preloader

Prašome palaukti

Rūšiuoti
×
Vaistažolės
Prekės ženklas:
Prekės ženklas
Kaina:
Pasirinkta kaina
Prekės grupė
Prekės grupė

Internetu, E-vaistinėje galite patogiai pirkti ne tik įvairius vitaminus ir maisto papildus, tačiau ir arbatas bei vaistažoles, tarp kurių viena iš populiariausių bene visada yra pipirmėtė. Būtent pipirmėčių arbata yra jau nuo seno žinomas karšto gėrimo pasirinkimas, kurį daugybę amžių žmonės naudoja siekdami ne tik atsigaivinti, tačiau ir pagerinti savijautą.

Jeigu domina pipirmėčių arbata ir norite ją pirkti internetu, E-vaistinė yra bene geriausia vieta tam padaryti. Čia rasite ŠVF ar kitų gamintojų pipirmėčių lapų arbatą, kurios teikiama nauda sveikatai gali būti tikrai reikšminga.

Pipirmėtės žolelių arbata yra gaivus ir aromatingas gėrimas, kurio galima nauda sveikatai aktuali tiek vaikams ir paaugliams, tiek suaugusiems. Pipirmėtėse gausu antioksidantų. Šia medžiaga turtingi maisto produktai gali gerinti virškinimą, slopinti virškinimo sutrikimų sukeltus simptomus ir pykinimą, mažinti uždegimus. Kai kada pastebimas ir ryšys tarp pipirmėčių arbatos vartojimo ir sumažėjusios įtampos sukeliamus galvos skausmus ar net migreną. Visgi dažniausiai ji geriama su tikslu pagerinti virškinimo sistemos veiklą, sumažinti dujų kaupimąsi arba, kuomet sergama peršalimo ligomis.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie tai, kodėl jums galbūt apsimoka pirkti atitinkamas pipirmėčių arbatas, atsidarykite dominančių prekių puslapius. Juose rasite daug naudingos informacijos apie arbatos sudedamąsias dalis, jos tinkamą vartojimą ir kitą aktualią informaciją.

Pipirmėčių arbata

ŠVF žolelių arbata PIPIRMĖČIŲ LAPAI, 50 g
ŠVF žolelių arbata PIPIRMĖČIŲ LAPAI, 50 g
0
1,79 €
Prekė sandėlyje
Rodomi produktai 1 iš 1

Klausimai apie kategorijos prekes

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.