSync™“.

****Nei įprastas dantų šepetėlis.

PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE G3 PREMIUM GUM CARE HX9052/17, 2 vnt.
PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE G3 PREMIUM GUM CARE HX9052/17, 2 vnt.
29,99 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Klientų vertinimas (0):

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą kartų...

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.