preloader

Prašome palaukti

SILYMARIN SIROMED, 150mg, plėvele dengtos tabletės, N30
SILYMARIN SIROMED, 150mg, plėvele dengtos tabletės, N30

SILYMARIN SIROMED, 150mg, plėvele dengtos tabletės, N30

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Silimarinas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 150mg
Prekės kodas: 208121
Vaistas vartojamas kaip papildoma priemonė esant toksiniam kepenų pakenkimui ir sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze.
7,82 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

Vaistas vartojamas kaip papildoma priemonė esant toksiniam kepenų pakenkimui ir sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze. Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių. - Jeigu Jūsų savijauta per tris mėnesius nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?    1. Kas yra Silymarin Siromed ir kam jis vartojamas  2. Kas žinotina prieš vartojant Silymarin Siromed   3. Kaip vartoti Silymarin Siromed  4. Galimas šalutinis poveikis  5.  Kaip laikyti Silymarin Siromed  6. Pakuotės turinys ir kita informacija     1. Kas yra Silymarin Siromed ir kam jis vartojamas   Vaistas vartojamas kaip papildoma priemonė esant toksiniam kepenų pakenkimui ir sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze.

Ūminių kepenų pakenkimų atvejais šio vaistinio preparato be gydytojo priežiūros vartoti negalima.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Silymarin Siromed    Silymarin Siromed vartoti negalima:  - jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).   Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Silymarin Siromed.  .

Jeigu sergate diabetu ar yra sumažėjusi gliukozės koncentracija kraujyje, vartojant Silymarin Siromed gali sumažėti gliukozės koncentracija kraujyje.

Vartojimas vaikams ir paaugliams Nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 paaugliams, nes duomenų apie vaistinio preparato saugumą ir veiksmingumą nepakanka.

Kiti vaistai ir Silymarin Siromed  Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Duomenų apie Silymarin Siromed sąveiką su kitais preparatais nėra.   Nėštumas ir  žindymo laikotarpis  Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Klinikinių duomenų apie silimarino vartojimą nėštumo metu nėra, taip pat nežinoma, ar silimarino patenka į moters pieną. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti nerekomenduojama. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenų nėra   Silymarin Siromed sudėtyje yra izomalto. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. Kaip vartoti Silymarin Siromed    Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.   Suaugusiems Rekomenduojama dozė yra 1 plėvele dengta tabletė 1-2 kartus per dieną, bent 3 mėnesius.

Tablečių nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio.   Vartojimas vaikams ir paaugliams Nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 paaugliams, nes duomenų apie vaistinio preparato saugumą ir veiksmingumą nepakanka.   Ką daryti pavartojus per didelę Silymarin Siromed dozę? Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Silymarin Siromed dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.   Pamiršus pavartoti Silymarin Siromed Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Silymarin Siromed Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.     4. Galimas šalutinis poveikis    Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.   Labai retai (< 1/10000) pasitaiko galvos skausmas, svaigimas, nemalonus jausmas pilve, viduriavimas, niežulys ir/ar dilgėlinė. Nutraukus gydymą preparatu, visi šie simptomai išnyksta.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.   Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba  vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Silymarin Siromed    Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.  Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.    Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.    Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.     6. Pakuotės turinys ir kita informacija   Silymarin Siromed sudėtis - Veiklioji medžiaga yra silimarinas. Vienoje tabletėje yra 275-375 mg Silybum marianum (L.) Gaertn., fructus (margainių vaisių) rafinuoto ir standartizuoto sausojo ekstrakto (30:1), atitinkančio 150 mg silimarino, apskaičiuoto pagal silibininą. Ekstrakcijos tirpiklis: acetonas. - Pagalbinės medžiagos tabletės šerdyje yra izomaltas, povidonas, pregelifikuotas krakmolas, kroskarmeliozės natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, tabletės plėvelėje -  Opadry Clear 03K19229 (hipromeliozė, triacetinas (E1518), talkas (E553b)).   Silymarin Siromed išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tabletės yra dengtos plėvele, rusvai gelsvos spalvos, apvalios, abipus išgaubtos, 12 mm diametro. 10 dengtų tablečių PVC/PVDC ir aliuminio folijos lizdinėje plokštelėje. Kartono dėžutėje yra 30 tablečių ir pakuotės lapelis.   Registruotojas ir gamintojas

UAB „IBE Pharma“ Sukilėlių pr. 61-2 LT-49333 Kaunas Lietuva Tel.: +370 37 370064 Fax.: +370 37 370067 info@ibepharma.lt

 Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-12-15   Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

 Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.   Suaugusiems Rekomenduojama dozė yra 1 plėvele dengta tabletė 1-2 kartus per dieną, bent 3 mėnesius.

Tablečių nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio.   Vartojimas vaikams ir paaugliams Nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 paaugliams, nes duomenų apie vaistinio preparato saugumą ir veiksmingumą nepakanka.   Ką daryti pavartojus per didelę Silymarin Siromed dozę? Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Silymarin Siromed dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.   Pamiršus pavartoti Silymarin Siromed Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Silymarin Siromed Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.  

- Veiklioji medžiaga yra silimarinas. Vienoje tabletėje yra 275-375 mg Silybum marianum (L.) Gaertn., fructus (margainių vaisių) rafinuoto ir standartizuoto sausojo ekstrakto (30:1), atitinkančio 150 mg silimarino, apskaičiuoto pagal silibininą.

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Straipsniai

Pajusk palengvėjimo džiaugsmą!

Vidurių užkietėjimas išties yra dažna problema, nors retas kuris apie tai kalba garsiai. Žvelgiant tarptautiniu mastu, suaugusiųjų vidurių užkietėjimo rodikliai skiriasi gana stipriai ir svyruoja nuo...

Straipsniai

Pajusk palengvėjimo džiaugsmą!

Vidurių užkietėjimas išties yra dažna problema, nors retas kuris apie tai kalba garsiai. Žvelgiant tarptautiniu mastu, suaugusiųjų vidurių užkietėjimo rodikliai skiriasi gana stipriai ir svyruoja nuo...

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti