preloader

Prašome palaukti

Anastrozole SanoSwiss, 1mg, plėvele dengtos tabletės, N28

Anastrozole SanoSwiss, 1mg, plėvele dengtos tabletės, N28

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Anastrozolas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 1mg
Prekės kodas: 202162

Moterų po menopauzės krūties vėžiui gydyti.

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Moterų po menopauzės krūties vėžiui gydyti.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas) kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Anastrozole SanoSwiss ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Anastrozole SanoSwiss 3. Kaip vartoti Anastrozole SanoSwiss 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Anastrozole SanoSwiss 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Anastrozole Sanoswiss ir kam jis vartojamas

  Anastrozole SanoSwiss sudėtyje yra anastrozolo (jis priklauso vaistų, vadinamų aromatazės inhibitoriais, grupei). Anastrozole SanoSwiss vartojamas moterų po menopauzės krūties vėžiui gydyti.

  Anastrozole SanoSwiss mažina hormono, vadinamo estrogenu, gamybą organizme, kadangi blokuoja ją skatinančią natūralią medžiagą (fermentą), vadinamą aromataze.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Anastrozole Sanoswiss

  Anastrozole SanoSwiss vartoti negalima: • jeigu esate alergiška anastrozolui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); • nėščiosioms ir žindyvėms (žr. skyrių „Nėštumas ir žindymo laikotarpis“).

   Nevartokite Anastrozole SanoSwiss, jeigu turite kurią nors iš anksčiau išvardytų problemų. Jeigu abejojate, aptarkite tai su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Anastrozole SanoSwiss.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Anastrozole SanoSwiss: - jeigu dar vyksta menstruacijos ir menopauzė neprasidėjusi; - jeigu vartojate vaistą, vadinamą tamoksifenu, arba vaistų, kurių sudėtyje yra estrogeno (žr. skyrių „Kiti vaistai ir Anastrozole SanoSwiss“); - jeigu sirgote arba sergate liga, dėl kurios silpnėja kaulai (osteoporoze); - jeigu nesveikos Jūsų kepenys arba inkstai.

   Jeigu abejojate, ar turite kurią nors iš šių problemų, aptarkite tai su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Anastrozole SanoSwiss.    Nuvykusi į ligoninę apie Anastrozole SanoSwiss vartojimą informuokite medicinos personalą.   Kiti vaistai ir Anastrozole SanoSwiss Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir augalinius, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Tai svarbu dėl to, kad Anastrozole SanoSwiss gali keisti kai kurių kitų vaistų poveikį, o kai kurie kiti vaistai gali keisti Anastrozole SanoSwiss poveikį.

  Nevartokite Anastrozole SanoSwiss, jeigu jau vartojate kurį nors iš šių vaistų: - tam tikrų vaistų krūties vėžiui gydyti – selektyvių estrogenų receptorių moduliatorių, pvz., tamoksifeno (šie vaistai gali sutrikdyti Anastrozole SanoSwiss veikimą); - vaistų, kurių sudėtyje yra estrogenų pvz., pakeičiamajam hormoniniam gydymui. Jeigu vartojate kurį nors iš šių vaistų, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate: - vaistą, vadinamą LHRH analogu (gonadoreliną, busereliną, gosereliną, leuproreliną arba triptoreliną). Jų skiriama krūties vėžiui, kai kurioms moterų (ginekologinėms) ligoms ir nevaisingumui gydyti.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis  Jeigu esate nėščia arba žindote kūdikį, Anastrozole SanoSwiss vartoti negalima. Pastojus reikia nutraukti Anastrozole SanoSwiss vartojimą ir pasikonsultuoti su gydytoju.    Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.   Vairavimas ir mechanizmų valdymas  Gebėjimo vairuoti automobilį ar dirbti su technika Anastrozole SanoSwiss neturėtų trikdyti, tačiau kai kurios šį vaistą vartojančios pacientės kartais gali jausti silpnumą ar mieguistumą. Jeigu Jums pasireikštų tokių sutrikimų, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.   Anastrozole SanoSwiss sudėtyje yra laktozės  Anastrozole SanoSwiss sudėtyje yra laktozės (tam tikro angliavandenio). Jeigu gydytojas yra sakęs, kad Jūsų organizmas netoleruoja kokių nors angliavandenių, pasakykite savo gydytojui apie tai, prieš pradėdama vartoti šį vaistą.

  3. Kaip vartoti Anastrozole Sanoswiss

  Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. • Įprasta dozė yra 1 tabletė 1 kartą per parą. • Stenkitės gerti tabletę kasdien tuo pačiu laiku. • Nurykite tabletę nepažeistą, užgerdama vandeniu. • Anastrozole SanoSwiss galima vartoti prieš valgį, valgio metu arba po jo.

  Anastrozole SanoSwiss vartokite tiek laiko, kiek nurodė gydytojas. Šio vaisto vartojama ilgai, Jums gali tekti juo gydytis kelis metus.

  Vartojimas vaikams  Vaikams ir paaugliams Anastrozole SanoSwiss duoti negalima.   Ką daryti pavartojus per didelę Anastrozole SanoSwiss dozę?  Jei išgėrėte per didelę dozę, nedelsdama kreipkitės į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę.   Pamiršus pavartoti Anastrozole SanoSwiss  Užmiršusi išgerti šio vaisto dozę, kitą vartokite įprastu laiku.  Negalima vartoti dvigubos dozės (dviejų dozių iš karto) norint kompensuoti praleistą dozę.   Nustojus vartoti Anastrozole SanoSwiss  Nenutraukite šių tablečių vartojimo, jeigu to nenurodė gydytojas.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, tačiau jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

   Labai dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia daugiau kaip 1 žmogui iš 10) • Galvos skausmas. • Karščio pylimas. • Pykinimas). • Odos išbėrimas. • Sąnarių skausmas ar stingulys. • Sąnarių uždegimas (artritas). • Silpnumas. • Kaulų retėjimas (osteoporozė).    Dažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 žmonių iš 100) • Apetito stoka. • Padidėjęs ar didelis riebalinės medžiagos, vadinamos cholesteroliu, kiekis kraujyje (nustatomas tiriant kraują). • Mieguistumas. • Riešo kanalo tunelio sindromas (dalies plaštakos dilgčiojimas, skausmas, šalimas ir silpnumas). • Viduriavimas. • Vėmimas. • Pakitę kepenų funkciją rodančių kraujo tyrimų duomenys. • Plaukų išplonėjimas (slinkimas). • Alerginės (padidėjusio jautrumo) reakcijos, tarp jų veido, lūpų ir liežuvio tinimas. • Kaulų skausmas. • Makšties sausumas. • Kraujavimas iš makšties (dažniausiai per kelias pirmąsias gydymo savaites; jei kraujavimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją).

   Nedažnas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 žmonių iš 1 000) • Pakitę kepenų funkciją rodančių specialių kraujo tyrimų duomenys (gama-GT ir bilirubino kiekis). • Kepenų uždegimas (hepatitas). • Dilgėlinė. • „Užstrigęs“ pirštas (būklė, kai nykštys ar kitas pirštas užstringa sulenktas).

  Retas šalutinis poveikis (pasireiškia nuo 1 iki 10 žmonių iš 10 000) • Odos uždegimas (gali susidaryti raudonų dėmių ar pūslių). • Odos išbėrimas dėl padidėjusio jautrumo (gali išberti dėl alerginės ar anafilaktoidinės reakcijos). • Smulkių kraujagyslių uždegimas, dėl kurio odos spalva pasidaro raudona ar purpurinė. Labai retais atvejais gali pasireikšti sąnarių, skrandžio ir inkstų sutrikimų (skausmas), vadinamų Henoch-Schönlein purpura.

  Labai retas šalutinis poveikis (pasireiškia mažiau kaip 1 žmogui iš 10 000) • Labai sunki odos reakcija susidarant ant jos opelių ar pūslių (vadinama Stevens Johnson sindromu). • Alerginė (padidėjusio jautrumo) reakcija, dėl kurios patinsta gerklos, gali pasunkėti rijimas ar kvėpavimas (ji vadinama angioedema). Pajutę kurį nors iš šių sutrikimų, tuoj pat kvieskite greitąją pagalbą arba kreipkitės į savo gydytoją, kadangi Jums gali reikėti skubios pagalbos.

   Poveikis Jūsų kaulams Anastrozole Sanoswiss mažina Jūsų organizmo hormono estrogeno kiekį, todėl gali sumažėti mineralų kiekis kauluose, kaulai gali susilpnėti ir padidėti jų lūžių pavojus. Gydytojas imsis priemonių tokiam pavojui sumažinti, atsižvelgdamas į moterų po menopauzės kaulų būklės reguliavimo rekomendacijas. Galimą pavojaus padidėjimą ir jo koregavimo galimybes aptarkite su gydytoju.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą

  5. Kaip laikyti Anastrozole Sanoswiss

   Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikykite šias tabletes saugioje vietoje, kur jų negalėtų pastebėti ar pasiekti vaikai, kadangi šios tabletės gali jiems pakenkti.

  Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Pirmieji du skaitmenys reiškia mėnesį, paskutiniai keturi skaitmenys – metus. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Anastrozole SanoSwiss sudėtis - Veiklioji medžiaga yra anastrozolas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 1 mg anastrozolo. - Pagalbinės medžiagos: Tabletės šerdis. Laktozės monohidratas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, povidonas (E1201) ir magnio stearatas (E572). Tabletės plėvelė. Makrogolis 400, hipromeliozė (E464) ir titano dioksidas (E171).

  Anastrozole SanoSwiss išvaizda ir kiekis pakuotėje Baltos, apvalios, abipus išgaubtos plėvele dengtos tabletės, kurių vienoje pusėje yra įspaustos raidės „ANA“, kitoje pusėje – skaitmuo „1“.

  Anastrozole SanoSwiss tiekiamas pakuotėmis, kurių kiekvienoje lizdinėse plokštelėse yra 10, 14, 20, 28, 30, 50, 56, 60, 84, 90, 98, 100 arba 300 tablečių ir pakuotėmis gydymo įstaigoms, kurių kiekvienoje lizdinėse plokštelėse yra 28, 50, 84, 98, 300 arba 500 tablečių.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas UAB SanoSwiss Aukštaičių g. 26 A Kaunas, LT-44157 Lietuva El. paštas: info@sanoswiss.com

  Gamintojas Synthon BV Microweg 22 6545 CM Nijmegen Nyderlandai

  arba

  Synthon Hispania, S.L. Castello, 1 Poligono Las Salinas 08830 Sant Boi de Llobregat Barcelona Ispanija

  Šio vaistinio preparato rinkodaros teisė EEE valstybėse narėse suteikta tokiais pavadinimais:

  Airija  Anastrozole Synthon 1 mg Austrija  Anastrozol Synthon 1 mg Filmtabletten Belgija  Anastrarom 1 mg filmomhulde tabletten Čekija  Anastrozol Synthon 1 mg Danija  Anastrozol Synthon 1 mg Estija  Anastrozole SanoSwiss 1 mg Graikija  Londer Islandija  Astrozol 1 mg Ispanija  Anastrozol Synthon 1 mg comprimidos EFG Latvija  Anastrozole SanoSwiss 1 mg apvalkotās tabletes Lenkija  Anastrozol Synthon 1 mg Lietuva  Anastrozole SanoSwiss 1 mg plėvele dengtos tabletės Liuksemburgas Astrozol 1 mg Nyderlandai  Anastrozol Synthon 1 mg, filmomhulde tabletten Norvegija  Anastrozol Synthon 1 mg Portugalija Anastrozole Generis 1 mg comprimidos revestidos por película Prancūzija  Anastrozole Sandoz 1 mg, comprimé peliculé Slovakija  Anastrozol Synthon 1 mg Slovėnija  Anastrozol Synthon 1 mg Suomija  Anazol Vengrija  Anastrozol Alvogen 1 mg filmtabletta Vokietija  Anastrozol Sandoz 1 mg Filmtabletten

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB SanoSwiss Svajonių g. 24-40 LT-10100 Vilnius Lietuva Tel. +370 700 01320 El. paštas: info@sanoswiss.com

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-03-10

   Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

   

  Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
  Įprastinė dozė yra viena tabletė (1 mg anastrozolo), vartojama kartą per parą.
  Senyviems pacientams ar pacientams, kuriems yra lengvas kepenų veiklos surikimas ar lengvas arba vidutinio sunkumo inkstų veiklos sutrikimas, dozės koregavimas nebūtinas.

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės