preloader

Prašome palaukti

SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.
SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.
SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.
SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.

SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 477904259116
Prekės ženklas: KITA
Greitasis COVID-19 antigeno testas iš seilių, skirtas identifikuoti SARS-COV-2 infekciją. 
3,79 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Greitasis COVID-19 antigeno testas iš seilių, skirtas identifikuoti SARS-COV-2 infekciją. 


SARS-COV-2 antigeno greitasis testas atliekamas naudojant seilių mėginį. Tyrimą atlikti itin nesudėtinga ir patogu, o atsakymas gaunamas vos po 20 min. Testas skirtas naudoti kaip pagalba greitai preliminariai COVID-19 infekcijos diagnozei, tinka simptomatinių ir besimptomių viruso nešiotojų diagnozavimui.

Labai tikslus:

 • santykinis jautrumas: 96.15% (92.76%~99.85%)
 • santykinis specifiškumas: 100% (99.76%~100%)
 • bendras bandymo sutarimas: 98.05% (96.16%~99.94%)

Itin patogus ir greitas:

 • Rezultatas vos per 20 minučių;
 • Vaizdinis testo rezultatų paaiškinimas;
 • Nereikia jokių papildomų priemonių ar instrumentų;
 • Jokių adatų ir nemalonių invazinių procedūrų.

Svarbu!

Jei atlikus testą gaunamas teigiamas rezultatas jį būtina patvirtinti papildomais tyrimais. Jeigu testas neigiamas, o klinikinių simptomų nėra, tai dar nereiškia, kad tirtas asmuo nėra viruso nešiotojas. Jei tyrimo rezultatas yra neigiamas ir klinikiniai simptomai išlieka, rekomenduojama atlikti papildomus tyrimus naudojant kitus klinikinius metodus. Neigiamas rezultatas niekada neatmeta SARS-COV-2 antigenų buvimo mėginyje, nes jų kiekis gali būti mažesnis nei minimalus tyrimo aptikimo lygis.

Šie testai yra skirti PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI, t.y. jie skirti naudoti tik ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTAMS.

SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.
SARS-COV-2 greitasis antigeno seilių testas, 1 vnt.
3,79 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Testo principas:

Tinkamai paimtas mėginys paruošiamas instrukcijoje nurodytu būdu ir supilamas į testo kasetėje esantį mėginio šulinėlį. Jei mėginyje yra SARS-COV-2 nukleoproteinų, jie susijungs su testo bandymo juostelėje jau esančiais, specialiai paruoštais, nukleoproteinais ir testo vertinimo juostelėje, ties T žyma, susiformuos bordinės spalvos linija. Tai reiškia, kad testas teigiamas. Jei ties T žyma 20 minučių bėgyje visiškai nesusiformavo linija – atsakymas neigiamas.

Kiekvienoje testo kasetėje yra vidinė kontrolės zona (C linija), kurioje turi susiformuoti bordo spalvos kontrolinė linija, neatsižvelgiant į tai ar zonoje atsirado ar neatsirado linija. Jei C linija nesivysto, testo rezultatas yra neteisingas ir testas turi būti pakartotinai atliekamas naudojant kitą testo kasetę.

Atsargumo priemonės:

 • Tik profesionaliam in vitro diagnostikos naudojimui.
 • Nenaudokite pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam ant pakuotės. Nenaudokite tyrimo, jei folijos maišelis yra pažeistas. Nenaudokite tyrimo pakartotinai.
 • Išgavimo reagento tirpale yra druskos tirpalas, jei tirpalas susiliečia su oda ar akimis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens.
 • Venkite kryžminio mėginių užteršimo, naudodami naują mėginių surinkimo indą kiekvienam gautam mėginiui.
 • Prieš tyrimą atidžiai perskaitykite visą procedūrą.
 • Tyrimo rezultatai skirti vizualiam nustatymui.
 • Nevalgykite, negerkite ir nerūkykite toje vietoje, kur naudojami mėginiai ir rinkiniai. Su visais bandiniais elkitės taip, tarsi juose būtų infekcijos sukėlėjų. Laikykitės nustatytų atsargumo priemonių, kad būtų išvengta mikrobiologinių pavojų visos procedūros metu ir laikykitės standartinių procedūrų tinkamam mėginių išmetimui. Tiriant mėginius, dėvėkite apsauginius drabužius, tokius kaip laboratoriniai paltai, vienkartinės pirštinės ir akių apsauga.
 • Prieš renkant seiles, nevalgykite, negerkite, nekramtykite gumos, nerūkykite ir nevalykite dantų.
 • Nesukeiskite ir nemaišykite reagentų iš skirtingų partijų.
 • Drėgmė ir temperatūra gali neigiamai paveikti rezultatus.
 • Panaudotas tyrimo medžiagas reikia išmesti laikantis vietinių taisyklių.

Mėginių rinkimas:

 1. Prieš rinkdami burnos skysčius, atpalaiduokite savo skruostus ir švelniai pamasažuokite skruostus pirštais 15–30 s.
 2. Įdėkite guminį kolektorių į surinkimo mėgintuvėlį, tada uždėkite seilių surinktuvą prie lūpų ir leiskite seilėms tekėti į surinkimo mėgintuvėlį. Seilių tūris turi būti ant Pirmojo / Žemiausiojo skalės ženklo (apie 400 μL). Jei seilių tūris yra per didelis, pašalinkite seilių perteklių pipete, kol galutinis tirpalas sumažės iki žymos Pirmasis / Žemiausiasis (apie 400 μL).

Mėginių gabenimas ir laikymas:

Šviežiai surinktus mėginius reikia tirti kuo greičiau, bet vėliau nei per valandą po mėginių surinkimo. Surinktas mėginys gali būti laikomas 2–8 ℃ temperatūroje ne ilgiau kaip 24 valandas. Laikykite didelį tomą -70 ℃temperatūroje, tačiau venkite pakartotinių užšaldymo ir atšildymo ciklų.

Testo atlikimo procedūra:

Prieš naudojimą tyrimus, mėginius ir (arba) kontrolinius elementus palaikykite kambario temperatūroje, kol jie sušils iki kambario temperatūros (15–30 ° C).

Išimkite testą iš sandaraus maišelio ir padėkite ant švaraus, lygaus paviršiaus. Prietaisą paženklinkite paciento ar kontrolės identifikatoriumi. Norint pasiekti geriausius rezultatus, tyrimas turėtų būti atliktas per vieną valandą.

 1. Atsukite išgavimo tirpalo antgalį ir įpilkite visą išgavimo tirpalą į seilių surinktuvą iki Antrosios / Aukštesnės skalės žymos (apie 400 μL).
 2. Išmeskite seilių surinktuvą. Surinkimo mėgintuvėlį uždenkite mėgintuvėlio antgaliu, uždėdami antgalį tiesiai ant surinkimo mėgintuvėlio.
 3. Surinkimo mėgintuvėlį stipriai purtykite daugiau kaip tris kartus, kad sumaišytumėte seiles ir išgavimo tirpalą, tada sumaišytą tirpalą suspauskite 10–15 kartų, palaukite 2 minutes, kad seilės ir išgavimo tirpalas gerai susimaišytų.
 4. Laikykite išgavimo mėgintuvėlį vertikaliai ir įlašinkite du lašus (70–80 ul) išgauto mėginio į mėginio duobę. Nenaudokite ir nejudinkite tyrimo prietaiso, kol tyrimas bus baigtas ir paruoštas nuskaitymui.
 5. Kai tyrimas pradeda veikti, spalva juda per membraną. Palaukite, kol pasirodys spalvota juosta (-os). Rezultatą reikia nuskaityti po 20 minučių. Nevertinkite rezultato po 30 minučių.

Rinkinį sudaro:

 • SARS-COV-2 antigeno testo kasetė;
 • Išgavimo tirpalas;
 • Mėgintuvėlis;
 • Seilių surinkimo konteineris;
 • Pipetė;
 • Pakuotės lapelis.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.