preloader

Prašome palaukti

e-pasiūlymas
RHINITIX nosies purškalas, nuo 1 m., 10 ml
RHINITIX nosies purškalas, nuo 1 m., 10 ml

RHINITIX nosies purškalas, nuo 1 m., 10 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 426031216095
Prekės ženklas: RHINITIX
„Rhinitix“ yra medicinos priemonė, turinti raminamąjį ir palaikomąjį poveikį gydant virusines ir bakterines nosies gleivinės infekcijas taip pat ir alerginį rinitą.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

„Rhinitix“ yra medicinos priemonė, turinti raminamąjį ir palaikomąjį poveikį gydant virusines ir bakterines nosies gleivinės infekcijas taip pat ir alerginį rinitą.


Kas yra „Rhinitix“ir kam jis naudojamas

„Rhinitix“ gali būti naudojama kaip profilaktinė  priemonė esant padidėjusiai nosies gleivinės infekcijos rizikai. Produkto sudedamosios dalys padengia nosies gleivinę apsaugine plėvele, kuri neleidžia prikibti, įsiskverbti ir plisti bakterijoms ir virusams, pvz., rinovirusams ir koronavirusams. „Rhinitix“ taip pat padeda atsikurti sudirgusiai gleivinei. Tiksotropinės savybės saugo, kad priemonė nenutekėtų nuo nosies gleivinės.

Pagrindiniai „Rhinitix“ komponentai  yra kapa karageninas ir fukoidanas. Kapa-karagenino ir fukoidano antivirusinis mechanizmas yra pagrįstas adhezijos (sukibimo) sumažėjimu ir receptorių blokavimu ląstelės paviršiuje. Kapa karageninas ir fukoidanas sudaro gleivinės paviršiuje barjerą, taip užkertant  kelią viruso ir ląstelės paviršiaus sąveikai.  Be to, produkte sudėtyje yra ksilitolio, kuris slopina patogeninių bakterijų prilipimą ir augimą ant nosiaryklės epitelio ląstelių paviršiaus.

Kuo ypatingas „Rhinitix“?

Dėl savo unikalių tiksotropinių savybių „Rhinitix“ suformuoja apsauginę plėvelę ant nosies gleivinės paviršiaus. Ši plėvelė veikia kaip barjeras tarp nosies ertmės ir išorinių veiksnių. Produkto sudėtinės dalys apsaugo nuo alergenų ir bakterijų prikibimo ir rinovirusų bei koronavirusų prasiskverbimo į nosies gleivinę, kurie yra pagrindinė nosies gleivinės infekcijų priežastis. Tai gali padėti sumažinti farmakologinio gydymo poreikį sergant virusine nosies gleivinės infekcija ir sumažinti antrinės bakterinės infekcijos riziką.

Naudojimo rekomendacijos:

 • rekomenduojama naudoti pasireiškus pirmiesiems peršalimo ir į gripą  panašiems simptomams;
 • pagalbinė priemonė gydant alerginės, bakterinės ir virusinės kilmės rinitą;
 • tinka kaip profilaktinė priemonė esant padidėjusiai nosies gleivinės infekcijos rizikai.
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Dozavimas:

„Rhinitix“ reikia naudoti mažiausiai 3 kartus per dieną, po vieną dozę į kiekvieną šnervę.

Suaugusieji ir vyresni nei 1 metų vaikai: 1 dozė į kiekvieną šnervę 3 kartus per dieną. Jei būklė po 7 dienų nepagerėja ar pablogėja, kreipkitės į savo gydytoją.

Vaikai „Rhinitix“ nosies purškalą turi naudoti prižiūrimi suaugusiojo.

Jei reikia, „Rhinitix“ gali būti naudojamas ilgesnį laiką. „Rhinitix“ nėra vaistas, ir jei simptomai išlieka ilgiau nei 7 dienas, pasikonsultuokite su gydytoju.

Dėl higienos ir siekiant išvengti mikrobų perdavimo, kiekvienas asmuo turėtų naudoti atskirą „Rhinitix“ pakuotę.

Naudojimo instrukcija

„Rhinitix“ nosies purškalas skirtas naudoti vietiškai į nosies ertmę.

 1. Prieš naudodami gerai išpūskite nosį.
 2. Laikydami stačiai, intensyviai purtykite buteliuką 15 sekundžių, kad susimaišytų sudedamosios dalys, nuimkite apsauginį dangtelį ir 3–4 kartus paspauskite pompą, kol preparatas pasirodys aplikatoriuje arba išeis „Rhinitix“ dulksna.
 3. Atsargiai įkiškite galiuką į nosį, tik ne per giliai! Įpurkškite po vieną dozę į kiekvieną šnervę, prieš tai užkimšę kitą šnervę.
 4. Panaudoję nuvalykite aplikatorių ir uždenkite apsauginį dangtelį.

Tyrimai dėl šalutinio poveikio nebuvo atlikti. Jei atsirado alergija ar kiti šalutiniai poveikiai, liaukitės naudoti „Rhinitix“ ir kuo skubiau pasitarkite su savo gydytoju.

„Rhinitix“ laikykite sausoje vietoje, 15–25 °C temperatūroje, originalioje pakuotėje, stačioje padėtyje. Saugokite nuo saulės šviesos. Neužšaldykite ir nelaikykite produkto šaldytuve. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Suvartoję pakuotę išmeskite vadovaudamiesi vietos reikalavimais.

Kas žinotina prieš naudojant „Rhinitix“

Kontraindikacijos ir įspėjimai

„Rhinitix“ negalima naudoti:

 • jei pažeista pakuotė arba jei pasibaigė ant pakuotės nurodytas tinkamumo laikas;
 • jei anksčiau pasireiškė alergija kuriai nors produkto sudedamajai daliai;
 • jei pastebėjote kraujavimą arba žaizdą nosies ertmėje;
 • jei neseniai atlikta nosiaryklės operacija ar chirurginis gydymas;
 • jaunesniems nei 1 metų amžiaus vaikams.

Venkite patekimo į akis ir ant ausų, burnos ir gerklės gleivinių. Produktui atsitiktinai patekus į akis, ausis ar burną, nedelsiant gerai nuplaukite šaltu vandeniu.

Nors nėra įrodymų, kad „Rhinitix“ turi neigiamą poveikį nėščiosioms ar krūtimi maitinančioms moterims, prieš naudojant „Rhinitix“ reikia pasitarti su gydytoju.

Sąveika su kitais vaistais ar medicinos priemonėmis

Dėl kraują skystinančių savybių fukoidanas gali sustiprinti antikoaguliantų, pvz., varfarino ir heparino, veikimą. Rekomenduojama nevartoti jokių kitų vaistų, medicinos priemonių ar nosies lašų mažiausiai 30 minučių po šios priemonės naudojimo.

Sudedamosios dalys: išgrynintas vanduo, sojų aliejus, glicerolis, ksilitolis, emulsikliai, kapa karageninas, fukoidanas, totarolis, tokoferolio acetatas, EDTA natrio druska, sibirinių kėnių aliejus.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.