Ko (ne)nori vyrai

Ko (ne)nori vyrai

Sklando mitas, kad vyrams seksas, kad ir koks jis būtų, vis tiek yra geras dalykas. Tačiau tai nėra tiesa. Štai kas stipriosios lyties atstovams gali atrodyti nepatrauklu.

Pirmiausia kardinalus moters charakterio pasikeitimas. Vyrai labai nusivilia, kai moterys, norėdamos pritraukti stipriosios lyties atstovą, būna labai meilios, švelnios ir gražios, bet vėliau staiga pasikeičia. Jei praėjus pusmečiui ar metams po santuokos ar draugystės pradžios moterys tampa šiurkščios, nepakančios, įsakmios, kategoriškos, nenuolaidžios, nemalonios ir išoriškai apsileidusios – vyrams tai vienareikšmiškai tvoja it mietas per geismą. Žinoma, jie nesitiki, kad moterys visą gyvenimą elgsis pagal seną gerą šabloną: šeimininkės virtuvėje, kurtizanės lovoje, aukštuomenės damos svečiuose, bet jei vyrai ilgainiui vis dėlto pasijunta apgauti, tai atsiliepia ir lovoje.

Vyrams nepatinka, kai moteris jie jaučia kaip konkurentes, kurios nuolat su jais varžosi: ir namie – kieno žodis bus paskutinis, kurio įtaka vaikams didesnė, tėvai geresni, sprendimai teisingesni; ir už namų sienų – dėl darbo, uždirbamų pinigų kiekio, karjeros, išsilavinimo. Tokia konkurencinė aplinka, lydima nuolatinių ginčų, atima labai daug energijos. Tad ar reikia paskui stebėtis, jei vyrams jos nebelieka lovoje? Manoma, kad toks poros gyvenimo būdas vyrus atstumia itin greitai.

Seksui vyrų gyvenime atriekta gana didelė dėmesio dalis, todėl jiems svarbu, kas konkrečiai vyksta lovoje. Jei moterims nuolat „skauda galvą“, jeigu jos vyrus kasdien piktybiškai ar piktai atstumia (tai ginklas kare su vyrais!), jei guli lovoje kaip rąstas ir nerodo jokios iniciatyvos, kūrybiškumo, jei tiesiog yra nuobodžios, jei net vangiai reaguoja į prisilietimus, tada greitai ir vyrai ima žiovauti arba dairytis į šonus. Pasitaiko moterų, kurios per seksą įsigudrina kalbėti apie visai pašalinius dalykus! Tačiau vyrai – ne ekstrasensai. Ko moterys iš tiesų nori, gal ko pyksta ar šitaip kažko siekia – jiems nesuprantama. Ko gero, tokiais atvejais praverstų paprasčiausiai ramiai pasikalbėti. Tik galbūt ne visada miegamajame. Gali kilti ginčas, o miegamasis tam nelabai tinkama vieta. Paskui gali persekioti nemalonios asociacijos.

Blogas seksas beveik visada ištaisomas – ir nereikia visų bėdų versti temperamentui. Juk skaityti išmokote, galbūt net keliomis kalbomis? Vaikščioti – taip pat. Taip ir įvairesnio sekso galite išmokti. Tai nesunku, tereikia pabandyti ką nors nauja ir galbūt jums kuri naujovė itin patiks. Daugeliu atvejų koją gali kišti vien technika arba net paprasčiausias sekso pozų ar netgi ritmo trūkumas. Ne veltui tantrinė meilė įsimylėjėlius net moko kvėpuoti vienu ritmu.

Vyrams nepatinka monotonija ir patinka įvairovė. Dėl to geišos būdavo mokomos įvairiausių gudrybių. Laisvalaikiu verta pasidomėti klasikine, šimtmečių išbandymus atlaikiusia meilės filosofija – dao, tantrine meile ar kamasūtra. Tai padės jums atrasti naujų pozų, būdų, šiaip mažų gudrybių, o galbūt tiesiog pažadins snaudžiantį kūrybiškumą. Kartais net nebūtina ką nors nauja galvoti – pasaulyje jau atrasta daugybė nuostabių dalykų.

Vyrams nepatinka, kai moterys nesuteikia jiems pakankamai asmeninės erdvės, žaidžia manipuliacinius žaidimus, jausmiškai juos šantažuoja, nuolat kontroliuoja. Nekalbame apie pasivaikščiojimus vieniems savaitgaliais, bet kai moterys lenda visur – ir į vyrų spintas, ir koreguoja nuomonę, ir neleidžia į futbolą, ir dar pasitaikius bet kokiai progai įtaria neištikimybę – visai gali būti, kad ilgainiui jie apie tai netgi pradės galvoti. Sveikiems santykiams ir geram seksui reikia šiokio tokio atstumo.

Vyrai ima nervintis ir kartu mažiau mylėti savo moteris, kai jos ima reikalauti per daug. Na, kaip toji iš pasakos apie auksinę žuvelę. Žinome, kuo tai baigėsi. Dar blogiau, kai negavusios visko pagal savo suplanuotą sąrašą moterys ima burbėti – ir nebenustoja. Arba garsiai ima lyginti saviškį su kitais, geresniais vyriškiais. Vyrai tokiais atvejais pradeda jaustis niekam tikę, nepateisinę lūkesčių, amžinai kalti arba tiesiog paprasčiausiai siunta – ir, žinoma, ne seksas jiems tada galvoje. Kiekvienas vyras nori jaustis ypatingas, svarbus ir mylimas toks, koks yra – su visomis savo ydomis ir privalumais.

Įdomu!

Kodėl po barnių vis dėlto dažnai norisi pasimylėti? Ar toks elgesys normalus? Paslaptis paprasta – aistringai ginčijantis organizme pakyla adrenalino ir dopamino (aistros hormono) lygis. Tačiau seksas nėra geras būdas primesti savo nuomonę, taip pat jis nėra sprendimas. Jei nuolat mylitės tik po to, kai pasibarate, jei aistrai sukelti būtinai reikia dirbtinių dirgiklių, vadinasi, su santykiais kažkas tikrai negerai.