preloader

Prašome palaukti

SCHOLL geliniai batų įdėklai pėdų skliautui paremti GELACTIVTM PARTY FEET, 1 pora

SCHOLL geliniai batų įdėklai pėdų skliautui paremti GELACTIVTM PARTY FEET, 1 pora

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 930063152454
Itin ploni ir nepastebimi įdėklai iš skaidraus gelio pėdų skliauto atramai.
11,69 €

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Medicinos priemonė

Itin ploni ir nepastebimi įdėklai iš skaidraus gelio pėdų skliauto atramai.Nauji ir patobulinti. Ištisą dieną saugo pėdų skliautus nuo pėdoms tenkančio spaudimo. Technologija „GelActiv™“. Nuo slydimo sauganti technologija. Tinka ir patogiai laikosi daugelyje moteriškų batų.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Naudojimas: suraskite dešinį (R) ir kairį (L) įdėklus atskiriančius ženklus. Prieš nuimdami apsauginę plėvelę, įdėkite į batus ir pritaikykite padėtį. Įsitikinkite, kad įdėklai yra tiesiai po pėdų išlinkimais (skliautais) (žr. paveikslėlį su tikslios padėties nuoroda). Po to nuplėškite apsauginę plėvelę ir lipnia puse priklijuokite įdėklus batuose. Jei reikia, galite perklijuoti. Svarbu, kad abiejuose batuose įdėklai būtų vienodoje padėtyje. Jei norite išimti įdėklą, atsargiai plėškite jį nuo bato, kita ranka prilaikydami bato medžiagą greta įdėklo. Pakeiskite naujais po 6 mėnesių arba atsiradus pirmiesiems susidėvėjimo požymiams.

Atsargumo priemonės: nenaudokite, jei atsirado diskomforto pojūtis arba sudirginimas ir jei oda pažeista arba sudirginta.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti