„ELGON“ pristato naują „PRIMARIA“ liniją – inovatyvi produktų formulė normaliai galvos odai ir plaukams

„ELGON“ pristato  naują  „PRIMARIA“ liniją – inovatyvi produktų formulė normaliai galvos odai ir plaukams

Pasaulinė COVID-19 pandemija paskatino pokyčius – nauji reikalavimai ir lūkesčiai, į ateitį koncentruotas požiūris privertė mus iš esmės permąstyti vertybes ir prioritetus. Sudėtingas laikas dažnai lemia ir esminio suvokimo atradimą. Ši pandemija išmokė kai ko labai svarbaus – mūsų sveikata yra pirmoje vietoje, o gera savijauta ir rūpinimasis savimi yra pirmas žingsnis ne tik puikiai jaustis, bet ir nuostabiai atrodyti.

Teikdama pirmenybę gerai savijautai, „Elgon“ pristato „Primaria“ – vieną pirmųjų savo sukurtų ir geriausiai iš „Elgon“ žinomų linijų Lietuvoje bei kitose šalyse, kuri atgimė su nauju įvaizdžiu, pagrįstu tobula grožio ir geros savijautos pusiausvyra. Galvos odos priežiūra yra būtina gražių ir sveikai atrodančių plaukų sąlyga. „Primaria“  linijos produktai puoselėja ir apsaugo galvos odą, užkerta kelią ir, efektyviai plaudami, šalina pleiskanas, riebalų perteklių, kuriuos dažnai sukelia mikroorganizmai ir bakterijos. Sveikai atrodantys ir žvilgantys plaukai prasideda nuo galvos odos priežiūros.

 

PROBLEMOS IR PRIEŽASTYS

Galvos odą nuolat veikia daugybė veiksnių, įskaitant išorinius aplinkos veiksnius, ir net patogeninius mikroorganizmus. Šie neigiami veiksniai esant nuovargiui, nerimui, sezoniniams orų pokyčiams, nesveikai maitinantis ir naudojant netinkamus plaukų priežiūros produktus yra tik keletas dažniausiai pasitaikančių galvos odos problemų priežasčių.

Pažeista galvos oda gali sukelti daugybę įvairių problemų: odos pleiskanojimą, plaukų slinkimą ir plaukų riebalavimąsi – ir tai tik keletas dažniausiai pasitaikančių nusiskundimų.

 

SPRENDIMAS

„Elgon“ siūlo išspręsti šiuos nemalonius galvos odos pojūčius naudojant „Primaria“ linijos produktus. Išsamus naudojimo planas pagrįstas inovatyviu dermokosmetikos metodu.

„Primaria“ produktų sudėtis yra papildyta natūraliomis veikliosiomis medžiagomis. Plaukų ir galvos odos priežiūros priemonės yra skirtos naudoti tiek profesionaliai, tiek namuose.


 

 

GROŽIO IR GEROS SAVIJAUTOS PUSIAUSVYRA.
NAUJA IR PATOBULINTA „PRIMARIA“ PRODUKTŲ SUDĖTIS

„Primaria“ produktų sudėtyje yra „Prebiotic“ kompleksas, kuris gerina galvos odos mikrobiomos pusiausvyrą (mikrobioma – tai galvos odoje „gyvenančių“ mikroorganizmų visuma). Prebiotikai puoselėja galvos odos mikrobiomą, kuri yra būtina normaliai galvos odai palaikyti. Prebiotikai – tai augalinės kilmės medžiagos, palaikančios galvos odos mikrobiomos pusiausvyrą, t. y. gerųjų mikroorganizmų mišinys, veikiantis kaip apsauginis skydas nuo išorinių veiksnių ir patogeninių mikroorganizmų poveikio. Prebiotikai taip pat padeda sustiprinti natūralią galvos odos apsaugą ir palaikyti normalius ir gyvybingus plaukus.

Naujų „Primaria“ produktų sudėtis papildyta ir kitomis natūraliomis veikliosiomis medžiagomis, kurios dar labiau apsaugo galvos odą.

„Anti-Pollution“ kompleksas – augalinių skaidulų kompleksas (obuolių, žaliosios citrinos, agurkų ekstraktai ir jūros dumbliai) apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Jie neleidžia galvos odai absorbuoti teršiančių medžiagų ir sukuria barjerą nuo sunkiųjų metalų. Padeda ilgiau išlaikyti ryškesnę ir sodresnę plaukų spalvą.

 „Redoxina 2.0“ – novatoriškas kompleksas, kurio pagrindą sudaro hialurono rūgštis ir augalinis keratinas, intensyviai drėkina ir stiprina plaukus, gerina jų elastingumą, pasižymi senėjimą veikiančiomis savybėmis.

„Primaria“ produktų nuo plaukų slinkimo sudėtyje yra inovatyvi formulė „Redensyl“, kuri atgaivina kamieninių ląstelių judėjimą į plaukų folikulus ir skatina plaukų augimą. Patentuotos formulės pagrindą sudaro maumedžio ekstraktas (polifenolis), kuris didina plaukų folikulų kamieninių ląstelių dalijimąsi ir odos fibroblastų metabolizmą, apsaugo ląsteles nuo apoptozės (BCL2 aktyvacijos) ir nukreipia į anageno ciklą (β-katenino aktyvacija); žaliosios arbatos ekstraktas – mažina plaukų slinkimą (interleukin-8); cinkas – didina cistino įtraukimą į keratiną, kuris skatina plaukų augimo metabolizmą.

„Primaria Stimulating Anti-Hair Loss Treatment“ intensyvaus poveikio losjonas nuo plaukų slinkimo su „Redensyl“ paspartina plaukų augimo fazę 5,2 %. Atliktame klinikiniame tyrime dalyvavo 20 savanorių, tyrimas vyko 12 savaičių. Klinikinio tyrimo specializuotoje laboratorijoje metu buvo atlikta fototrichogramos analizė, klinikinis ir subjektyvus duomenų įvertinimas. Klinikinių duomenų, surinktų po 12 savaičių tyrimo, analizė parodė: 5,2 % padidėjo plaukų augimo fazė („anageno“ fazė). Plaukų slinkimo fazė („telogeno“ fazė) sumažėjo 5,2 %. Nustatytas 70 % efektyvus poveikis naudojant priemonę, kurios sudėtyje yra „Redensyl“. 

Visi „Primaria“ produktai tinka veganams, patikrinti dermatologiškai.

Naują „Primaria“ liniją sudaro 8 produktai, kuriuos galima suskirstyti į 4 grupes: produktai, tinkantys visiems plaukų tipams; produktai nuo pleiskanų; produktai riebiai galvos odai; produktai nuo plaukų slinkimo.

„Elgon“ yra tarptautinis profesionalios plaukų kosmetikos prekės ženklas, palaikantis profesionalių plaukų stilistų ir meistrų aistrą ir kūrybiškumą visame pasaulyje nuo 1970 metų. Italijoje įkurta kompanija, 2020 metais atšventusi savo veiklos 50-metį, ir toliau siekia tenkinti unikalumo poreikį kasdien suteikiant įkvėpimą ir naujoves Italijoje pagamintais ypač aukštos kokybės produktais ir profesionaliomis individualizuotomis paslaugomis.