Serumai – efektyviau nei kremai

Serumai – efektyviau nei kremai

Žiema dažno žmogaus odai tampa išbandymu. Sniegas, šaltis, sausas patalpų oras bei staigūs temperatūrų pokyčiai turi neigiamų padarinių veido odai: ji šerpetoja, tampa papilkėjusi, praranda elastingumą. Šiuo metu jai būtina padėti atgauti natūralų spindesį, drėgmę, elastingumą bei atsparumą išorės veiksniams. Tai padaryti nėra sudėtinga – tereikia pasirinkti tinkamas kosmetikos priemones ir kryptingai judėti tikslo link.


Norint greitai pasiekti trokštamą rezultatą, geriausia rinktis intensyvios priežiūros priemones, kuriose veikliųjų medžiagų koncentracija yra didesnė. Kalbame apie serumus. Jie:

  • Yra skirti konkrečiai problemai spręsti;
  • Dėl didesnio biologiškai veikliųjų medžiagų kiekio yra žymiai efektyvesni nei kremai;
  • Serumus sudarantys veiklieji ingredientai (hialurono rūgštis, kolagenas ir kiti) yra pasisavinami greičiau ir efektyviau nei kremų;
  • Paprastai serumas naudojamas, kai reikalingas stipresnis ir gilesnis produkto poveikis odai;
  • Naudojami ryte ir vakare ant švarios veido odos;
  • Serumui reikia leisti susigerti ir po to naudoti dieninį ar naktinį kremą – taip oda apsaugoma nuo drėgmės netekimo.

Ilgametę patirtį estetinės medicinos srityje turintys ekspertai „Laboratoires FILORGA“ siūlo sprendimus įvairioms odos problemoms (sausumui, negyvybingumui, pilkumui, raukšlėms) įveikti.

Išsausėjusi, šerpetojanti oda, tempimo pojūtis – tai požymiai, atspindintys drėgmės trūkumą odoje. Pagrindinis drėgmės kaupėjas odoje yra hialurono rūgštis – jos molekulė geba pritraukti net 1000 kartų daugiau vandens, nei pati sveria, tačiau tuo pačiu metu yra labai trapi. Hialurono rūgštį odoje išsaugantis serumas „Hyal-Defence“ ją apsaugos nuo laisvųjų radikalų poveikio, išlaikys ją dermoje, o veikliųjų medžiagų kokteilis NCTF® stimuliuos elastino bei kolageno skaidulų gamybą, tad oda atgaus komforto jausmą, bus apsaugota nuo smulkių raukšlelių susidarymo, labiau švytinti, stangri bei lygi. 


Rūpesčiai, emocijos, stresas ilgainiui veide išryškina raukšles - mūsų amžiaus bei gyvenimo būdo išdavikes. Jas puikiai įveiks „Meso+“ serumas. Tai koncentruota veikliųjų medžiagų ir vitaminų injekcija, skatinanti giluminę regeneraciją bei aktyvuojanti odos atsinaujinimo procesus.  Naudokite ryte/vakare prieš kremą ir diena po dienos raukšlės lygės, oda bus spindinti ir tonizuota. Galėsite džiaugtis putlia bei itin lygia oda be jokių priekaištų!

Elastingumas yra jaunos odos pagrindas, o suglebusi, tonuso netekusi oda daugeliui moterų tampa netgi svarbesniu klausimu nei raukšlės. Iškreiptas veido kontūras lemia liūdną, piktoką veido išraišką, pakritę audiniai prideda amžiaus arba kaip tik daro veidą kaulėtu. Šiai problemai spręsti galima rinktis tiek medicininius, tiek kosmetinius sprendimus, pvz. stangrinamąjį serumą „Skin-Structure“.  Jį reikėtų naudoti ryte ir vakare ant švaraus veido, kaklo bei dekolte. Veido ovalą modeliuojantis bei odą stangrinantis serumas jau po 8 dienų sutvirtins odą bei stangrins ją iš vidaus. Nustebsite pamačiusios užpildytas įdubusias veido sritis, tankesnę veido odą bei išryškėjusį veido kontūrą. 

Daugiafunkcinis sprendimas pavargusiai, spindesio netekusiai bei išsausėjusiai odai – vitamino C koncentratas „C-Recover“, regeneruojantis odą iš pagrindų. Vitaminas C yra itin reikšmingas odos priežiūroje ir atlieka daugybę funkcijų - stiprina odos kapiliarus, skatina odos regeneraciją, šviesina odą, saugo nuo laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio ir priešlaikinio odos senėjimo. 8 % grynas vitaminas C bei mezoterapijoje naudojamo veikliųjų medžiagų kokteilio NCTF chronosferos paskatins svarbiausių odos elementų - kolageno bei elastino – gamybą, ir taip užkirs kelią raukšlėms bei dehidratacijai, suteiks odai elastingumo, atstatys stangrumą. Produkte taip pat esanti hialurono rūgštis efektingai sudrėkins epidermį, užtikrins intensyvų bei ilgalaikį odos drėkinimą. Tai puiki priemonė tiems, kieno oda yra pavargusi, negyvybinga, jautri, pilka, raukšlėta, praradusi tonusą. 

Trijų savaičių vitamino C kursas trijuose 10 ml buteliukuose yra paprastas naudoti – suspauskite buteliuko viršuje esančią baltą kapsulę ir stipriai suplakite, kad vitamino C milteliai gerai susimaišytų su skysta baze. Ant buteliuko užsukite pipetę ir serumą naudokite ant švaraus veido, kaklo, dekolte kiekvieną rytą. Praėjus savaitei, pradėkite naują „C-Recover“ buteliuką. Esant aktyviam saulės sezonui, priemonę naudokite tik vakare prieš naktinį kremą. Tam, kad išlaikytumėte vitamino C veikliąsias sąvybes, pradėtą naudoti produktą laikykite šaldytuve.

Ar žinojote, kad odos regeneraciniai procesai ypač suaktyvėja nakties metu? Odos būklės pagerinimui išnaudokite ir šio laiko privalumus! Patamsėję paakiai, papilkėjusi oda, išryškėjusios raukšlės, odos pabrinkimas – tai nuovargio ženklai, su kuriais galima intensyviai kovoti miego metu. Atminkite – oda nemiega! Naktinis kremas „Sleep-Recover“ subalansuos melatonino, vadinamo miego hormono, gamybą, sumažins glikotoksinų kaupimąsi, atgaivins giliuosius odos audinius.  Suglebusi ir papilkėjusi oda, pajuodę ir paburkę paakiai, kasdien gilėjančios veido raukšlės nebegadins jums nuotaikos. Pabusite be nuovargio ženklų, džiaugdamasi gaiviu bei spindinčiu veidu. 


Kartą ar du per savaitę veidą taip pat palepinkite mezoterapijos procedūrų įkvėpta priešraukšline šviesinamąja kauke „Meso-Mask“. Ji ne tik stabdo odos senėjimą ir šalina jo priežastis, bet ir ramina odos sudirgimus bei stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą. Oda taps švytinti, pailsėjusi ir gaivi. Lengvos tekstūros kaukę storu sluoksniu užtepkite ant viso veido, aplink akių kontūrą, kaklo ir dekoltė srityje. Palikite 15-30 minučių. Tada nuvalykite ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Priežiūrą užbaikite naudodami pasirinktą serumą bei kremą.


Kombinuodami šias priemones pasieksite rezultatą, kuris nustebins – veidas bus akivaizdžiai pailsėjęs, oda gyvybinga ir švytinti. Žiūrėdama į veidrodį nebeskaičiuosite dienų, likusių iki pavasario – tiesiog gyvente gyvensite jo nuotaikomis!