preloader

Prašome palaukti

E-prekė
TERRE D'OC namų kvapas FRANGIPANI, 100 ml

TERRE D'OC namų kvapas FRANGIPANI, 100 ml

Kosmetika
Prekės kodas: 370032442409
Raudonųjų jostrų aromatas, susipynęs su egzotiškų vaisių aromatais bei gėlių ir vanilės prieskoniu, primins vėjuotą dieną.
29,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Kosmetika

Raudonųjų jostrų aromatas, susipynęs su egzotiškų vaisių aromatais bei gėlių ir vanilės prieskoniu, primins vėjuotą dieną.


Originalus ir estetiškas aromatų skleidiklis intensyviai ir nuolatos aromatizuoja orą, užtenka keletui savaičių. Ši priemonė sukurta kapiliarumo principu: augalų stiebas sugeria kvapus iš vazos ir skleidžia po namus. Tinka visiems kambariams. Jei naudojate vonioje ar virtuvėje, išimkite kelis stiebus, taip sulėtinsite kvapo sklidimą. Kvapų stiebeliai namuose apie save nuolat primins gaiviu ir kvepiančiu oru. Norėdami išskleisti spiralę, naudokitės ant pakuotės esančia instrukcija.

 

Užtenka 3–4 savaitėms.

 

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Dėmesio! Nedėkite namų kvapo ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Padėkite namų kvapą ant lygaus paviršiaus. Saugokite nuo atviros ugnies šaltinių. Laikykite atokiau nuo uždegimo šaltinių. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Neprarykite. Saugokite nuo vaikų, laikykite jiems nepasiekiamoje vietoje. Jeigu priemonės pateko į akis, nedelsiant gausiai nuplaukite švariu vandeniu ir kuo skubiau kreipkitės į gydytojus, parodykite jiems gaminio pakuotę. Sudėtyje yra limoneno ir vanilino, kurie gali būti alergijų priežastimi. Įspėjimas: degus, sudėtyje yra alkoholio (80 proc. tūrio). Nerūkyti.

 

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti