preloader

Prašome palaukti

THEALOZ DUO akių lašai, 10 ml
THEALOZ DUO akių lašai, 10 ml

THEALOZ DUO akių lašai, 10 ml

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 366204200301
Prekės ženklas: KITA
Apsaugo, drėkina ir lubrikuoja akis. Skirti esant vidutinio sunkumo ir sunkiam sausų akių sindromui.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Apsaugo, drėkina ir lubrikuoja akis. Skirti esant vidutinio sunkumo ir sunkiam sausų akių sindromui.


„Thealoz Duo“ yra sterilus, hipotoninis, neutralaus pH vandeninis tirpalas akims be konservantų. Pagrindinės jo sudedamosios dalys: trehalozė, daugelyje augalų bei gyvūnų sudėtyje esantis disacharidas ir natrio hialuronatas, natūraliai akyje esantis polisacharidas.

 

Trehalozė yra antioksidantas, kuris saugo ir drėkina. Dėl šių priežasčių ji būtina anhidrobiotiniam procesui, vykstančiam tam tikruose smulkiuose organizmuose (tai lėta medžiagų apykaita, padedanti išgyventi sausomis sąlygomis). Trehalozė taip pat saugo ir stabilizuoja ląstelių membranas, stabdydama baltymų kitimą ir riebalų skilimą. Natrio hialuronatas yra natūralus polisacharidas, randamas žmogaus akyje, kuris sulaiko vandenį, skirtą akies paviršiaus drėkinimui ir lubrikavimui. Jis išlaiko tirpalą akies paviršiuje, suteikdamas ilgai trunkantį palengvėjimą, ir gali padėti sutrumpinti raginio epitelio (skaidraus akies paviršiaus) gijimo laiką. Unikalus „Thealoz Duo“ trehalozės ir natrio hialuronato derinys saugo, drėkina ir lubrikuoja akies paviršių ilgą laiką, suteikdamas maksimalų komfortą.

 

 

„Thealoz Duo“ tiekiamas daugiadoziuose ABAK buteliukuose. Tirpalo sudėtyje nėra konservantų, todėl jis nesukelia jokių neigiamų reakcijų vartotojams, kurie yra jautrūs konservantams. Šis pažangus ir patentuotas prietaisas akių lašus perleidžia per 0,2 µm filtrą, apsaugodamas tirpalą nuo bet kokio užteršimo bakterijomis. Tirpalas yra apsaugotas ir gali būti naudojamas iki 3 mėnesių po buteliuko atidarymo.

 

 

Sudedamosios medžiagos: trehalozė – 3 g, natrio hialuronatas – 0,15 g, natrio chloridas, trometamolis, vandenilio chlorido rūgštis, injekcinis vanduo.

 

 

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Lašinti po 1 lašą į kiekvieną akį, nuo 4 iki 6 kartų per parą. Galima naudoti nešiojant kontaktinius lęšius.

 

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.