preloader

Prašome palaukti

Naujiena
PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.
PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.
PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.
PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.

PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 764016486197
Prekės ženklas: PRIMA
Greitasis savikontrolės testas vitaminui D pusiau kiekybiškai aptikti žmogaus kraujyje.
14,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Greitasis savikontrolės testas vitaminui D pusiau kiekybiškai aptikti žmogaus kraujyje.


Vitaminas D priklauso riebaluose tirpių sekosteroidų grupei. Jis pagerina kalcio, geležies, magnio, fosforo ir cinko absorbciją žarnyne.

Geriausiu vitamino D būklės rodikliu laikoma 25-hidroksivitamino D koncentracija kraujyje (įskaitant D2 ir D3). 

Vitamino D trūkumas yra pripažintas pasauline problema. Su vitamino D trūkumu susiję pavojai sveikatai yra daug sunkesni, nei manyta anksčiau. Šio vitamino trūkumas organizme siejamas su įvairiomis sunkiomis ligomis:

 • osteoporoze,
 • osteomaliacija,
 • išsėtine skleroze,
 • širdies ir kraujagyslių ligomis,
 • nėštumo komplikacijomis,
 • diabetu, depresija,
 • insultu,
 • autoimuninėmis ligomis,
 • gripu,
 • įvairiomis vėžio formomis,
 • infekcinėmis ligomis,
 • Alzheimerio liga,
 • taip pat su nutukimu,
 • padidėjusiu mirtingumu ir kt.

Todėl dabar vitamino D kiekio nustatymas laikomas mediciniškai būtinu atrankiniu testu, o jo lygis svarbus ne tik kaulams, bet ir bendrai sveikatai ir geresnei savijautai.

Nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų.

Rezultatai gaunami tik per 10 minučių.

Testo nustatymo ribinės vertės nuo 10 ng/mL iki 100 ng/mL.

Testo tikslumas: > 90 %.

„Prima“ iš italų kalbos reiškia „pirma“, o sveikata yra visų svarbiausia. Skirkite laiko sau ir savo artimųjų sveikatai!

„PRIMA“ – tai aukštos kokybės greiti vienkartiniai testai diagnostikai namuose – visai šeimai!

PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.
PRIMA vitamino D trūkumo testas (kraujyje), 1 vnt.
14,99 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

ATSARGUMO PRIEMONĖS

 1. Tik savikontrolės in vitro diagnostikai.

 2. Nevalgykite, negerkite ir nerūkykite toje vietoje, kur tvarkomi mėginiai ar rinkiniai.

 3. Laikykite sausoje vietoje 2–30 °C (36–86 °F) temperatūroje, venkite labai drėgnų vietų. Jei folijos pakuotė pažeista arba buvo atidaryta, nenaudokite. Testas yra stabilus iki galiojimo pabaigos datos, atspausdintos ant sandaraus maišelio. Testas turi būti laikomas sandariame maišelyje iki naudojimo. NEUŽŠALDYKITE. Nenaudoti pasibaigus tinkamumo laikui.

 4. Šis testo rinkinys skirtas naudoti tik preliminariam tyrimui. Kelis kartus gautus nenormalius rezultatus reikia aptarti su gydytoju arba kitu medicinos specialistu.

 5. Griežtai laikykitės nurodyto laiko, naudokite tik nurodytą kiekį kraujo ir skiediklio.

 6. Testą naudokite tik vieną kartą. Neardykite ir nelieskite testo kasetės tyrimo langelio.

 7. Rinkinio negalima užšaldyti arba naudoti po galiojimo pabaigos datos, nurodytos ant pakuotės.

 8. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 9. Testas skirtas naudoti tik išoriškai. NENURYKITE.

 10. Nerekomenduojama žmonėms, vartojantiems antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus) arba sergantiems hemofilija.

 11. Panaudoję, išmeskite visus komponentus pagal vietinius atliekų šalinimo įstatymus. Jei turite klausimų, kreipkitės į vaistininką.

 12. Jei tiriate kitą asmenį, tvarkykite kraujo mėginius taip, lyg juose būtų per kraują plintančios infekcijos sukėlėjo. Naudodami mūvėkite vienkartines pirštines.

Naudojimo procedūra:

1) Nusiplaukite rankas muilu ir šiltu vandeniu, nuskalaukite švariu vandeniu ir leiskite nudžiūti. Jei tai neįmanoma, naudokite rinkinyje esančią marlinę servetėlę. Pastaba: rankų plovimas šiltu vandeniu palengvina kapiliarinio kraujo paėmimą, nes prasiplečia kraujagyslės.

2) Pasiruoškite reikalingas priemones: atidarykite aliuminio maišelį, iš jo išimkite tik testo kasetę, o drėgmę sugeriančios medžiagos paketėlį išmeskite. Atidarykite plastikinę pipetės pakuotę.

3) Atsargiai netraukdami pasukite apsauginį sterilaus lanceto (prietaiso pirštui pradurti) dangtelį 360°. Nuimkite dangtelį ir jį išmeskite.

4) Atsargiai pamasažuokite pasirinktą pirštą, iš kurio imsite kraują (rekomenduojama vieta – bevardžio piršto šonas). Siekiant pagerinti kraujotaką, svarbu masažuoti nuo delno link pirštakaulio. Spauskite atvirąjį lanceto galą (tą galą, nuo kurio nuimtas dangtelis) prie piršto galo. Po panaudojimo lancetas automatiškai įtraukiamas. Jei lancetas tinkamai neveikia, jį išmeskite ir naudokite rinkinyje esantį antrą lancetą. Jei antro lanceto neprireikia, jį galima išmesti nesiimant papildomų atsargumo priemonių.

5) Laikydami ranką nuleistą žemyn, masažuokite pirštą, kol susidarys didelis kraujo lašas. Siekiant pagerinti kraujotaką, svarbu masažuoti nuo delno link pirštakaulio.

6) Paimkite pipetę, tik nespauskite lašintuvo. Siūlomi du kraujo paėmimo metodai: pirmas būdas: laikykite pipetę horizontaliai nespausdami lašintuvo, pridėkite ją prie kraujo lašo ir kraujo pritekės į pipetę dėl kapiliarumo. Patraukite pipetę, kai kraujas pasieks juodą liniją. Jei kraujo nepakanka, toliau masažuokite pirštą, kol kraujas pasieks juodą liniją. Antras būdas: padėkite pipetę ant švaraus, lygaus paviršiaus, kad jos galas būtų išsikišęs už šio paviršiaus ribų, tada pridėkite pirštą vieta, kurioje ištryško kraujo lašas, prie pipetės ir kraujo pritekės dėl kapiliarumo. Jei kraujo nepakanka, dar pamasažuokite pirštą, kol kraujas pasieks juodą liniją. Venkite atitraukti pirštą nuo pipetės galo, kad nesusidarytų oro burbulų.

7) Spausdami lašintuvą, įlašinkite paimtą kraują į kasetės mėginio šulinėlį (S).

8) Palaukite, kol visas kraujas pateks į šulinėlį. Atsukite buferinio tirpalo buteliuko dangtelį, įlašinkite 2 lašus buferinio tirpalo į kasetės buferinio tirpalo šulinėlį (B) ir paleiskite laikmatį.

9) Palaukite, kol pasirodys spalvota (-os) linija (-os). Rezultatus vertinkite po 10 minučių. Palyginkite T linijos intensyvumą su rinkinyje esančia vitamino D spalvos kortele, kad sužinotumėte vitamino D kiekį savo kraujyje. Nevertinkite rezultato po 20 minučių.

Rezultato vertinimas:

Žiūrėkite iliustraciją ir palyginkite „T“ linijos intensyvumą su rinkinyje esančia vitamino D spalvos kortele. Kontrolinės linijos srityje visada bus rodoma spalvota linija, reiškianti, kad įlašintas tinkamas mėginio kiekis ir jis įsigėrė į membraną.

TRŪKSTA 0–10 (ng/ml) 0–25 (nmol/l)

Pasirodo dvi ryškios linijos. Viena yra kontrolinėje srityje (C), o kita turėtų būti tyrimo srityje (T). Linijos intensyvumas tyrimo srityje (T) yra toks pat arba tamsesnis nei 10 ng/ml linija, pavaizduota vitamino D spalvų kortelėje, pateiktoje kartu su rinkiniu.

NEPAKANKA 10–30 (ng/ml) 25–75 (nmol/l)

Atsiranda dvi spalvotos linijos. Viena yra kontrolinėje srityje (C), o kita turėtų būti tyrimo srityje (T). Linijos intensyvumas tyrimo srityje (T) yra tamsesnis nei 30 ng/ml linija, pavaizduota vitamino D spalvų kortelėje, pateiktoje kartu su rinkiniu, ir šviesesnis nei 10 ng/ml linija, pavaizduota vitamino D spalvų kortelėje, pateiktoje kartu su rinkiniu.

PAKANKA 30–100 (ng/ml) 75–250 (nmol/l)

Atsiranda dvi spalvotos linijos. Viena linija visada turi būti kontrolinėje srityje (C), o tyrimo srityje (T) atsiranda neryškios spalvos linija. Linijos intensyvumas srityje (T) yra toks pat arba šviesesnis nei 30 ng/ml linija, pavaizduota vitamino D spalvų kortelėje.

PERTEKLIUS > 100 (ng/ml) > 250 (nmol/l)

Kontrolinės linijos srityje (C) atsiranda viena spalvota linija. Tyrimo linijos srityje (T) nėra matomos spalvotos linijos. Jei nustatomas perteklius, rekomenduojame kreiptis į gydytoją.

NEGALIOJA

Kontrolinė eilutė nepasirodo. Labiausiai tikėtinos kontrolinės linijos nepasirodymo priežastys yra nepakankamas mėginio tūris arba netinkamai atlikta procedūra. Peržiūrėkite procedūrą ir pakartokite tyrimą su nauju testu. Jei problema išlieka, nedelsdami nustokite naudoti tyrimo rinkinį ir susisiekite su vietiniu platintoju.

Testo rinkinys: testas (kasetė), skiediklis, plastikinė pipetė (kraujo paėmimui), automatinis lancetas (piršto įdūrimui), instrukcija lietuvių kalba.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.