preloader

Prašome palaukti

Gera kaina
E-prekė
TERRE D'OC kvapioji žvakė FRANGIPANI, 175 g

TERRE D'OC kvapioji žvakė FRANGIPANI, 175 g

Kosmetika
Prekės kodas: 370032442413
Raudonųjų jostrų aromatas, susipynęs su egzotiškų vaisių aromatais bei gėlių ir vanilės prieskoniu, primins vėjuotą dieną.
-25%
20,24 €
26,99 € *

* www.eurovaistine.lt prieš akciją galiojusi įprastinė kaina.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtinamas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Kosmetika

Raudonųjų jostrų aromatas, susipynęs su egzotiškų vaisių aromatais bei gėlių ir vanilės prieskoniu, primins vėjuotą dieną.Žvakė elegantiškame indelyje padeda sukurti šiltą ir romantišką atmosferą. Ji gali būti uždegta vonioje, norint atsipalaiduoti, ar svetainėje, siekiant sukurti šiltą atmosferą. Žvakė ne tik skleidžia kvapą, bet ir sugeria kvapus, todėl ją galima naudoti prirūkytose patalpose ar norint panaikinti virtuvės kvapus.

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Dėmesio! Nedėkite žvakės ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Palikite žvakę degti ant lygaus paviršiaus. Degi. Saugokite nuo degių daiktų, laikykite atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nepalikite žvakės dengti be priežiūros. Nelieskite stiklo, kai žvakė dega, galite nusideginti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Palikite žvakę degti ant lygaus paviršių. Nerūkyti.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti