Kada pradėti naudoti kosmetikos priemones nuo raukšlių? Kuomet anksti yra ne per anksti?

Kada pradėti naudoti kosmetikos priemones nuo raukšlių? Kuomet anksti yra ne per anksti?

Oda pradeda senti vos sulaukus 20 metų. Taigi, niekada nėra per anksti! Būtent dabar reikėtų susirūpinti, kokias veido priežiūros priemones naudojate.

Tai vyksta palaipsniui, bet procesą paspartina vidiniai ir išoriniai veiksniai: oro tarša, saulės ir mėlynosios šviesos poveikis, stresas, žalingi įpročiai, nevisavertė mityba.
Vėliau odos senėjimo požymiai ima ryškėti: išsausėja oda, atsiranda mimikos raukšlelių, o aplink akis – vadinamosios žąsies kojelės, taip pat formuojasi nosies ir lūpų raukšlė.
Kuo anksčiau pradėsite tinkamai puoselėti savo odą, tuo ilgiau ji atrodys sveika, švytinti ir jauna.
Taigi, kaip sensta oda ir kaip tinkamai ja pasirūpinti kiekviename amžiaus tarpsnyje? 
 
Bet kuriame amžiuje

Naudokite apsaugą nuo saulės ir mėlynosios šviesos – tik taip apsaugosite odą nuo raukšlių ir pigmentinių dėmių atsiradimo. Saulė ir mėlynoji šviesa, kurią skleidžia kompiuterių, planšečių, mobiliųjų telefonų ekranai, bei intensyvus apšvietimas – LED lempos, yra pagrindiniai odą sendinantys veiksniai. Apsaugines priemones nuo saulės visuomet naudokite vasarą ar keliaujant saulėtu metu, o apsauga nuo mėlynosios šviesos būtina ištisus metus.

Kai Jums 20: svarbiausia – drėkinimas

Šiuo metu Jums svarbiausia tinkamai drėkinti odą. Rinkitės gerą drėkinamąjį veido kremą ar intensyviai drėkinantį serumą. Pavyzdžiui, „Aquareva“ serumą su dviem hialurono rūgštimis: didelės ir labai mažos masės. Didelės masės lieka odos paviršiuje ir užtikrina paviršinį odos drėkinimą (kaip drėkinantis užklotas), o mažos – prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius ir intensyviai veikia odoje. Poveikis jaučiasi iškart – oda tampa lygesnė, putlesnė, elastingesnė, be to, intensyvus odos drėkinimas padeda išvengti senėjimo požymių atsiradimo, t. y. hialuronas, putlindamas odą, užpildo raukšleles.
Svarbu drėkinti odą ir iš vidaus, taigi patariama gerti daug vandens.
Be to, rinkitės švelnų veido prausiklį – juk Jums nebereikia kovoti su paaugliškomis odos problemomis. Pereikite prie švelnesnių priemonių nuo aknės: Jūsų oda dabar keičiasi iš riebios į sausesnę, o rūgštinės priemonės gali ją dar labiau išsausinti.

Kai Jums 30: svarbiausia – prevencija

Sakoma, kad lengviau apsisaugoti nuo naujos raukšlės atsiradimo nei panaikinti jau esamą. Skirkite daugiau dėmesio veido odos priežiūros ritualams: rinkitės kokybišką kosmetiką, reguliariai lankykitės pas kosmetologą.
Pradėkite naudoti priemones, skatinančias natūralią kolageno ir elastino gamybą – Jūsų organizmas šių medžiagų gamina vis mažiau.
Reguliariai naudokite švelnų odos šveitiklį – jis drėkina ir atnaujina odą, be to, švari oda geriau įsisavina veikliąsias kremų medžiagas.
Toliau drėkinkite odą, tik su amžiumi lengvos tekstūros drėkiklius reikėtų keisti riebesniais kremais, geriau apsaugančiais odą. Pavyzdžiui, „Norelift“ dieninis kremas su „Skin Ceramix“ kompleksu ir hialuronu turi į botoksą panašų poveikį: atpalaiduoja mimikos raukšles, atkuria veido odos struktūrą ir akimirksniu suteikia stangrumo. Veikliųjų medžiagų kokteilis įkvepia fibroblastams gyvybinės energijos ir saugo odą nuo laisvųjų radikalų kasdien daromos žalos.

Kai Jums 40: svarbiausia – imtis veiksmų

Šiuo laikotarpiu gali tekti imtis aktyvesnių veiksmų: suplonėjus odai, ima ryškėti ne tik raukšlės, bet ir pigmentinės dėmės.
Taigi pradėkite naudoti priemones nuo odos pigmentacijos. Pigmentines dėmes šalinantis serumas „Trio White XP®“ sukurtas kaip pagrindinis odos priežiūros produktas, skirtas naudoti visus metus. Šis pigmentines dėmes šalinantis, nuo mėlynosios šviesos apsaugantis serumas yra papildytas veikliosiomis medžiagomis „Reductol 4P+“ ir „White XP“, kurios riboja pigmentacijos procesą ir tikslingai veikia melanocitų branduolyje. Specialios sudėties priemonė efektyviai mažina jau esamas pigmentines dėmes ir apsaugo nuo naujų atsiradimo.

Kai Jums 50 ir daugiau: svarbiausia – palaikymas

Su amžiumi Jūsų odos priežiūros ritualų turėtų tik daugėti, o ne mažėti. Rinkitės dar stipresnius serumus ir kremus nuo odos senėjimo. Vaistinių lentynose ieškokite „Premium“ klasės priemonių, papildytų peptidais bei kitomis odą jauninančiomis medžiagomis, skatinančiomis kolageno gamybą. Grožio priemonės su peptidais – itin veiksminga naujiena dermatologijoje. Šie baltymai – bene efektyviausi kovoje prieš odos senėjimą!
„Noveane Premium“ revoliucija – „3D“ senstančios odos priežiūrai skirta priemonė, susidedanti iš dviejų hialurono rūgščių, atkurianti odos jaunystę veikiant odos baltymų atsinaujinimą. Ši priemonė ne tik vizualiai koreguoja senėjimo požymius, bet ir veikia odos struktūrą. Naktinis kremas „Noveane Premium®“ veikia odą naktį, kai veikliosios medžiagos gali pasiekti giliuosius jos sluoksnius  ir atkurti odos struktūrą bei veido ovalą. Ryte oda bus pamaitinta, lygi, stangri ir švytinti. Dėl didelės koncentracijos simondsijų ir sviestmedžių aliejų priemonė greitai įsigeria, pamaitina odą, suteikia elastingumo bei komforto pojūtį net pačiai jautriausiai brandžiai odai.

Noreva Laboratoires“ – dermatologinė kosmetika iš Prancūzijos

Oda atspindi mūsų mintis ir nuotaikas, savijautą ir sveikatą. Tai – pats jautriausias bei didžiausias žmogaus organas.
Grupė dermatologų, vadovaudamasi šia nuostata ir įkvėpta sudėtingų odos tyrinėjimų, 1980 m. Prancūzijoje įkūrė „Noreva“ laboratoriją. Grupės tikslas buvo sukurti dermatologinės kosmetikos priemones, kurios atspindėtų holistinį požiūrį į sveikatą ir natūralų ryšį tarp odos, kūno, minčių. Taip atsirado #ManGeraSavoOdoje filosofija.
 
Ši vizija iš naujo apibrėžia dermokosmetikos sąvoką: puikiai toleruojamos priemonės efektyviai veikia ir leidžia gerai jaustis „savo odoje“; tinka visoms kartoms – kūdikiams ir paaugliams, jaunai ir senstančiai odai. 
Žinoma, tik atšventus dvidešimtmetį, senėjimo požymiai dar nebūna akivaizdūs. Tačiau įžengus į trečiąją dešimtį, ima lėtėti ląstelių veikla, todėl pakinta ir veido oda: ji papilkėja, praranda elastingumą ir natūralų švytėjimą.
Senėjimo proceso nesustabdysite, tačiau jį sumažinti ar padaryti ne tokį pastebimą – įmanoma.