preloader

Prašome palaukti

E-vaistinės klientų aptarnavimas 8 5 260 2200
RAPID WHITE dantų balinamoji sistema POWER SET, 40 ml

RAPID WHITE dantų balinamoji sistema POWER SET, 40 ml

Burnos higienos priemonė
Prekės kodas: 404561200761
Dantų balinamoji sistema balina dantis iki 6 atspalvių per 1 savaitę.
21,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatome kitą darbo dieną, jeigu užsakymas patvirtintas darbo dieną iki 16 val. Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Burnos higienos priemonė

Dantų balinamoji sistema balina dantis iki 6 atspalvių per 1 savaitę.


2 atspalviais baltesni dantys jau po pirmojo panaudojimo! Saugi emaliui,  nauja JAV patentuota technologija. Kliniškai patvirtintas ir paprastas būdas dantų balinimui namuose. Nesukelia dantų jautrumo!

Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Lytis: Vyrams ir moterims
Poveikis: Balina
Produkto išskirtinumas: Be parabenų

Į puodelį ar į karščiui atsparią talpą įpilkite verdančio vandens, palaukite apie 60 sek. Tada panardinkite kapą, nepaleiskite, laikykite už laikiklio. Palaukite apie 10–15 sek., kol kapa pasidarys permatoma. Ištraukite iš vandens, patikrinkite kapos temperatūrą, kad nenusidegintumėte, ir atsargiai įdėkite į burną, priglausdami prie viršutinių dantų. Pataisykite kapą, kad kuo tiksliau priglustų prie dantų. Užsičiaupkite ir palaikykite 10 sek., kol kapa susiformuos pagal Jūsų dantų formą. Tą patį procesą kartokite su apatinių dantų kapa.
Pasiruošimas balinimui.
Švelniai išsivalykite dantis dantų pasta ir šepetėliu. 1 žingsnis. Dantų paviršių, kurį norite balinti, patepkite balinimą skatinančiu pieštuku Accelerator (Step 1). Stenkitės pieštuku patepto dantų paviršiaus neliesti lūpomis, kad nenusivalytų veikliosios medžiagos. 2 žingsnis. Į individualiai suformuotas dantų kapas užtepkite kelis lašus balinamojo gelio (Step 2) ir jį paskirstykite per visą kapos ilgį. Tada įdėkite kapas į burną ir laikykite 10 minučių. Procedūros užbaigimas. Išimkite kapas. Neviršykite rekomenduojamo laikyti laiko. Išsivalykite dantis balinamąja dantų pasta. Rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus per dieną, 7 dienas iš eilės.

Kartu perkamos prekės

Jums taip pat gali patikti