preloader

Prašome palaukti

Rabeprazole Actavis, 20mg, skrandyje neirios tabletės, N28

Rabeprazole Actavis, 20mg, skrandyje neirios tabletės, N28

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Rabeprazolo natrio druska
Veikliosios medžiagos stiprumas: 20mg
Prekės kodas: 205442

Rabeprazole Actavis vartojamas:
- viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) opai ar gerybinei skrandžio opai gydyti;
- gastroezofaginio ref...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Rabeprazole Actavis vartojamas:
  - viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) opai ar gerybinei skrandžio opai gydyti;
  - gastroezofaginio refliukso ligai (GERL), tiek susijusiai, tiek nesusijusiai su opa, gydyti. GERL paprastai vadinamas stemplės uždegimas, sukeltas rūgšties ir susijęs su rėmeniu. Rėmuo yra deginantis pojūtis, kylantis iš skrandžio ar apatinės krūtinės dalies į kaklą. Rabeprazole Actavis galima vartoti ilgalaikiam (palaikomajam) GERL gydymui. Be to, jį galima vartoti simptominiam vidutinio sunkumo, sunkios ar labai sunkios GERL gydymui;
  - Colingerio-Elisono (Zollinger-Elison) sindromo gydymui.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje?

  1. Kas yra Rabeprazole Actavis ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Rabeprazole Actavis 3. Kaip vartoti Rabeprazole Actavis 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Rabeprazole Actavis 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Rabeprazole Actavis ir kam jis vartojamas

  Rabeprazole Actavis priklauso vaistų, vadinamų protonų siurblio inhibitoriais, grupei. Rabeprazole Actavis mažina skrandyje gaminamos rūgšties kiekį.

  Rabeprazole Actavis vartojamas: - viršutinės žarnyno dalies (dvylikapirštės žarnos) opai ar gerybinei skrandžio opai gydyti; - gastroezofaginio refliukso ligai (GERL), tiek susijusiai, tiek nesusijusiai su opa, gydyti. GERL paprastai vadinamas stemplės uždegimas, sukeltas rūgšties ir susijęs su rėmeniu. Rėmuo yra deginantis pojūtis, kylantis iš skrandžio ar apatinės krūtinės dalies į kaklą. Rabeprazole Actavis galima vartoti ilgalaikiam (palaikomajam) GERL gydymui. Be to, jį galima vartoti simptominiam vidutinio sunkumo, sunkios ar labai sunkios GERL gydymui; - Colingerio-Elisono (Zollinger-Elison) sindromo gydymui.

  Derinant su dviem antibiotikais (klaritromicinu ir amoksicilinu), Rabeprazole Actavis galima išnaikinti Helicobacter pylori infekciją pepsine opa sergantiems pacientams. Daugiau informacijos apie antibiotikus, vartojamus Helicobacter pylori infekcijai išnaikinti, pateikta jų pakuotės lapeliuose.      2. Kas žinotina prieš vartojant Rabeprazole Actavis

  Rabeprazole Actavis vartoti negalima:  - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) rabeprazolo natrio druskai arba bet kuriai pagalbinei Rabeprazole Actavis medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu esate nėščia arba krūtimi maitinate kūdikį.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba slaugytoja, prieš pradėdami vartoti Rabeprazole Actavis.  - jeigu esate alergiškas kitiems protonų siurblio inhibitoriams;  - jeigu Jums yra arba buvo bet kokių kepenų funkcijos sutrikimų; - jeigu vartojate atazanaviro (vaisto nuo ŽIV sukeltos ligos).

  Jeigu kuri nors iš išvardytų būklių Jums tinka, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti Rabeprazole Actavis.

  Jūsų gydytojas gali arba turi atlikti papildomą tyrimą, vadinamą endoskopija, kad galėtų nustatyti Jūsų būklę ir (arba) atmesti piktybinę ligą. Prieš pradedant gydyti, turi būti atmesta skrandžio ir stemplės naviko galimybė.

  Jeigu Rabeprazole Actavis vartosite ilgai (ilgiau negu vienerius metus), Jūsų gydytojas Jus tikriausiai reguliariai stebės. Apsilankę pas gydytoją turite jį informuoti apie kiekvieną naują ar skirtingą simptomą.

  Vartojant protono siurblio inhibitorių, tokių kaip Rabeprazole Actavis, ypač ilgiau nei vienus metus, gali šiek tiek padidėti šlaunikaulio, riešo ar stuburo lūžio pavojus. Pasakykite gydytojui, jei sergate osteoporoze arba jei vartojate kortikosteroidų (tai gali padidinti osteoporozės riziką).

  Jeigu Jums pasireiškia sunkus viduriavimas (vandeningomis išmatomis arba išmatomis su krauju) arba užsitęsęs viduriavimas su tokiais simptomais, kaip karščiavimas, pilvo skausmas arba jautrumas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, nes rabeprazolas gali šiek tiek didinti infekcinio viduriavimo galimybę.

  Gydymo Rabeprazole Actavis metu buvo kai kurių kraujo parametrų nuokrypio nuo normos atvejų. Gydymą nutraukus, parametrai paprastai sunormalėja.

  Vaikams Vaikams Rabeprazole Actavis vartoti nerekomenduojama.

  Kiti vaistai ir Rabeprazole Actavis Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Tai labai svarbu, jeigu vartojate: - atazanaviro (vaisto nuo ŽIV sukeltos ligos). Jeigu gydotės atazanaviru, Rabeprazole Actavis vartoti nerekomenduojama; - ketokonazolo ar itrakonazolo (vaistų, vartojamų grybelinėms ligoms gydyti).

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nėščioms ir kūdikį krūtimi maitinančioms moterims Rabeprazole Actavis vartoti draudžiama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Nėra tikėtina, kad Rabeprazole Actavis sutrikdytų Jūsų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus. Vis dėlto retkarčiais rabeprazolas gali sukelti mieguistumą. Jeigu toks poveikis Jums pasireiškė, venkite vairuoti ir valdyti sudėtingus mechanizmus.

   3. Kaip vartoti Rabeprazole Actavis

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Rekomenduojama dozė nurodyta toliau.

  Suaugę, įskaitant senyvus, žmonės Dvylikapirštės žarnos opa, gerybinė skrandžio opa. Reikia gerti po 20 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą, ryte. Daugumai pacientų dvylikapirštė žarnos opa gydoma 4 savaites, gerybinė skrandžio opa  6 savaites. Vis dėlto nedaugeliui pacientų gali prireikti papildomo gydymo, kad opa užgytų.

  Gastroezofaginio refliukso liga (GERL), susijusi su opa. Reikia gerti po 20 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą 4 – 8 savaites.

  Ilgalaikis GERL gydymas. Reikia gerti po 10 mg arba 20 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą priklausomai nuo reakcijos į gydymą.

  Simptominis GERL gydymas. Reikia gerti po 10 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą 4 savaites. Jeigu per 4 savaites simptomai išnyks, Jūsų gydytojas gali nurodyti toliau simptomus kontroliuoti geriant po 10 mg kartą per parą tada, kada prireikia.

  Zollinger- Elison sindromas. Iš pradžių reikia gerti po 60 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą. Vėliau Jūsų gydytojas, atsižvelgdamas į tai, kaip į gydymą šiuo vaistu reaguojate, dozę gali keisti. Kiek tablečių ir kada gerti, pasakys Jūsų gydytojas.

  Helicobcter pylori infekcijos išnaikinimas. Reikia 7 paras gerti po 20 mg Rabeprazole Actavis (kartu su dviem antibiotikais: klaritromicinu ir ampicilinu) 2 kartus per parą.

  Vartojimas vaikams Vaikų Rabeprazole Actavis gydyti nerekomenduojama.

  Vartojimo instrukcija Reikia nuryti visą tabletę, užgeriant puse stiklinės vandens. Kramtyti ar traiškyti tablečių negalima. Jeigu vaisto reikia vartoti kartą per parą, tabletes reikia gerti ryte, prieš pusryčius.

  Ką daryti pavartojus per didelę Rabeprazole Actavis dozę Jeigu Rabeprazole Actavis tablečių išgersite daugiau, negu Jūsų gydytojas skyrė, kreipkitės į gydytoją pagalbos.

  Pamiršus pavartoti Rabeprazole Actavis Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršite, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, palaukite, kol jis ateis. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.      4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Jeigu pastebėsite kurį nors iš toliau išvardyto sunkaus šalutinio poveikio, Rabeprazole Actavis vartojimą nutraukite ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją. - Staigus švokštimas, lūpų, veido ar kūno patinimas, išbėrimas, apalpimas ar rijimo pasunkėjimas (sunki alerginė reakcija). - Odos pageltimas, šlapimo patamsėjimas ir nuovargis (tai gali būti kepenų sutrikimo simptomai). - Odos paraudimas su odos pūslėmis arba lupimusi, kartu galimas didelis karščiavimas ir sąnarių skausmas. Taip pat gali pasireikšti sunkus pūslėtumas ir kraujavimas į lūpas, akis, burną, iš nosies bei lyties organų. Tai gali būti daugiaformė eritema, Stivenso – Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas ar toksinė epidermio nekrolizė.

  Dažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iki 10 žmonių): - kosulys, ryklės uždegimas (faringitas), sekreto tekėjimas iš nosies; - pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas, vidurių pūtimas (meteorizmas); - nugaros skausmas, nespecifinis skausmas; - silpnumas arba jėgų netekimas, simptomai, panašūs į gripo; - nemiga; - galvos skausmas, svaigulys; - infekcija.

  Nedažnas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 100 žmonių): - nervingumas; - mieguistumas; - bronchų uždegimas (bronchitas), prienosinių ančių uždegimas (sinusitas); - nevirškinimas, burnos džiūvimas, raugulys; - išbėrimas, odos paraudimas (eritema); - raumenų skausmas, sąnarių skausmas, kojų mėšlungis; - šlapimo organų infekcija; - krūtinės skausmas, šalčio krėtimas, karščiavimas; - kepenų fermentų aktyvumo padidėjimas kraujyje (nustatomas kraujo tyrimu); - šlaunikaulio, riešo ar stuburo lūžis.

  Retas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 1 000 žmonių): - kraujo pokyčiai, pvz., baltųjų kraujo ląstelių arba kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas. Dėl to gali atsirasti silpnumas, mėlynių (kraujosruvų) ar sumažėti atsparumas infekcijai; - baltųjų kraujo ląstelių kiekio padidėjimas; - alerginės reakcijos, įskaitant veido patinimą, mažą kraujospūdį ir kvėpavimo pasunkėjimą; - apetito praradimas; - depresija; - regos sutrikimas; - skrandžio uždegimas, burnos uždegimas, skonio pojūčio sutrikimas; - kepenų uždegimas, gelta (odos ir akių pageltimas), smegenų veiklos sutrikimas, susijęs su kepenų nepakankamumu (hepatinė encefalopatija); - niežulys, prakaitavimas, odos pūslės; - inkstų uždegimas (intersticinis nefritas); - kūno svorio padidėjimas.

  Labai retas (gali pasireikšti mažiau nei 1 iš 10 000 žmonių): - staigus sunkus odos išbėrimas, pūslėtumas arba lupimasis. Tai gali būti susiję su dideliu karščiavimu ir sąnarių skausmu (daugiaformė eritema, Stevens-Johnson sindromas [SJS] ar toksinė epidermio nekrolizė [TEN]).

  Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): - mažas natrio kiekis kraujyje; - minčių susipainiojimas; - pėdų ir kulkšnių patinimas; - krūtų padidėjimas vyrams; - jeigu Rabeprazole Actavis vartojate ilgiau nei 3 mėnesius, yra galimybė, kad sumažės magnio kiekis Jūsų kraujyje. Dėl sumažėjusio magnio kiekio galite jausti nuovargį, nevalingus raumenų susitraukimus, dezorientaciją, traukulius, svaigulį, padažnėjusį širdies plakimą. Jei pasireiškia nors vienas iš šių požymių, nedelsiant pasakykite gydytojui. Dėl mažo magnio kiekio kraujyje taip pat gali sumažėti ir kalio bei kalcio kiekis. Jūsų gydytojas gali nuspręsti reguliariai tikrinti Jūsų kraują, kad galėtų stebėti magnio kiekį.    Pranešimas apie šalutinį poveikį  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, ir pateikti ją vienu iš šių būdų: raštu adresu (Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos), Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius; nemokamu fakso numeriu (8 800) 20 131; telefonu (8 6) 143 35 34; el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

   5. Kaip laikyti Rabeprazole Actavis

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.   Lizdinių plokštelių pakuotė. Laikyti žemesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Tablečių talpyklė. Laikyti žemesnėje kaip 25 C temperatūroje. Tablečių talpyklę laikyti sandarią, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.   Ant kartono dėžutės, lizdinės plokštelės ir etiketės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

     6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Rabeprazole Actavis sudėtis - Veiklioji medžiaga yra rabeprazolo natrio druska. Kiekvienoje skrandyje neirioje tabletėje yra 10 mg (arba 20 mg) rabeprazolo natrio druskos. - Pagalbinės medžiagos. Tablečių branduolys: povidonas, manitolis (E 421), lengvasis magnio oksidas, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, magnio stearatas. Gruntas: etilceliuliozė, lengvasis magnio oksidas. Skandyje neirus dangalas: metakliro rūgšties ir etilakrilato kopolimeras, polisorbatas 80, natrio laurilsulfatas, propilenglikolis, talkas, raudonasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172) ir titano dioksidas (E 171).

  Rabeprazole Actavis išvaizda ir kiekis pakuotėje Rabeprazole Actavis 10 mg skrandyje neirios tabletės yra rausvos, dengtos, elipsės formos, abipusiai išgaubtos. Rabeprazole Actavis 20 mg skrandyje neirios tabletės yra geltonos, dengtos, elipsės formos, abipusiai išgaubtos.

  Pakuotės dydis: Lizdinių plokštelių pakuotė: 7, 14, 20, 28, 30, 56, 60, 98, 100 arba 120 tablečių. Plastikinė tablečių talpyklė su sausikliu: 30, 100 arba 250 tablečių.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Registruotojas ir gamintojas

  Registruotojas Actavis Group PTC ehf. Reykjavikurvegi 76-78 220 Hafnarfjörður Islandija

  Gamintojas Actavis ehf. Reykjavikurvegur 78, IS-220 Hafnarfjordur Islandija

  arba

  Balkanpharma-Dupnitsa AD 3 Samokovsko Shosse Str. Dupnitsa 2600 Bulgarija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

  UAB „Actavis Baltics“ Senasis Ukmergės kelias 4 Užubalių k., Avižienių sen., LT-14130 Vilniaus r. Tel: +370 5 260 9615

  Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais Estija    Rabeprazole Actavis Austrija   Rabeprazole Actavis Vokietija  Rabeprazol PUREN 10 mg/20 mg magensaftresistente Tabletten Graikija  Rabeprazole/Actavis Ispanija    Rabeprazol Aurovitas Spain 10 mg/20 mg comprimidos gastrorresistentes EFG Vengrija  Acilesol Airija    Rabeprazole Gastro-resistant tablets Islandija  Rabeprazole Actavis Lietuva Rabeprazole Actavis 10 mg skrandyje neirios tabletės, Rabeprazole Actavis 20 mg skrandyje neirios tabletės Nyderlandai  Rabeprazolnatrium Auro 10 mg, maagsapresistente tabletten Portugalija  Rabeprazol Aurovitas Jungtinė Karalystė Rabeprazole Gastro-resistant tablets

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-09-23

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Rekomenduojama dozė nurodyta toliau.

  Suaugę, įskaitant senyvus, žmonės Dvylikapirštės žarnos opa, gerybinė skrandžio opa. Reikia gerti po 20 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą, ryte. Daugumai pacientų dvylikapirštė žarnos opa gydoma 4 savaites, gerybinė skrandžio opa  6 savaites. Vis dėlto nedaugeliui pacientų gali prireikti papildomo gydymo, kad opa užgytų.

  Gastroezofaginio refliukso liga (GERL), susijusi su opa. Reikia gerti po 20 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą 4 – 8 savaites.

  Ilgalaikis GERL gydymas. Reikia gerti po 10 mg arba 20 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą priklausomai nuo reakcijos į gydymą.

  Simptominis GERL gydymas. Reikia gerti po 10 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą 4 savaites. Jeigu per 4 savaites simptomai išnyks, Jūsų gydytojas gali nurodyti toliau simptomus kontroliuoti geriant po 10 mg kartą per parą tada, kada prireikia.

  Zollinger- Elison sindromas. Iš pradžių reikia gerti po 60 mg Rabeprazole Actavis kartą per parą. Vėliau Jūsų gydytojas, atsižvelgdamas į tai, kaip į gydymą šiuo vaistu reaguojate, dozę gali keisti. Kiek tablečių ir kada gerti, pasakys Jūsų gydytojas.

  Helicobcter pylori infekcijos išnaikinimas. Reikia 7 paras gerti po 20 mg Rabeprazole Actavis (kartu su dviem antibiotikais: klaritromicinu ir ampicilinu) 2 kartus per parą.

  Vartojimas vaikams Vaikų Rabeprazole Actavis gydyti nerekomenduojama.

  Vartojimo instrukcija Reikia nuryti visą tabletę, užgeriant puse stiklinės vandens. Kramtyti ar traiškyti tablečių negalima. Jeigu vaisto reikia vartoti kartą per parą, tabletes reikia gerti ryte, prieš pusryčius.

  Ką daryti pavartojus per didelę Rabeprazole Actavis dozę Jeigu Rabeprazole Actavis tablečių išgersite daugiau, negu Jūsų gydytojas skyrė, kreipkitės į gydytoją pagalbos.

  Pamiršus pavartoti Rabeprazole Actavis Jeigu įprastiniu laiku dozę išgerti pamiršite, gerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite. Jeigu jau bus beveik atėjęs kitos dozės vartojimo laikas, palaukite, kol jis ateis. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės