preloader

Prašome palaukti

BRUFEN, 800mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N30

BRUFEN, 800mg, pailginto atpalaidavimo tabletės, N30

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Ibuprofenas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 800mg
Prekės kodas: 204272
Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos suaugusiųjų simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artr...
Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

  Dažnai perkama kartu

  Receptinis vaistinis preparatas

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos suaugusiųjų simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artritu ir osteoartritu).  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Brufen ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Brufen 3. Kaip vartoti Brufen 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Brufen 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  1. Kas yra Brufen ir kam jis vartojamas

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės malšina skausmą, mažina temperatūrą ir uždegimą.

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojamos suaugusiųjų simptominiam skausmo ir uždegimo gydymui, sergant reumatinėmis ligomis (reumatoidiniu artritu ir osteoartritu).

  2. Kas žinotina prieš vartojant Brufen

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių vartoti negalima: • jeigu yra alergija ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje); • jeigu esate paskutiniame nėštumo trimestre; • jei turite padidėjusį polinkį kraujuoti; • jei sergate sunkiomis kepenų ir inkstų ligomis; • jeigu Jums yra sunkus širdies nepakankamumas; • jei Jums yra skrandžio, dvylikapirštės žarnos opa arba jei anksčiau yra buvusios skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opos, atsiradusios vartojant Brufen ar panašius vaistus; • jei Jums yra buvusios alerginės reakcijos (pvz., sunkumas kvėpuojant, nosies užgulimas, bėrimas) pavartojus acetilsalicilo rūgšties ar kitų vaistų nuo uždegimo.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės

  Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Brufen: • jei Jums yra tam tikri imuninės sistemos sutrikimai (mišrus jungiamojo audinio sutrikimas ir sisteminė raudonoji vilkligė (SRV), imuninės sistemos būklės, paveikiančios jungiamąjį audinį ir sukeliančios sąnarių skausmą, odos pokyčius ir kitų organų sutrikimus), nes gali būti padidėjusi aseptinio meningito atsiradimo rizika; • jeigu sutrikusi Jūsų inkstų ar kepenų veikla; • jeigu Jums yra lengvas ar vidutinio sunkumo širdies nepakankamumas; • jei turite širdies problemų, jei Jums yra buvęs insultas ar Jums yra padidėjusi šių ligų rizika (pvz., jei Jūsų aukštas kraujospūdis, sergate diabetu, aukštas cholesterolio kiekis kraujyje ar rūkote); • jeigu sergate astma, lėtiniu rinitu (nuolat užsikimšusi ar varvanti nosis) ar alerginėmis ligomis, nes esant šioms būklėms, Brufen gali sukelti sunkumą kvėpuoti, dilgėlinę ar sunkią alerginę reakciją; • jeigu sergate uždegiminėmis žarnyno ligomis, buvusi skrandžio opa ar padidėjusi kraujavimo rizika.

  Visada vartokite mažiausią galimą dozę trumpiausią gydymo laiką, kad būtų išvengta šalutinio poveikio reiškinių atsiradimo rizikos. Dažniausiai šalutinį poveikį sukelia vartojamos didesnės nei rekomenduojamos vaisto dozės. Tai taip pat reiškia, kad reikia vengti vartoti keletą NVNU tuo pačiu metu.

  Kaip ir kiti vaistai nuo uždegimo, Brufen gali maskuoti infekciją.

  Pacientai, ypač senyvi, kurie yra turėję virškinimo sistemos problemų, turėtų kreiptis į gydytoją, jei pradėjus gydymą atsirastų virškinimo sistemos pažeidimo simptomų.

  Tokie vaistai kaip Brufen gali šiek tiek padidinti širdies priepuolio ar insulto riziką. Ši rizika didėja, kai vartojamos didelės vaisto dozės arba jo vartojama ilgą laiką. Nevartokite vaisto didesnėmis nei rekomenduojama dozėmis ir ne ilgiau nei reikia.

  Sergant vėjaraupiais reikėtų vengti vartoti šio vaisto.

  Šis vaistas priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei, kuri turi įtakos moters vaisingumui. Šio poveikio nelieka nustojus vartoti vaistą.

  Jei planuojate pastoti, Brufen nevartokite. Prieš tai pasitarkite su gydytoju. Taip pat žr. skyrių „Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas“.

  Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado šie simptomai (angioneurozinė edema): • veido, liežuvio ir gerklės sutinimas; • sunkumas ryjant; • dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

  Labai retai buvo gauta pranešimų apie sunkias odos reakcijas vartojant NVNU. Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas. Sunkus bėrimas gali pasireikšti kaip pūslelės ant odos, ypač ant kojų, rankų, plaštakų ir pėdų, o taip pat ant veido ir lūpų (daugiaformė raudonė (eritema), Stivenso-Džonsono (Stevens-Johnson) sindromas). Būklė gali dar labiau pasunkėti pūslėms didėjant ir plintant, gali imti luptis oda (toksinė epidermio nekrolizė). Taip pat gali pasireikšti sunki infekcija ir odos, poodinio audinio ir raumenų žuvimas (nekrozė).

  Dėl Brufen vartojimo gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje ir sumažėti atsparumas infekcijoms. Jeigu pasireiškia infekcijos simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jums bus atliktas kraujo tyrimas, galimam baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimui kraujyje (agranulocitozei) nustatyti. Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistą.

  Atsargiai reikia vaistą vartoti skysčių netekusiems pacientams, nes yra inkstų pažeidimo pavojus.

  Vaikai ir paaugliai Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės netinkamos vartoti jaunesniems nei 12 metų vaikams. Galima inkstų sutrikimo rizika dehidratuotiems paaugliams.

  Kiti vaistai ir Brufen

  Nevartokite skirtingų skausmą malšinančių vaistų vienu metu, nebent taip paskyrė gydytojas.

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės gali veikti arba jų poveikį įtakoti kai kurie vaistai, įskaitant vartojamus šių ligų gydymui: • navikų ir imuninės sistemos ligų (metotreksatas); • maniakinės depresijos (litis); • nereguliaraus širdies ritmo (digoksinas); • skausmo (acetilsalicilo rūgštis); • krešėjimo (pvz., dikumarolis, varfarinas, tiklopidinas); • depresijos (vaistai, vadinami SSRI - selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai); • aukšto kraujo spaudimo (pvz., beta adrenoblokatoriai, diuretikai, AKF inhibitoriai, angiotenzino II inhibitoriai); • uždegimo (kortikosteroidai); • grybelinių infekcijų (pvz. vorikonazolas ar flukonazolas); • cukrinio diabeto (sulfonilkarbamidai); • (ŽIV) žmogaus imunodeficito viruso (zidovudinas); • dėl šių priežasčių, Jus gydantis gydytojas turi žinoti apie visus vaistus, kuriuos Jūs vartojate.

  Brufen vartojimas su maistu ir gėrimais Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes galima vartoti su maistu ar gėrimais.

  Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas Jei Jūs esate nėščia, ar manote, kad galite būti nėščia, žindote kūdikį, prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Nėščiosios neturėtų vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių paskutinių trijų nėštumo mėnesių metu. Moterys, planuojančios pastoti ar pastojusios, taip pat neturėtų vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių. Nėštumo metu Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių galima vartoti tik jei paskyrė gydytojas.

  Ibuprofenas patenka į motinos pieną. Žindant vartoti ibuprofeną nerekomenduojama. Jei žindymo laikotarpiu tektų dažniau vartoti Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių, pasikonsultuokite su gydytoju.

  Ibuprofeno vartojimas gali turėti įtakos vaisingumui. Todėl šio vaisto vartojimas bandant pastoti ar atliekant nevaisingumo tyrimus yra nerekomenduojamas.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Dėl šalutinio poveikio, tokio kaip regos sutrikimas, svaigulys ar mieguistumas, Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės kai kuriems žmonėms gali veikti reakcijos greitį. Tai reikia žinoti, jei atliekamas budrumo reikalaujantis darbas, pvz., vairuojama.

  3. Kaip vartoti Brufen

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama dozė suaugusiems ir paaugliams, vyresniems kaip 12 metų: 2 tabletės kas vakarą (galima 1 tabletę ryte, 2 tabletes vakare). Maksimali paros dozė: 2400 mg. Tam, kad išvengtumėte praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti visą, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens. Jei Jūsų skrandis jautrus, vartokite Brufen su maistu.

  Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga, arba esate vyresnio amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

  Vartojimas vaikams Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

  Ką daryti pavartojus per didelę Brufen dozę? Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Brufen dozę, ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

  Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu (bėgiojantis akių obuolių judesys). Vartojant dideles dozes galimas sąmonės praradimas, traukuliai (dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

  Pamiršus pavartoti Brufen Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Sunkiausias šalutinis poveikis - Nutraukite Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado šie simptomai (angioneurozinė edema) (nedažnas šalutinis poveikis) • veido, liežuvio ir gerklės sutinimas; • sunkumas ryjant; • dilgėlinė ar sunkumas kvėpuojant.

  - Dėl Brufen vartojimo gali sumažėti baltųjų kraujo kūnelių kiekis kraujyje ir sumažėti atsparumas infekcijoms (nedažnas šalutinis poveikis). Jeigu pasireiškia infekcijos simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas, arba jeigu pasireiškia karščiavimas su vietinės infekcijos požymiais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jums bus atliktas kraujo tyrimas, galimam baltųjų kraujo kūnelių kiekio sumažėjimui kraujyje (agranulocitozei) nustatyti. Svarbu informuoti gydytoją apie vartojamą vaistą.

  - Gauta pranešimų apie sunkius odos ir gleivinės pokyčius, pvz., epidermio nekrolizę ir (arba) daugiaformę raudonę (eritemą) (labai retas šalutinis poveikis). Nutraukite Brufen vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsirado bėrimas ar gleivinių pažeidimas. Sunkus bėrimas gali pasireikšti kaip pūslelės ant odos, ypač ant kojų, rankų, plaštakų ir pėdų, taip pat ant veido ir lūpų. Būklė gali dar labiau pasunkėti pūslėms didėjant ir plintant, gali imti luptis oda (toksinė epidermio nekrolizė). Taip pat gali pasireikšti sunki infekcija ir odos, poodinio audinio ir raumenų žuvimas (nekrozė).

  Kitas šalutinis poveikis Dažnas (gali pasireikšti 1 iš 100 pacientų): - Galvos skausmas, galvos svaigimas - Virškinimo trakto sutrikimai (virškinimo sutrikimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, juodos išmatos, kraujavimas iš skrandžio ir žarnyno, vėmimas krauju) - Nuovargis - Bėrimas

  Nedažnas (gali pasireikšti 1 iš 1000 pacientų): - Sloga - Nemiga, nerimas - Regėjimo pakitimai, klausos sutrikimai - Bronchų spazmas, astma - Burnos gleivinės išopėjimas - Skrandžio opa, skrandžio opos prakiurimas, skrandžio gleivinės uždegimas - Hepatitas, gelta, sutrikusi kepenų funkcija - Niežulys, nedidelės odos ir gleivinių kraujosruvos - Jautrumas šviesai - Sutrikusi inkstų funkcija - Kraujo sudėties pakitimai - Anemija (raudonųjų kraujo ląstelių ar hemoglobino kiekio sumažėjimas, dėl kurio išbąla oda ir atsiranda silpnumas) - Mieguistumas - Dilgčiojimo pojūtis. - Klausos praradimas

  Retas (gali pasireikšti 1 iš 10000): - Nebakterinis meningitas - Alerginės reakcijos - Depresija, sutrikimas - Sutrikusi rega, ūžesys (spengimas ausyse), galvos svaigimas - Kepenų pažeidimas ir skysčių susilaikymas organizme

  Labai retas (gali pasireikšti mažiau kaip 1 iš 10000): - Kasos uždegimas, kepenų nepakankamumas

  Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): - Kolitas ir Krono (Crohn) liga - Širdies nepakankamumas, širdies priepuolis, didelis kraujospūdis

  Atkreipkite dėmesį, kad Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės gali prailginti kraujavimo laiką.

  Buvo pranešimų apie aukštą kraujospūdį ir širdies nepakankamumą, taip pat apie storojo žarnyno opų ir Krono (Crohn) ligos (žarnyno liga) pablogėjimą, vartojant nesteroidinius vaistus nuo uždegimo (NVNU).

  - Galima sunki odos infekcija sergant vėjaraupiais. Vartojant NVNU gali išsivystyti ar pasunkėti su infekcija susijęs uždegimas (pvz., tokios būklės, kaip nekrotizuojantis fasciitas, pasireiškiantis smarkiu skausmu, karščiavimu, sutinusia ir karšta oda, odos lupimusi, nekroze). Jei vartojant ibuprofeną atsiranda odos infekcijos požymių ar jie pasunkėja, patariama nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  Tokie vaistai kaip Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės gali nežymiai padidinti infarkto ar insulto riziką.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti Brufen

  Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

  Lizdinės plokštelės: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Plastiko buteliukas: Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje. Buteliuką laikyti sandarų, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Ant dėžutės, buteliuko ir lizdinės plokštelės po “Tinka iki/EXP” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Brufen sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra ibuprofenas. - Pagalbinės medžiagos: ksantano lipai, povidonas, stearino rūgštis, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, talkas, hipromeliozė, titano dioksidas (E 171).

  Brufen išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Baltos spalvos, ovalios, plėvele dengtos pailginto atpalaidavimo tabletės.

  30 tablečių (lizdinėje plokštelėje); 100 tablečių (plastikiniame buteliuke).

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Registruotojas ir gamintojas

  Registruotojas BGP Products SIA Mūkusalas 101 Rīga LV 1004  Latvija

  Gamintojas AbbVie Deutschland GmbH & Co. KG Knollstrasse 67061 Ludwigshafen Vokietija

  arba

  Famar S.A. 7 Anthousas Avenue 153 44 Anthousa Attiki Graikija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

  BGP Products UAB Žalgirio g. 92, LT- 09303, Vilnius Tel.:+370 52051288

  Šis vaistas EEE valstybėse narėse registruotas tokiais pavadinimais:

  Šalis Pavadinimas Bulgarija Brufen Retard 800mg prolonged release tablets Estija Brufen, 800 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad tabletid Vengrija Brufen 800 mg retard tabletta Latvija Brufen 800 mg ilgstošās darbības tabletes Lietuva Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletės Lenkija Brufen Retard, 800 mg, tabletki o przedłużonym uwalnianiu Rumunija Brufen Retard 800 mg comprimate cu eliberare prelungită Slovėnija Brufen retard 800 mg tablete s podaljšanim sproščanjem Švedija Brufen Retard 800 mg depottabletter

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-10-21

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

  Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tabletes visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Rekomenduojama dozė suaugusiems ir paaugliams, vyresniems kaip 12 metų: 2 tabletės kas vakarą (galima 1 tabletę ryte, 2 tabletes vakare). Maksimali paros dozė: 2400 mg. Tam, kad išvengtumėte praeinančio deginimo pojūčio burnoje ar gerklėje, tabletę reikia nuryti visą, užgeriant bent jau puse stiklinės vandens. Jei Jūsų skrandis jautrus, vartokite Brufen su maistu.

  Jeigu Jūs sergate sunkia kepenų ar inkstų liga, arba esate vyresnio amžiaus, gydytojas Jums paskirs mažiausią veiksmingą vaisto dozę.

  Vartojimas vaikams Brufen 800 mg pailginto atpalaidavimo tablečių negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

  Ką daryti pavartojus per didelę Brufen dozę? Jei išgėrėte didesnę nei Jums paskirta Brufen dozę, ar vaikas netyčia išgėrė vaisto, kreipkitės į gydytoją ar artimiausią ligoninę, kur įvertins galimą riziką ir patars, kaip toliau elgtis.

  Perdozavimo simptomai gali pasireikšti pykinimu, skrandžio skausmu, vėmimu (gali būti su kraujo priemaiša), galvos skausmu, spengimu ausyse, sutrikimu ir nistagmu (bėgiojantis akių obuolių judesys). Vartojant dideles dozes galimas sąmonės praradimas, traukuliai (dažniausiai vaikams), silpnumas ir svaigimas, kraujas šlapime, šalčio pojūtis kūne, kvėpavimo sutrikimai.

  Pamiršus pavartoti Brufen Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

   

  Ibuprofenas 800mg

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Jums taip pat gali patikti