preloader

Prašome palaukti

SCHOLL geliniai batų padų įdėklai GELACTIVTM PARTY FEET, 1 pora

SCHOLL geliniai batų padų įdėklai GELACTIVTM PARTY FEET, 1 pora

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 501141757031
Itin ploni ir nepastebimi įdėklai iš skaidraus gelio padų pagalvėlių apsaugai. 
Pranešti, kai prekė atsiras
Įkelti į norų sąrašą
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Kaina vaistinėje gali skirtis nuo kainos, perkant internetu.

  Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

  Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

  Dažnai perkama kartu

  Medicinos priemonė

  Itin ploni ir nepastebimi įdėklai iš skaidraus gelio padų pagalvėlių apsaugai.   Nauji ir patobulinti. Ištisą dieną saugo padų pagalvėles nuo deginančio skausmo. Technologija „GelActiv™. Nuo slydimo sauganti technologija. Tinka ir patogiai laikosi daugelyje moteriškų batų.

  Tinka alergiškiems: Ne
  Tinka diabetikams: Ne
  Ekologiškas: Ne
  Natūralus: Ne

  Naudojimas: suraskite dešinį (R) ir kairį (L) įdėklus atskiriančius ženklus. Prieš nuimdami apsauginę plėvelę, įdėkite į batus ir pritaikykite padėtį. Įsitikinkite, kad įdėklai guli tiesiai po padų pagalvėlėmis, o smailesnis galas nukreiptas į kulną (žr. paveikslėlį su tikslios padėties nuoroda).  Po to nuplėškite apsauginę plėvelę ir lipnia puse priklijuokite įdėklus batuose. Jei reikia, galite perklijuoti. Svarbu, kad abiejuose batuose įdėklai būtų vienodoje padėtyje. Jei norite išimti įdėklą, atsargiai plėškite jį nuo bato, kita ranka prilaikydami bato medžiagą greta įdėklo. Pakeiskite naujais po 6 mėnesių arba atsiradus pirmiesiems susidėvėjimo požymiams.

  Atsargumo priemonės: nenaudokite, jei atsirado diskomforto  pojūtis arba sudirginimas ir jei oda pažeista arba sudirginta.

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti