preloader

Prašome palaukti

SPEDRA, 200mg, tabletės, N4

SPEDRA, 200mg, tabletės, N4

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Avanafilis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 200mg
Prekės kodas: 206026

Spedra yra gydymo priemonė, skirta suaugusiems vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos (dar vadinamos impotencija).

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Spedra yra gydymo priemonė, skirta suaugusiems vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos (dar vadinamos impotencija).  Vykdoma papildoma šio vaisto stebėsena. Tai padės greitai nustatyti naują saugumo informaciją.
  Mums galite padėti pranešdami apie bet kokį Jums pasireiškiantį šalutinį poveikį. Apie tai, kaip pranešti apie šalutinį poveikį, žr. 4 skyriaus pabaigoje.
  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
  - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
  -    Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).
  -    Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  Apie ką rašoma šiame lapelyje?
  1. Kas yra Spedra ir kam jis vartojamas
  2.   Kas žinotina prieš vartojant Spedra
  3.   Kaip vartoti Spedra
  4. Galimas šalutinis poveikis
  5.   Kaip laikyti Spedra
  6.   Pakuotės turinys ir kita informacija


  1.   Kas yra Spedra ir kam jis vartojamas
  Spedra sudėtyje yra veikliosios medžiagos avanafilio. Jis priskiriamas prie vaistų, vadinamų 5 tipo fosfodiesterazės (PDE5) inhibitoriais.
  Spedra yra gydymo priemonė, skirta suaugusiems vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos disfunkcijos (dar vadinamos impotencija). Tai yra sutrikimas, kai vyras
  negali pasiekti erekcijos arba išlaikyti varpos standumo tiek, kad galėtų lytiškai santykiauti.
  Spedra veikia padėdamas atpalaiduoti varpoje esančias kraujagysles. Dėl to padidėja kraujo srautas į varpą, o tai padeda seksualiai susijaudinus išlaikyti varpos standumą ir erekciją. Spedra neišgydo paciento ligos.
  Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Spedra veikia tik esant seksualinei stimuliacijai. Kad būtumėte pasirengęs lytiniams santykiams, Jums ir Jūsų partneriui (-
  ei) vis tiek reikės pradėti nuo glamonių – lygiai taip pat, kaip elgtumėtės, jei nevartotumėte vaisto, kuris turėtų padėti Jums.
  Spedra nepadės Jums, jeigu Jūsų erekcijos funkcija nesutrikusi. Spedra nėra skirtas moterims.
  2. Kas žinotina prieš vartojant Spedra

  Spedra vartoti negalima:
  •jeigu yra alergija avanafiliui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
  •jeigu vartojate prie vadinamųjų nitratų priskiriamus vaistus nuo krūtinės skausmo (krūtinės anginos), kaip antai amilnitritą arba gliceriltrinitratą. Spedra gali padidinti šių vaistų poveikį ir smarkiai sumažinti Jūsų kraujospūdį;
  •jeigu vartojate vaistus nuo ŽIV ar AIDS, kaip antai ritonavirą, indinavirą, sakvinavirą, nelfinavirą ar atazanavirą;
  •jeigu vartojate vaistus nuo grybelinių infekcijų, kaip antai ketokonazolą, itrakonazolą ar vorikonazolą arba tam tikrus antibiotikus nuo bakterinių infekcijų, kaip antai klaritromiciną ar telitromiciną;
  •jeigu Jums nustatytas sunkus širdies veiklos sutrikimas;
  •jeigu per pastaruosius 6 mėnesius patyrėte insultą arba miokardo infarktą;
  •jeigu Jūsų kraujospūdis sumažėjęs arba padidėjęs ir nekontroliuojamas vaistais;
  •jeigu Jums pasireiškia krūtinės skausmas (diagnozuota krūtinės angina) arba Jūs lytinių santykių metu jaučiate krūtinės skausmą;
  •jeigu Jums nustatytas sunkus inkstų ar kepenų veiklos sutrikimas;
  •jeigu apakote viena akimi dėl nepakankamo akies aprūpinimo krauju (sergate ne arterito sukelta išemine optine neuropatija);
  •jeigu Jūsų šeimoje paveldimi tam tikri sunkūs akių veiklos sutrikimai (pvz., pigmentinis retinitas);
  •Jeigu Jūs vartojate riociguatą.
  Šis vaistas vartojamas plautinei arterinei hipertenzijai (tai yra padidėjusiam kraujospūdžiui plaučiuose) ir lėtinei tromboembolinei plautinei
  hipertenzijai (tai yra padidėjusiam kraujospūdžiui plaučiuose dėl kraujagyslėse susidarančių trombų) gydyti.
  Nustatyta, kad FDE5 inhibitoriai sustiprina šio vaisto hipotenzinį poveikį. Jeigu vartojate riociguatą arba kyla neaiškumų, pasitarkite su gydytoju.
  Jeigu Jums taikytinas bent vienas iš pirmiau minėtų teiginių, Spedra vartoti negalima. Jeigu abejojate, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku.
  Įspėjimai ir atsargumo priemonės
  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Spedra:
  •jeigu Jūsų širdies veikla sutrikusi. Jums gali būti pavojinga lytiškai santykiauti;
  •jeigu Jums pasireiškia priapizmo simptomai, t. y. erekcija nepraeina 4 ir daugiau valandų. Tai gali nutikti vyrams, sergantiems tokiomis ligomis, kaip pjautuvinių ląstelių liga, daugine mieloma ar leukemija;
  •jeigu Jums diagnozuota fizinė būklė, kuri turi įtaką jūsų varpos formai (kaip antai anguliacija, Peirono liga arba akytkūnių fibrozė);
  •jeigu Jums diagnozuotas kraujavimo sutrikimas arba aktyvi pepsinė opa.
  Jeigu Jums taikytinas bent vienas iš pirmiau minėtų teiginių, prieš pradėdami vartoti Spedra, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  Regos arba klausos sutrikimai
  Kai kuriems tokius vaistus kaip Spedra vartojantiems vyrams pasireiškia regos ir klausos sutrikimai (daugiau informacijos rasite 4 dalyje, skyriuje „Sunkus šalutinis poveikis“). Ar šie sutrikimai tiesiogiai susiję su Spedra, kitomis ligomis, kuriomis Jūs sergate, ar keliais veiksniais, nežinoma.
  Vaikams ir paaugliams
  Spedra negalima vartoti vaikams ir paaugliams iki 18 metų.
  Kiti vaistai ir Spedra
  Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Tai reikia padaryti todėl, kad Spedra gali turėti įtaką kai kurių kitų vaistų veikimo būdui. Kai kurie kiti vaistai taip pat gali paveikti Spedra veikimo būdą.
  Visų pirma pasakykite savo gydytojui ir nevartokite Spedra, jeigu vartojate prie vadinamųjų nitratų priskiriamus vaistus nuo krūtinės skausmo (krūtinės anginos), kaip antai amilnitritą ar gliceriltrinitratą.
  Įrodyta, kad Spedra sustiprina šių vaistų poveikį ir smarkiai sumažina kraujospūdį. Taip pat negerkite Spedra, jeigu vartojate vaistus nuo ŽIV ar AIDS, kaip antai ritonavirą, indinavirą, sakvinavirą, nelfinavirą ar atazanavirą, arba vartojate vaistus nuo grybelinių infekcijų, kaip antai ketokonazolą, itrakonazolą ar vorikonazolą arba tam tikrus antibiotikus nuo bakterinių infekcijų, kaip antai klaritromiciną ar telitromiciną (žr. „Spedra vartoti negalima“ 2 skyriaus pradžioje).
  Pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate bent vieną iš šių vaistų:
  •vadinamuosius alfa blokatorius – nuo prostatos veiklos sutrikimo ar padidėjusiam kraujospūdžiui sumažinti;
  •vaistus nuo širdies ritmo sutrikimo (aritmijos), kaip antai kvinidiną, prokainamidą, amjodaroną ar sotalolį;
  •antibiotikus, kuriais gydomos infekcijos, kaip antai eritromiciną;
  •fenobarbitalį ar primidoną – nuo epilepsijos;
  •karbamazepiną, kuris vartojamas sergant epilepsija, siekiant stabilizuoti savo nuotaiką arba numalšinti tam tikrų rūšių skausmą;
  •kitus vaistus, kurie gali slopinti Spedra skilimą paciento organizme (vidutinio stiprumo CYP3A4 inhibitorius), įskaitant amprenavirą, aprepitantą, diltiazemą, flukonazolą, fosamprenavirą ir verapamilį;
  •riociguatą.
  Spedra negalima vartoti kartu su kitomis erekcijos disfunkcijos gydymo priemonėmis, kaip antai sildenafilu, tadalafilu ar vardenafilu.
  Jeigu jums taikytinas bent vienas iš pirmiau minėtų teiginių, prieš pradėdami vartoti Spedra, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  Vaisingumas
  Sveikiems savanoriams išgėrus vieną 200mg avanafilio dozę, poveikio jų spermos judrumui ar morfologijai nenustatyta.
  Šiuo metu duomenų apie spermatozoidų vystymąsi sveikų suaugusių vyrų ir suaugusių vyrų, kuriems nustatytas nedidelis erekcijos funkcijos sutrikimas, organizme nėra.
  Spedra vartojimas su nealkoholiniais gėrimais ir alkoholiu
  Greipfrutų sultys gali padidinti vaisto ekspoziciją, todėl jų reikėtų vengti 24 valandas iki vartojant Spedra.
  Tuo pat metu geriant alkoholį ir vartojant Spedra, gali padidėti širdies plakimo dažnis ir sumažėti kraujospūdis. Jums gali pasireikšti galvos svaigimas (ypač stojantis), galvos skausmas arba stiprus širdies plakimas krūtinėje (palpitacijos). Alkoholio gėrimas taip pat gali sumažinti galimybę pasiekti
  erekciją.
  Vairavimas ir mechanizmų valdymas
  Nuo Spedra Jums gali pradėti suktis galva arba sutrikti regėjimas. Jeigu taip nutiktų, nevairuokite, neminkite dviračio, nenaudokite įrankių ar mechanizmų.

  3. Kaip vartoti Spedra
  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  Rekomenduojama dozė yra 100 mg, vartojama pagal poreikį. Per parą galima išgerti ne daugiau kaip vieną Spedra dozę. Pasakykite savo gydytojui, jeigu manote, kad Spedra veikia pernelyg stipriai ar pernelyg silpnai. Gydytojas gali pasiūlyti pereiti prie kitos šio vaisto dozės.
  Jeigu Spedra vartojate kartu su tam tikrais kitais vaistais, šio vaisto dozę taip pat gali tekti pakoreguoti. Jeigu vartojate tokius vaistus, kaip eritromiciną, amprenavirą, aprepitantą, diltiazemą, flukonazolą, fosamprenavirą ar verapamilį (vidutinio stiprumo CYP3A4 inhibitorius), rekomenduojama didžiausia Spedra dozė, kurią reikėtų vartoti ne mažesniais kaip 2 parų intervalais, yra viena 100 mg tabletė.
  Spedra reikėtų išgerti likus maždaug nuo 15 iki 30 minučių iki lytinių santykių pradžios. Atminkite, kad Spedra padės pasiekti erekciją tik esant seksualinei s
  timuliacijai.
  Spedra galima vartoti ir nevalgius, ir valgio metu; vaistą vartojant valgio metu, jo poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.
  Ką daryti pavartojus per didelę Spedra dozę?
  Išgėrus pernelyg didelę Spedra dozę, reikėtų tuoj pat kreiptis į savo gydytoją. Jums gali pasireikšti daugiau šalutinių poveikių, nei įprastai, ir jie gali būti sunkesni.
  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl Spedra vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.


  4. Galimas šalutinis poveikis
  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
  Sunkus šalutinis poveikis
  Jeigu pastebėtumėte bent vieną iš toliau nurodytų sunkių šalutinių reiškinių, nebevartokite
  Spedra ir nedelsdamas kreipkitės į gydytoją – Jums gali prireikti skubios medicininės pagalbos:
  •nepraeinanti erekcija (priapizmas). Jeigu erekcija nesibaigia ilgiau kaip 4 valandas, būtina kuo skubiau imtis gydymo priemonių, nes varpai gali būti padaryta ilgalaikė žala (įskaitant negalėjimą pasiekti erekciją);
  •miglotas regėjimas;
  •staigus regėjimo viena ar abiem akimis suprastėjimas arba apakimas viena ar abiem akimis;
  •staigus klausos pablogėjimas arba apkurtimas (kartais taip pat gali pasireikšti galvos svaigimas arba spengimas ausyse).
  Jeigu pastebėtumėte bent vieną iš pirmiau nurodytų sunkių šalutinių reiškinių, nebevartokite Spedra ir nedelsdamas kreipkitės į gydytoją.
  Kiti šalutiniai reiškiniai:
  dažni (gali pasireikšti ne daugiau kaip vienam žmogui iš 10)
  •galvos skausmas;
  •veido raudonis;
  •nosies užsikimšimas;

  nedažni (gali pasireikšti ne daugiau kaip vienam žmogui iš 100)
  •galvos svaigimas;
  •mieguistumas arba stiprus nuovargis;
  •sinusų užsikimšimas;
  •nugaros skausmas;
  •karščio bangos;
  •fizinio krūvio sukeltas dusulys;
  •elektrokardiogramoje matomi širdies ritmo pokyčiai;
  •padažnėjęs širdies ritmas;
  •krūtinėje juntamas stiprus širdies plakimas (palpitacijos);
  •virškinimo sutrikimas, pykinimas arba vėmimas;
  •miglotas regėjimas;
  •padidėjęs kepenų fermentų aktyvumas;
  reti (gali pasireikšti ne daugiau kaip vienam žmogui iš 1000)
  •gripas;
  •į gripą panašūs simptomai;
  •užgulta ar varvanti nosis;
  •šienligė;
  •nosies, sinusų arba viršutinių kvėpavimo takų, kuriais oras patenka į plaučius, užsikimšimas;
  •podagra;
  •miego sutrikimas (nemiga);
  •ankstyva ejakuliacija;
  •keista savijauta;
  •negalėjimas nustygti vietoje;
  •krūtinės skausmas;
  •stiprus krūtinės skausmas;
  •padažnėjęs širdies plakimas;
  •padidėjęs kraujospūdis;
  •džiūstanti burna;
  •skrandžio skausmas arba rėmuo;
  •skausmas arba nemalonus pojūtis apatinėje pilvo dalyje;
  •viduriavimas;
  •išbėrimas;
  •skausmas apatinėje nugaros dalyje arba šoninėje apatinėje krūtinės dalyje;
  •raumenų skausmas;
  •raumenų spazmai;
  •padažnėjęs šlapinimasis;
  •varpos funkcijos sutrikimas;
  •spontaninė erekcija nesant seksualinės stimuliacijos;
  •niežėjimas lyties organų srityje;
  •nuolatinis silpnumas arba nuovargis;
  •pėdų arba kulkšnių patinimas;
  •padidėjęs kraujospūdis;
  •rausva arba raudona šlapimo spalva, kraujas šlapime;
  •neįprasti pašaliniai širdies skleidžiami garsai;
  •prostatos tyrimo rezultato, vadinamo prostatos specifinio antigeno rodikliu, nukrypimas nuo normos;
  •bilirubino (cheminės medžiagos, kuri susidaro normaliai irstant raudoniesiems kraujo kūneliams) koncentracijos kraujyje nukrypimas nuo normos;
  •kreatinino (cheminės medžiagos, kuri išsiskiria su šlapimu ir pagal kurią vertinama inkstų veikla) kiekio kraujyje nukrypimas nuo normos;
  •svorio padidėjimas;
  •karščiavimas.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį
  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai naudodamiesi http://www.vvkt.lt/lit/IMG/88 nurodyta nacionaline pranešimo sistema. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėt
  i gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
  5. Kaip laikyti Spedra
  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“/EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
  Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.
  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
  6.    Pakuotės turinys ir kita informacija
  Spedra sudėtis
  •Veiklioji medžiaga yra avanafilis.
  Kiekvienoje tabletėje yra 200mg avanafilio.
  •Pagalbinės medžiagos yra manitolis, fumaro rūgštis, hidroksipropilceliuliozė, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė, kalcio karbonatas, magnio stearatas ir geltonasis geležies oksidas (E172).
  Spedra išvaizda ir kiekis pakuotėje
  Spedra yra blyškiai geltona, ovalo formos tabletė, kurios vienoje pusėje pažymėta „200“. Tabletės tiekiamos lizdinių plokštelių pakuotėse po 4, 8 ar 12 tablečių. 
  Lietuvoje gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
  Registruotojas ir gamintojas
  Registruotojas:
  Menarini International Operations Luxembourg S.A.
  1, Avenue de la G
  are, L
  -1
  611, Luxembourg, Liuksemburgas
  Gamintojas:
  Menarini
  - Von Heyden GmbH
  Leipziger Stra
  β
  e 7
  -13
  01097 Dresden
  Vokietija
  ar
  Sanofi Winthrop Industrie
  1, rue de la Vierge
  Ambares et Lagrave
  33565 Carbon-
  Blanc
  -
  Cedex
  Prancūzija
  76
  Jeigu apie šį vaistą norite sužin
  oti daugiau, kreipkitės į vietinį
  registruotojo
  atstovą:
  België/Belgique/Belgien
  Menarini Benelux NV/SA
  Tél/Tel: + 32 (0)2 721 4545
  Lietuva
  UAB “BERLIN
  -
  CHEMIE MENARINI
  BALTIC”
  Tel: +370 52 691 947
  България
  ТП “Берлин-
  Хеми АГ”
  тел.: +359 2 96
  55 365
  Luxe
  mbourg/Luxemburg
  Menarini Benelux NV/SA
  Tél/Tel: + 32 (0)2 721 4545
  Česká republika
  Berlin
  -
  Chemie/A.Menarini Ceska republika
  s.r.o.
  Tel: +420
  267 199 333
  Magyarország
  Berlin
  -
  Chemie/A. Menarini Kft.
  Tel.: +36 23501301
  Danmark
  Berlin
  -
  Chemie/A.Menarini Dan
  mark ApS
  Tlf: +4548 217 110
  Malta
  Menarini International Operations Luxembourg
  S.A.
  Tel: +352 264976
  Deutschland
  Berlin
  -
  Chemie AG
  Tel: +49 (0) 30 67070
  Nederland
  Menarini Benelux NV/SA
  Tel: +32 (0)2 721 4545
  Eesti
  OÜ Berlin
  -
  Chemie Menarini Eesti
  Tel: +372 667 5001
  Norge
  Menarini International Operations Luxembourg
  S.A.
  Tlf: +352 264976
  Ελλάδα
  MENARINI HELLAS AE
  Τηλ: +30 210 8316111-13
  Österreich
  A. Menarini Pharma GmbH.
  Tel: +43 1 879 95 85
  -0
  España
  Laboratorios Menarini S.A.
  Tel: +34
  -93 462 88 00
  Polska
  Berlin
  -Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.
  Tel.: +48 22 566 21 00
  France
  MENARINI France
  Tél: +33 (0)1 45 60 77 20
  Portugal
  A. Menarini Portugal

  Farmacêutica, S.A.
  Tel: +351 210 935 500
  Hrvatska
  Berlin
  -Chemie Menarini Hrvatska d.o.o.
  Tel:
  + 385 1 4821 361
  România
  Berlin
  -
  Chemie
  A.
  Menarini
  S.R.L.
  Tel: +40 21 232 34 32
  Ireland
  A. Menarini Pharmaceuticals Ltd
  Tel: +353 1 284 6744
  Slovenija
  Berlin
  -Chemie AG, Podružnica Ljubljana
  Tel: +386 01 300 2160
  77
  Ísland
  Menarini International Operations Luxembourg
  S.A.
  Sími: +352 264976
  Slovenská republika
  Berlin
  -
  Chemie AG
  - obchodné zastúpenie v SR
  Tel: +421 2
   544 30 730
  Italia
  A. Menarini Industrie Farmaceutiche Riunite
  s.r.l.
  Tel: +39
  -055 56801
  Suomi/Finland
  Berlin
  -
  Chemie/A.Menarini Suomi OY
  Puh/Tel
  : +358 403 000 760
  Κύπρος
  MENARINI HELLAS AE
  Τηλ: +30 210 8316111-13
  Sverige
  Menarini International Operations Luxembourg
  S.A.
  Tel: +352 264976
  Latvija
  SIA Berlin
  -
  Chemie/Menarini Baltic
  Tel: +371 67103210
  United Kingdom
  A. Menarini Farmaceutica Internazi
  onale S.R.L.
  Tel: +44 (0)1628 856400
  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 
  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklalapyje
  http://www.ema.europa.eu .

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  Rekomenduojama dozė yra 100 mg, vartojama pagal poreikį. Per parą galima išgerti ne daugiau kaip vieną Spedra dozę. Pasakykite savo gydytojui, jeigu manote, kad Spedra veikia pernelyg stipriai ar pernelyg silpnai. Gydytojas gali pasiūlyti pereiti prie kitos šio vaisto dozės.
  Jeigu Spedra vartojate kartu su tam tikrais kitais vaistais, šio vaisto dozę taip pat gali tekti pakoreguoti. Jeigu vartojate tokius vaistus, kaip eritromiciną, amprenavirą, aprepitantą, diltiazemą, flukonazolą, fosamprenavirą ar verapamilį (vidutinio stiprumo CYP3A4 inhibitorius), rekomenduojama didžiausia Spedra dozė, kurią reikėtų vartoti ne mažesniais kaip 2 parų intervalais, yra viena 100 mg tabletė.
  Spedra reikėtų išgerti likus maždaug nuo 15 iki 30 minučių iki lytinių santykių pradžios. Atminkite, kad Spedra padės pasiekti erekciją tik esant seksualinei s
  timuliacijai.
  Spedra galima vartoti ir nevalgius, ir valgio metu; vaistą vartojant valgio metu, jo poveikis gali pasireikšti šiek tiek vėliau.
  Ką daryti pavartojus per didelę Spedra dozę?
  Išgėrus pernelyg didelę Spedra dozę, reikėtų tuoj pat kreiptis į savo gydytoją. Jums gali pasireikšti daugiau šalutinių poveikių, nei įprastai, ir jie gali būti sunkesni.
  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl Spedra vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės