preloader

Prašome palaukti

E-prekė
PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE W3 PREMIUM WHITE-BLACK HX9062/33, 2 vnt.

PHILIPS standartinė dantų šepetėlio galvutė SONICARE W3 PREMIUM WHITE-BLACK HX9062/33, 2 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 871010380569
Baltesnei, spindinčiai šypsenai.
29,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Burnos higienos priemonė

Baltesnei, spindinčiai šypsenai.


Dėl maisto ir gėrimų šypsena praranda baltumą. „Premium White“ šepetėlio galvutė padės sugrąžinti šypsenai baltumą: poliruojamieji šereliai pašalina paviršines dėmes, dantys tampa matomai baltesni vos per 3 dienas, o tarpdančiai išvalomi ypač giliai.

Pašalina 100 proc. daugiau paviršinių dėmių vos per 3 dienas*.

  • 2 vnt.
  • Standartinis dydis.
  • Įstatoma.
  • „BrushSync“ režimas.

„Philips Sonicare Premium White“ šepetėlio galvutės centre esantys tankūs šereliai intensyviai veikia šalinant apnašas ir kasdienes paviršines dėmes, atsirandančias nuo maisto ir gėrimų. Dėl lanksčių šonų šereliai prisitaiko prie unikalios dantų ir dantenų formos, todėl valymas tampa gilus, o šypsena baltesnė vos per 3 dienas.

Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi** valymui be pastangų.

Išsivalysite dantis ir patenkinsite asmeninius poreikius kaskart naudodami „Philips“ prisitaikančią valymo technologiją. Dėl minkštų, lanksčių guminių šonų „Premium White“ prisitaiko prie unikalių burnos kontūrų. Šereliai prisitaiko prie dantenų ir dantų, todėl kontaktinis paviršius yra 4 kartus didesnis**, nei giliai valant su įprasta šepetėlio galvute net sunkiai pasiekiamose vietose. Su prisitaikančia valymo technologija švelniai valysite pagal dantenų liniją. Ši technologija absorbuoja per didelį spaudimą valant ir taiko patobulintą šlavimo judesį, todėl pojūtis burnoje tampa unikalus, o burna švaresnė.

Pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis.

Su „Premium White“ valysitės išskirtinai švariai bei kasdien pašviesinsite dantis. Dėl lankstaus modelio pašalinama iki 10 kartų daugiau apnašų**** nuo dantų ir pagal dantenų liniją. Išvalysite giliai, tai jausite ir matysite.

Dinaminė valymo jėga nukreipia skysčius tarp dantų.  Šepetėlio galvutės ir „Sonicare“ rankenos kombinacija užtikrina geriausią „Sonic“  technologijos veikimą bei efektyviausią dantų išsivalymą.  Dantų šepetėlis valo dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbuliukus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės dantis veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“, Jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius: kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

Išbandyta, siekiant patenkinti sveikos burnos poreikius.

Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, siekiant užtikrinti, kad kaskart valant galvutės būtų patvarios ir valytų išskirtinai gerai.

Įstatoma galvutė lengvam jos pakeitimui.

Šepetėlio galvutė „Premium White“ puikiai tiks bet kuriai dantų šepetėlio rankenai „Philips Sonicare“, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir lengva su jomis valytis dantis.

Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems valymo su „Philips“ rezultatams pasiekti***.

Visada išsivalysite, kiek įmanoma geriau su „BrushSync™“ režimo-režimo keitimo funkcija***. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare C3 Premium White“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“***, taip parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, todėl balinimas tampa išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.

*Veikiant „White+“ režimu su ypač gera balinamąja dantų pasta ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu.

**„BrushSync™“ režimo keitimas  suderinamas tik su datų šepetėlių rankenomis, kuriose veikia „Philips Sonicare BrushSync™“.

*Nei „DiamondClean“ šepetėlio galvutė.

***Nei įprastas dantų šepetėlis.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą...

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti