preloader

Prašome palaukti

TANTUM ROSA, granulės makšties tirpalui, N6
TANTUM ROSA, granulės makšties tirpalui, N6

TANTUM ROSA, granulės makšties tirpalui, N6

Vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Benzidaminas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 500mg
Prekės kodas: 800003600825
TANTUM ROSA vartojamas dėl įvairių priežasčių atsiradusio vulvovaginito (moters išorinių lyties organų ir makšties uždegimas), susijusio su mažu kiekiu makšties...
9,18 €
Dėmesio! Prašome įdėmiai perskaityti informacinį lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Užsisakant vaistinį preparatą internetu atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Vaistinis preparatas

TANTUM ROSA vartojamas dėl įvairių priežasčių atsiradusio vulvovaginito (moters išorinių lyties organų ir makšties uždegimas), susijusio su mažu kiekiu makšties išskyrų bei išorinių lyties organų niežuliu, dirginimu, deginimu ir skausmu, simptominiam gydymui. Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių. - Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra TANTUM ROSA ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant TANTUM ROSA 3. Kaip vartoti TANTUM ROSA 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti TANTUM ROSA 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra TANTUM ROSA ir kam jis vartojamas

TANTUM ROSA yra nesteroidinis preparatas nuo uždegimo, mažinantis skausmą ir patinimą. Preparato pavartojus lokaliai, veiklioji jo medžiaga benzidaminas greitai prasiskverbia į gleivinę bei audinius ir slopina uždegimą.

TANTUM ROSA vartojamas dėl įvairių priežasčių atsiradusio vulvovaginito (moters išorinių lyties organų ir makšties uždegimas), susijusio su mažu kiekiu makšties išskyrų bei išorinių lyties organų niežuliu, dirginimu, deginimu ir skausmu, simptominiam gydymui.

Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant TANTUM ROSA

TANTUM ROSA vartoti negalima:  - jeigu yra alergija  benzidaminui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);  - jeigu yra alergija salicilo rūgščiai arba (ir) bet kuriam nesteroidiniam vaistui nuo uždegimo.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti TANTUM ROSA. TANTUM ROSA galima vartoti tik lokaliai - lyties organams plauti. Nuryti jį draudžiama. Ilgalaikis gydymas lokalaus poveikio vaistiniais preparatais gali lemti jautrumo padidėjimą. Tokiu atveju vaistinio preparato vartojimą nutraukite ir kreipkitės į gydytoją patarimo dėl tinkamo gydymo. Jeigu kraujuoja iš makšties ir (arba) yra baltųjų, turite kreiptis į gydytoją, prieš pradėdama vartoti TANTUM ROSA.

Vaikams ir paaugliams Duomenų nėra.

Kiti vaistai ir TANTUM ROSA Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. TANTUM ROSA ir kitų vaistų sąveikos nepastebėta.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas Nėštumo metu išorinius lyties organus plauti galima, nes teratogeninio poveikio benzidaminas nesukelia, embriono ir vaisiaus vystymosi netrikdo.

Žindymas Žindymo laikotarpiu makštį ir išorinius lyties organus plauti galima, kadangi lokaliai vartojamo benzidamino koncentracija moters kraujo serume būna per maža, kad sukeltų sisteminį poveikį krūtimi maitinamam kūdikiui.

Vaisingumas TANTUM ROSA vaisingumo neveikia.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas TANTUM ROSA gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

3. Kaip vartoti TANTUM ROSA

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas

Suaugusioms pacientėms Paketėlio turinį ištirpinkite 500 ml drungno vandens. Paruoštu tirpalu makštį ir (arba) išorinius lyties organus plaukite 1-2 kartus per parą. Vartojimo trukmė neturi viršyti 7 parų.  Jeigu per 7 paras Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Senyvoms pacientėms Senyvoms pacientėms specialiai dozavimą keisti nebūtina.

Pacientėms, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi Pacientėms, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi specialiai dozavimą keisti nebūtina.

Vartojimo metodas Makštį geriau plaukite naudodami tirpalu užpildytą plovimo įtaisą, pvz., TANTUM ROSA plovimo įtaisą intymiai higienai. Plovimo įtaiso antgalį įkiškite į makštį, po to talpyklę spauskite tol, kol visą tirpalą suleisite. Iš makšties plovimo įtaiso antgalį ištraukite talpyklę laikydama suspaustą. Makštį galite plauti maudydamasi duše arba atsisėdusi ant unitazo ar bidės.

Ką daryti pavartojus per didelę TANTUM ROSA dozę? Lokaliai vartojamo benzidamino perdozavimo atvejų nebuvo.

Pamiršus pavartoti TANTUM ROSA Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti TANTUM ROSA Vaisto vartojimą nutraukus anksčiau negu rekomenduojama, numatomas poveikis gali nepasireikšti. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

TANTUM ROSA sukelia žemiau išvardytą šalutinį poveikį, kurio dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): - Makšties deginimo pojūtis. - Išorinių lyties organų dirginimas, ypač ilgalaikio vartojimo metu. - Išbėrimas dėl jautrumo šviesai padidėjimo. - Dilgėlinė.

Jeigu kuris nors iš minėtų simptomų pasireiškia, vaisto vartojimą nedelsdama nutraukite ir kreipkitės į gydytoją.

Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti TANTUM ROSA

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

Ant kartono dėžutės ir paketėlio po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

TANTUM ROSA sudėtis - Veiklioji medžiaga yra benzidamino hidrochloridas. Kiekviename paketėlyje yra 500 mg benzidamino hidrochlorido. - Pagalbinės medžiagos yra trimetilcetilamonio-p-toluensulfonatas, natrio chloridas ir povidonas.

TANTUM ROSA išvaizda ir kiekis pakuotėje TANTUM ROSA granulės yra baltos arba balkšvos. Jos tiekiamos supakuotos į popierinius/polipropilenininius paketėlius.

Pakuotės dydis Kartono dėžutė, kurioje yra 5, 6 arba 10 granulių paketėlių. 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas Angelini Pharma Österreich GmbH Gewerbestrasse 18-20 Gewerbegebiet Klein-Engersdorf A-2102 Bisamberg Austrija

Gamintojas A.C.R.A.F. S.p.A. Via Vecchia del Pinocchio 22 60131 Ancona Italija

Fine Foods & Pharmaceuticals N.T.M. S.p.A. Via Berlino 39, Fraz. Zingonia – Verdellino 24040 Bergamo (BG) Italija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "MRA” Žirnių 26, LT – 02120 Vilnius Lietuva Tel.: +370 5 2649010

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-07-17

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas

Suaugusioms pacientėms Paketėlio turinį ištirpinkite 500 ml drungno vandens. Paruoštu tirpalu makštį ir (arba) išorinius lyties organus plaukite 1-2 kartus per parą. Vartojimo trukmė neturi viršyti 7 parų.  Jeigu per 7 paras Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Senyvoms pacientėms Senyvoms pacientėms specialiai dozavimą keisti nebūtina.

Pacientėms, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi Pacientėms, kurių inkstų ar kepenų funkcija sutrikusi specialiai dozavimą keisti nebūtina.

Vartojimo metodas Makštį geriau plaukite naudodami tirpalu užpildytą plovimo įtaisą, pvz., TANTUM ROSA plovimo įtaisą intymiai higienai. Plovimo įtaiso antgalį įkiškite į makštį, po to talpyklę spauskite tol, kol visą tirpalą suleisite. Iš makšties plovimo įtaiso antgalį ištraukite talpyklę laikydama suspaustą. Makštį galite plauti maudydamasi duše arba atsisėdusi ant unitazo ar bidės.

Ką daryti pavartojus per didelę TANTUM ROSA dozę? Lokaliai vartojamo benzidamino perdozavimo atvejų nebuvo.

Pamiršus pavartoti TANTUM ROSA Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti TANTUM ROSA Vaisto vartojimą nutraukus anksčiau negu rekomenduojama, numatomas poveikis gali nepasireikšti. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

 

Benzidaminas; 500mg

Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti