preloader

Prašome palaukti

Trombex, 75mg, plėvele dengtos tabletės, N30

Trombex, 75mg, plėvele dengtos tabletės, N30

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagios: Klopidogrelis
Veikliosios medžiagos stiprumas: 75mg
Prekės kodas: 202760

Trombex jums paskirtas dėl to, kad nesusidarytų kraujo krešulių ir sumažėtų minėtų sunkių reiškinių pavojus, nes:
- Jūsų arterijos sukietėjusios (tai v...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Trombex jums paskirtas dėl to, kad nesusidarytų kraujo krešulių ir sumažėtų minėtų sunkių reiškinių pavojus, nes:
  - Jūsų arterijos sukietėjusios (tai vadinama ateroskleroze);
  - Jums anksčiau buvo širdies priepuolis, insultas ar sergate periferinių kraujagyslių liga;
  - Jums jau buvo stiprus krūtinės skausmas, vadinamas nestabilia krūtinės angina, arba miokardo infarktas (širdies priepuolis). Gydydamas tokią būklę, gydytojas į užsikišusią ar susiaurėjusią arteriją galėjo įstatyti stentą, kad būtų atkurta veiksminga kraujotaka. Gydytojas jums taip pat turėjo paskirti acetilsalicilo rūgšties (ji yra daugelio vaistų nuo skausmo, karščiavimo ir mažinančių kraujo krešėjimą vaistų sudedamoji dalis);
  - Jums būna nereguliarus širdies plakimas, būklė, vadinama prieširdžių virpėjimu ir Jūs negalite gerti vaistų, vadinamų geriamųjų antikoaguliantų (vitamino K antagonistų), kurie apsaugo nuo krešulių susidarymo ir neleidžia didėti jau susidariusiems krešuliams. Jums turėjo pasakyti, kad šiai būklei gydyti geriamieji antikoaguliantai yra veiksmingesni nei acetilsalicilo rūgštis ar jos derinimas kartu su Trombex. Jei Jūs negalite vartoti geriamųjų antikoaguliantų ir nėra kraujavimo pavojaus, gydytojas Jums paskyrė Trombex ir acetilsalicilo rūgštį.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. -  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. -  Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. -  Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). -  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1.  Kas yra Trombex ir kam jis vartojamas 2.  Kas žinotina prieš vartojant Trombex 3.  Kaip vartoti Trombex 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Trombex 6.  Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Trombex ir kam jis vartojamas

  Trombex sudėtyje yra klopidogrelio ir jis priklauso grupei vaistų, vadinamų antitrombocitiniais vaistais. Trombocitai yra labai mažos kraujo plokštelės, kurios sulimpa kraujui krešant. Neleisdami joms sulipti antitrombocitiniai vaistai mažina galimybę susidaryti kraujo krešuliams (pasireikšti trombozei).

  Trombex skirtas suaugusiems pacientams, kad nesusidarytų kraujo krešulių (trombų) sukietėjusiose kraujagyslėse (arterijose). Šis procesas vadinamas aterotromboze, jis gali sukelti insultą, širdies priepuolį ar net mirtį. 

  Trombex jums paskirtas dėl to, kad nesusidarytų kraujo krešulių ir sumažėtų minėtų sunkių reiškinių pavojus, nes: - Jūsų arterijos sukietėjusios (tai vadinama ateroskleroze); - Jums anksčiau buvo širdies priepuolis, insultas ar sergate periferinių kraujagyslių liga; - Jums jau buvo stiprus krūtinės skausmas, vadinamas nestabilia krūtinės angina, arba miokardo infarktas (širdies priepuolis). Gydydamas tokią būklę, gydytojas į užsikišusią ar susiaurėjusią arteriją galėjo įstatyti stentą, kad būtų atkurta veiksminga kraujotaka. Gydytojas jums taip pat turėjo paskirti acetilsalicilo rūgšties (ji yra daugelio vaistų nuo skausmo, karščiavimo ir mažinančių kraujo krešėjimą vaistų sudedamoji dalis); - Jums būna nereguliarus širdies plakimas, būklė, vadinama prieširdžių virpėjimu ir Jūs negalite gerti vaistų, vadinamų geriamųjų antikoaguliantų (vitamino K antagonistų), kurie apsaugo nuo krešulių susidarymo ir neleidžia didėti jau susidariusiems krešuliams. Jums turėjo pasakyti, kad šiai būklei gydyti geriamieji antikoaguliantai yra veiksmingesni nei acetilsalicilo rūgštis ar jos derinimas kartu su Trombex. Jei Jūs negalite vartoti geriamųjų antikoaguliantų ir nėra kraujavimo pavojaus, gydytojas Jums paskyrė Trombex ir acetilsalicilo rūgštį.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Trombex

  Trombex vartoti negalima: - jeigu yra alergija klopidogreliui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); - jeigu sergate liga, kuri sukelia kraujavimą, pavyzdžiui, skrandžio opa ar kraujavimas į smegenis; - jeigu sergate sunkia kepenų liga. Jei manote, kad yra bet kuri minėta problema, ar iš viso kuo nors abejojate, prieš vartodami Trombex pasitarkite su gydytoju.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Trombex: - jeigu jums yra padidėjęs kraujavimo pavojus, pavyzdžiui: ▪ sergate liga, dėl kurios yra vidinio kraujavimo pavojus (pavyzdžiui, skrandžio opa); ▪ sergate kraujo liga, dėl kurios Jums gali būti vidinių kraujavimų (kraujavimų į audinius, organus arba sąnarius); ▪ neseniai buvote labai susižeidęs; ▪ neseniai Jums buvo atlikta operacija (įskaitant dantų); ▪ Jums per artimiausias 7 paras planuojama daryti operaciją (įskaitant dantų); - jeigu Jūsų smegenų arterijoje yra kraujo krešulys (Jus ištiko išeminis insultas), kuris susidarė per pastarąsias septynias paras; - sergate inkstų arba kepenų liga; - jeigu Jums yra buvusi alergija arba alerginė reakcija bet kuriam vaistui, kuriuo gydoma Jūsų liga.

  Kol vartojate Trombex: - Jūs turite pasakyti gydytojui, jeigu Jums planuojama daryti operaciją (įskaitant dantų); - Jūs turite taip pat nedelsdami pasakyti gydytojui, jeigu pasireiškė būklė (vadinama trombine trombocitopenine purpura arba TTP), kai atsiranda karščiavimas ir kraujosruvos po oda, kurios gali atrodyti kaip raudoni taškeliai, be to gali būti arba gali ir nebūti be priežasties didžiulis nuovargis, sumišimas, odos ar akių pageltimas (gelta) (žr. 4 skyrių); - Jeigu įsipjovėte ar susižeidėte, tai gali sąlygoti šiek tiek ilgesnį negu įprastai kraujavimą. Tai susiję su vaisto veikimo mechanizmu – jis trukdo susiformuoti kraujo krešuliui. Mažos žaizdelės bei traumos, pavyzdžiui, įsipjovus skutantis, rūpesčių nekelia. Vis dėlto, jei Jums neramu dėl kraujavimo, iš karto kreipkitės į gydytoją (žr. 4 skyrių); - Jūsų gydytojas gali paskirti Jums kraujo tyrimus.

  Vaikams ir paaugliams Šio vaisto negalima duoti vaikams, nes jis nėra veiksmingas.

  Kiti vaistai ir Trombex Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Kai kurie vaistai gali keisti Trombex veikimą, ir atvirkščiai.

  Ypač svarbu pasakyti gydytojui, jei vartojate: - geriamųjų antikoaguliantų, kraujo krešėjimą mažinančių vaistų; - nesteroidinių vaistų nuo uždegimo, paprastai vartojamų gydyti raumenų ar sąnarių uždegimines ir (arba) skausmingas būkles; - hepariną ar bet kokį kitą švirkščiamą kraujo krešėjimą mažinantį vaistą; - omeprazolo, ezomeprazolo arba cimetidino, vaistų nuo skrandžio veiklos sutrikimo; - flukonazolo, vorikonazolo, ciprofloksacino ar chloramfenikolio, vartojamų bakterinei ar grybelinei infekcijai gydyti; - karbamazepino ar okskarbazepino, vartojamų epilepsijai gydyti; - tiklopidino ar kitų trombocitų agregaciją slopinančių vaistų; - selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių (įskaitant, bet neapsiribojant fluoksetinu ar fluvoksaminu), paprastai vartojamų depresijai gydyti; - moklobemido, vartojamo depresijai gydyti.

  Jeigu Jums yra buvęs stiprus krūtinės skausmas (nestabili krūtinės angina arba širdies priepuolis), gali būti paskirtas Trombex su acetilsalicilo rūgštimi, kurios yra daugelyje vaistų nuo skausmo ir karščiavimo. Retkarčiais pavartota acetilsalicilo rūgštis (ne daugiau kaip 1 000 mg per 24 valandas) paprastai problemų nesukelia, tačiau jei dėl kitų aplinkybių jos vartojama ilgai, reikia pasitarti su gydytoju.

  Trombex vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu Trombex galima gerti ir valgant, ir nevalgius.

  Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Nėštumo laikotarpiu šio vaisto vartoti nerekomenduojama. Jei esate ar manote, kad esate nėščia, prieš Trombex vartojimą būtinai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Jei Trombex vartojimo laikotarpiu pastojote, nedelsdama pasitarkite su gydytoju, nes nėščioms moterims klopidogrelio vartoti nerekomenduojama.

  Nežindykite kūdikio, kol vartojate šį vaistą. Jeigu žindote arba planuojate žindyti, prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju.

  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Trombex neturėtų veikti gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  Trombex sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių (pvz., laktozės), kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  Trombex sudėtyje yra hidrintas ricinos aliejus. Tai gali sukelti skrandžio veiklos sutrikimų ir viduriavimą.

  3. Kaip vartoti Trombex   Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jeigu Jums labai skaudėjo krūtinę (pasireiškė nestabili krūtinės angina arba ištiko širdies priepuolis), gydymo pradžioje gydytojas gali paskirti 300 mg Trombex vaisto dozę (4 tabletes po 75 mg). Toliau rekomenduojama dozė yra viena 75 mg Trombex tabletė per parą, kurią reikia gerti nepriklausomai nuo valgio kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Vartokite Trombex tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.

  Ką daryti pavartojus per didelę Trombex dozę? Dėl didesnio kraujavimo pavojaus reikia kreiptis į gydytoją arba artimiausią ligoninės skubiosios pagalbos tarnybą.

  Pamiršus pavartoti Trombex Jei užmiršote išgerti vaisto, bet prisiminėte ne vėliau kaip po 12 valandų, iškart išgerkite praleistą dozę, o kitą gerkite įprastu laiku.

  Jei prisiminėte vėliau negu po 12 valandų, toliau vartokite po vieną dozę įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

  7, 14, 28 ar 84 tablečių dėžutėje ant lizdinių plokštelių esančio kalendoriaus galite pažymėti datą, kada paskutinį kartą išgėrėte Trombex tabletę.

  Nustojus vartoti Trombex Nenutraukite gydymo, kol gydytojas nepasakys to padaryti. Prieš nustodami vartoti vaistą kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei atsirado: - karščiavimas, infekcinės ligos požymiai arba didelis nuovargis. Retai tokie simptomai gali atsirasti sumažėjus kai kurių kraujo ląstelių; - kepenų veiklos sutrikimo požymių, tokių, kaip odos ir (arba) akių pageltimas (gelta), kurie gali būti susiję arba nesusiję su kraujavimu, kuris pasireiškia raudonais taškeliais odoje, ir (arba) sumišimu (žr. 2 skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“); - burnos patinimas arba odos pokyčių, tokių kaip išbėrimas, niežėjimas arba pūslės. Tai gali būti alerginės reakcijos požymiai.

  Dažniausias klopidogrelio (Trombex veikliosios medžiagos) šalutinis poveikis yra kraujavimas. Galimas kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno, mėlynės, hematomos (neįprastas kraujavimas ar mėlynių atsiradimas po oda), kraujavimas iš nosies, kraujas šlapime. Retai pasitaiko kraujavimas akyje, į kaukolės ertmę, plaučius arba sąnarius.

  Ką daryti, jei vartodami Trombex ilgai kraujuojate Jei įsipjaunate ar kitaip susižeidžiate, gali truputį ilgiau negu paprastai kraujuoti. Tai susiję su vaisto poveikiu, t.y. kraujo krešulių susiformavimo slopinimu. Mažos įpjovos ar žaizdelės, pavyzdžiui, įpjova skutantis, rūpesčių nekelia. Tačiau jei kraujavimas Jus neramina, nedelsdami kreipkitės į gydytoją (žr. 2 skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“).

  Kitas šalutinis poveikis

  Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10): viduriavimas, pilvo skausmas, virškinimo sutrikimas ar rėmens graužimas.

  Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 100): galvos skausmas, skrandžio opa, vėmimas, pykinimas, vidurių užkietėjimas, dujų kaupimasis skrandyje ar žarnyne, išbėrimai, niežėjimas, svaigulys, dilgčiojimo ar tirpimo jutimas.

  Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 1 000): galvos svaigimas.

  Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10 000): gelta; stiprus pilvo skausmas su arba be nugaros skausmo; karščiavimas, kvėpavimo pasunkėjimas, kartais susijęs su kosuliu; generalizuotos alerginės reakcijos (pvz., bendrasis karščio pojūtis su staiga atsiradusia bloga bendrąja savijauta ir apalpimas); burnos ištinimas; pūslės odoje; odos alergija; burnos uždegimas (stomatitas); kraujospūdžio sumažėjimas; sumišimas; haliucinacijos; sąnarių skausmas; raumenų skausmas; maisto skonio jutimo pokyčiai.

  Be to, Jūsų gydytojas gali nustatyti pokyčių Jūsų kraujo ar šlapimo tyrimuose.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti Trombex   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant dėžutės ir buteliuko po „Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Stiklo buteliukas: Laikykite gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Atidarius buteliuką laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje ir suvartoti per 3 mėnesius. PVC/PVDC/aliuminio lizdinė plokštelė: Laikyti žemesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Pastebėjus bet kokių matomų gedimo požymių, šio vaisto vartoti negalima.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Trombex sudėtis Veiklioji medžiaga yra klopidogrelis. Kiekvienoje tabletėje yra 75 mg klopidogrelio (vandenilio sulfato pavidalu).

  Pagalbinės medžiagos. Tabletės šerdis - manitolis (E421), hidrintas ricinos aliejus, mikrokristalinė celiuliozė, makrogolis 6 000, mažai pakeista hidroksipropilceliuliozė. Tabletės plėvelė – laktozė (pieno cukrus), hipromeliozė (E464), triacetinas (E1518), raudonasis geležies oksidas (E172), titano dioksidas (E171), karnaubo vaškas.

  Trombex išvaizda ir kiekis pakuotėje Trombex yra rožinės, apvalios, abipus išgaubtos, plėvele dengtos tabletės, kurių vienoje pusėje įspausta “75”, kitoje – “1171”. Pakuotėje yra 7, 14, 28, 30, 84, 90 ir 100 tablečių PVC/PVDC/aliuminio lizdinėse plokštelėse arba 28, 30 ir 90 tablečių rudo stiklo buteliukuose, kurie uždaryti baltu DTPE užsukamuoju dangteliu su sausikliu.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas ZENTIVA, k. s. U kabelovny 130 Dolni Mecholupy 102 37 Praha 10 Čekija

  Gamintojas ZENTIVA, k. s. U kabelovny 130 Dolni Mecholupy 102 37 Praha 10 Čekija

  arba

  Sanofi Winthrop Industrie 1 rue de la Vierge Ambares et Lagrave 33565 Carbon Blanc cedex Prancūzija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“ A. Juozapavičiaus g. 6/2 LT-09310, Vilnius Tel.: +370 5 2755224 Faks.: +370 5 2755239

  Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

  Čekija:  Trombex 75 mg potahované tablety Slovakija:  TROMBEX 75 mg filmom obalené tablety Lenkija:  Trombex Latvija:  Trombex 75 mg apvalkotās tabletes Lietuva:  Trombex 75 mg plėvele dengtos tabletės Estija:  Trombex 75 mg Vengrija:  Trombex 75 mg filmtabletta Rumunija:  TROMBEX , 75 mg, comprimate filmate Bulgarija:   Тромбекс 75 mg филмирани таблетки

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-03-26

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

   

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jeigu Jums labai skaudėjo krūtinę (pasireiškė nestabili krūtinės angina arba ištiko širdies priepuolis), gydymo pradžioje gydytojas gali paskirti 300 mg Trombex vaisto dozę (4 tabletes po 75 mg). Toliau rekomenduojama dozė yra viena 75 mg Trombex tabletė per parą, kurią reikia gerti nepriklausomai nuo valgio kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Vartokite Trombex tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.

  Ką daryti pavartojus per didelę Trombex dozę? Dėl didesnio kraujavimo pavojaus reikia kreiptis į gydytoją arba artimiausią ligoninės skubiosios pagalbos tarnybą.

  Pamiršus pavartoti Trombex Jei užmiršote išgerti vaisto, bet prisiminėte ne vėliau kaip po 12 valandų, iškart išgerkite praleistą dozę, o kitą gerkite įprastu laiku.

  Jei prisiminėte vėliau negu po 12 valandų, toliau vartokite po vieną dozę įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

  7, 14, 28 ar 84 tablečių dėžutėje ant lizdinių plokštelių esančio kalendoriaus galite pažymėti datą, kada paskutinį kartą išgėrėte Trombex tabletę.

  Nustojus vartoti Trombex Nenutraukite gydymo, kol gydytojas nepasakys to padaryti. Prieš nustodami vartoti vaistą kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jeigu Jums labai skaudėjo krūtinę (pasireiškė nestabili krūtinės angina arba ištiko širdies priepuolis), gydymo pradžioje gydytojas gali paskirti 300 mg Trombex vaisto dozę (4 tabletes po 75 mg). Toliau įprastinė dozė yra viena 75 mg Trombex tabletė per parą, kurią reikia gerti nepriklausomai nuo valgio kiekvieną dieną tuo pačiu metu.
  Vartokite Trombex tiek laiko, kiek paskyrė gydytojas.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės