preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
PHILIPS standartinė įvairių dantų šepetėlių pakuotė SONICARE C3 PREMIUM PLAQUE CONTROL VARIETY PACK WHITE HX9073/07, 3 vnt.

PHILIPS standartinė įvairių dantų šepetėlių pakuotė SONICARE C3 PREMIUM PLAQUE CONTROL VARIETY PACK WHITE HX9073/07, 3 vnt.

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 871010380572
Gilesniam valymui, sveikesnėms dantenoms ir baltesniems dantims – visapusiškai dantų ir dantenų priežiūrai.
-20%
31,99 €
39,99 € *

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Burnos higienos priemonė

Gilesniam valymui, sveikesnėms dantenoms ir baltesniems dantims – visapusiškai dantų ir dantenų priežiūrai.


„Premium Plaque Control“ šepetėlio galvutė pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų*, taip pasiekiami puikūs rezultatai. Su „Premium Gum Care“ dantenos taps 7 kartus sveikesnės vos per dvi savaites***, o „Premium White“ pašalins 100 proc. daugiau dėmių per 3 dienas*.

  • Pakuotėje3 vnt.
  • Standartinis dydis.
  • Įstatoma.
  • „BrushSync“ režimas.

Dėl lankstaus dizaino pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis sunkiai pasiekiamose vietose*, valo iš tikrųjų giliai, palei dantenų liniją ir tarpdančiuose.

Iki 7 kartų sveikesnės dantenos vos per 2 savaites***.

Su šepetėlio galvute „Philips Sonicare Premium Gum Care“ net ir giliausias valymas yra švelnus. Braukiant dantų šepetėliu palei dantenų liniją, lankstūs „Premium Gum Care“ šonai ir šereliai absorbuoja per didelį spaudimą, taip apsaugomos dantenos, net jei valotės per stipriai. Šereliai intensyviai veikia šalinant apnašas ir bakterijas palei dantenų liniją ir gerinant dantenų išvaizdą. Dėl lenkto šios šepetėlio galvutės dizaino galite būti tikri, kad kontaktas su šereliais bus maksimalus.

Pašalina iki 100 proc. daugiau paviršinių dėmių vos per 3 dienas*.

„Philips Sonicare Premium White“ šepetėlio galvutės centre esantys tankūs šereliai intensyviai veikia šalinant apnašas ir kasdienes paviršines dėmes, atsirandančias nuo maisto ir gėrimų. Dėl lanksčių šonų šereliai prisitaiko prie unikalios dantų ir dantenų formos, kad valymas būtų gilus, o šypsena taptų baltesnė vos per 3 dienas.

Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems valymo su „Philips“ rezultatams pasiekti****.

Visada išsivalysite, kiek įmanoma geriau su „BrushSync™“ režimo- keitimo funkcija****. Šepetėlio galvutė „Premium“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“****, taip parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, todėl valymas, balinimas ir dantenų priežiūra tampa išskirtiniai. Jums tereikia pradėti valytis.

Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi** valymui be pastangų.

Išsivalysite dantis ir patenkinsite asmeninius poreikius kaskart naudodami „Philips“ prisitaikančią valymo technologiją. Dėl minkštų, lanksčių guminių šonų „Premium Plaque Control“, „Premium Gum Care“ ir „Premium White“ prisitaiko prie unikalių burnos kontūrų. Šereliai prisitaiko prie dantenų ir dantų, todėl kontaktinis paviršius yra 4 kartus didesnis**, nei giliai valant su įprasta šepetėlio galvute net sunkiai pasiekiamose vietose. Su prisitaikančia valymo technologija švelniai valysite pagal dantenų liniją. Ši technologija absorbuoja per didelį spaudimą valant ir taiko patobulintą šlavimo judesį, todėl pojūtis burnoje bus unikalus, o burna švaresnė.

Dinaminė valymo jėga nukreipia skysčius tarp dantų.  Šepetėlio galvutės ir „Sonicare“ rankenos kombinacija užtikrina geriausią „Sonic“  technologijos veikimą bei efektyviausią dantų išsivalymą. Dantų šepetėlis valo dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbuliukus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės dantis veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“, Jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius: kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

Įstatoma galvutė lengvam jos pakeitimui.

„Premium Plaque Control“, „Premium White“ ir „Premium Gum Care“ šepetėlio galvutės lengvai įstatomos į „Philips Sonicare“ dantų šepetėlio rankeną ir tvirtai laikosi savo vietoje. Keisti šepetėlio galvutę paprasta, tiesiog nuimkite. Su „Philips“ įstatomu modeliu labai paprasta prižiūrėti ir valyti šepetėlio galvutes. „Premium“ šepetėlio galvutės tinka visoms dantų šepetėlių rankenoms, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“.

Išbandyta, siekiant patenkinti sveikos burnos poreikius.

Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, siekiant užtikrinti, kad kaskart valant galvutės būtų patvarios ir valytų išskirtinai gerai.

*Nei paprastas dantų šepetėlis.

*Nei „DiamondClean“ šepetėlio galvutė.

**Veikiant dantenų priežiūros režimu ir lyginant su įprastu dantų šepetėliu; vertinimą atlieka GBI.

*** „BrushSync™“ režimo keitimas  suderinamas tik su datų šepetėlių rankenomis, kuriose veikia „Philips Sonicare BrushSync™“.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą...

Straipsniai

Alternatyva tarpdančių siūlui – burnos purkštuvas (irigatorius)

Siekiant palaikyti gerą dantų būklę, išvengti jų bei dantenų nemalonių pojūčių, būtina užtikrinti tinkamą priežiūrą: reguliariai bei taisyklingai valyti dantis tinkamomis priemonėmis, taip pat keletą...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti