preloader

Prašome palaukti

Naujiena
E-prekė
TICKLESS ultragarsinis pakabukas KID, oranžinė spalva, 1 vnt.
TICKLESS ultragarsinis pakabukas KID, oranžinė spalva, 1 vnt.

TICKLESS ultragarsinis pakabukas KID, oranžinė spalva, 1 vnt.

Pramoninė prekė
Prekės kodas: 599956645067
Ultragarsinis pakabukas saugo vaikus nuo erkių ir blusų įkandimo. Prietaisas skleidžia ultragarso impulsus, kurie yra nekenksmingi ir nepastebimi žmonėms, tačia...
24,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Pramoninė prekė

Ultragarsinis pakabukas saugo vaikus nuo erkių ir blusų įkandimo. Prietaisas skleidžia ultragarso impulsus, kurie yra nekenksmingi ir nepastebimi žmonėms, tačiau trikdo erkes. 


Prietaisas skleidžia ultragarso impulsus, dėl kurių erkės praranda gebėjimą surasti auką, o jei ir užlipa ant gyvūno ar žmogaus, nesielgia taip, kaip įprastai. Tai padeda apsisaugoti nuo įkandimo. Aparatas visiškai netoksiškas, neskleidžia jokių cheminių medžiagų ar kvapų. Esant normaliai temperatūrai, prietaisas veikia nuo 9 iki 12 mėnesių po aktyvavimo. Veikimo diapazonas – apie 1,5 metro. Prietaisui nekenkia drėgmė, tačiau jis neatsparus vandeniui. Derėtų vengti tiesioginio sąlyčio su vandeniu, sudrėkusį prietaisą reikėtų išdžiovinti. Mažas ir patogus: tereikia spaustuku ar virvele pritvirtinti prie vaiko išorinių drabužių arba vežimėlio. 

Įspėjimas: saugokite nuo mažų vaikų, nes prietaisas yra mažas. Didelio erkių paplitimo regionuose apsauga 100 % negarantuota. 

„Tickless“ technologija buvo išbandyta ir patvirtinta Italijos Kamerino universitete.

Tinka alergiškiems: Taip
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

Aktyvuokite pakabuką ištraukdami apsauginį liežuvėlį. Baterijos veikimo laikas iki 12 mėn. Paspaudus mygtuką užsidega lemputė, kuri rodo, kad baterija aktyvi. Pakabuką tvirtinkite prie vaiko išorinių drabužių arba batų. Ultragarso bangos turi sklisti be trukdžių. Naudokite pakabuką visada būdami lauke. 

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti