Judėkime drąsiai: naudingi ir įdomūs pratimai per karantiną

Judėkime drąsiai: naudingi ir įdomūs pratimai per karantiną

Karantinas neturi būti nuosprendis užsikloti antklodėmis ir įsitaisyti su televizoriaus pulteliu rankose. Galime ir turime išlikti aktyvūs dėl savo sveikatos. Judėti galime namuose arba saugiai netoliese esančiame parke, sodyboje, pamiškėje. Ne priežastis atsisakyti judėjimo ir esant šlapimo nelaikymui.

Aktyvioms dienoms ir patogioms naktims

Labai intensyvi fizinė veikla gali sustiprinti šlapimo nelaikymą, todėl rekomenduojama rinktis pratimus, kurie yra lengvo arba vidutinio aktyvumo. Venkite šokinėjimo šokdyne, kardiotreniruočių. Specialistai rekomenduoja rinktis ilgiau trunkančius, bet nesudėtingus užsiėmimus – tai padės ne tik valdyti šlapimo nelaikymo sutrikimą, bet ir bus naudinga, jei jums nustatytas širdies nepakankamumas, hipertenzija, diabetas.

Šlapimo nelaikymą galima sukontroliuoti ir neprarasti aktyvumo – netgi jį padidinti. Danų kompanija „Abena“ gamina patikimas slaugos ir higienos priemones, kurios platinamos daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje. „Aktyvioms dienoms ir patogioms naktims“ – tokiu šūkiu „Abena“ gamintojas skatina mus drąsiai įveikti kliūtis, kurias gali sukelti šlapimo nelaikymas.

Karantino metu esame raginami vengti kontaktų, todėl daugiau laiko leidžiame namuose. Juose arba šalia namų mes taip pat galime sėkmingai judėti. „Abena“ gaminamos „Abri-Flex“ sauskelnės-kelnaitės yra puikus pasirinkimas judriems, aktyviems žmonėms, kurie susiduria su vidutiniu ir sunkiu šlapimo nelaikymu. Šios sauskelnės-kelnaitės yra diskretiškos, jų nesimato po drabužiais. Jos nešiugžda, sulaiko ir „užrakina“ kvapą dėl „Odour“ Sistemos. Negana to, šis ypač aukštos klasės produktas yra labai patogus ir švelnus net jautriai odai. „Abri-Flex“ suaugusiųjų sauskelnės-kelnaitės nesmunka. Jose esanti „kanalų sistema“ išsyk sugeria skystį, todėl mūvintys „Abri-Flex“ kelnaites drėgmės net nepajaučia.

Jau žinote, kad „Abri-Flex“ sauskelnės-kelnaitės padės užkirsti kelią nepatogumams, todėl nebelieka argumentų nejudėti. Judėjimas – sveikata, judėjimas stiprina imunitetą, kelia ūpą. Apie mankštos naudą pasakosite savo vaikams, anūkams, o patys jausitės visavertiškai.