preloader

Prašome palaukti

Metforal, 1000mg, plėvele dengtos tabletės, N120

Metforal, 1000mg, plėvele dengtos tabletės, N120

Receptinis vaistinis preparatas
Veikliosios medžiagos: Metformino hidrochloridas
Veikliosios medžiagos stiprumas: 1000mg
Prekės kodas: 054244

Vartojamas II tipo cukriniam diabetui (nuo insulino nepriklausančiam diabetui) gydyti, kai tik dieta ir fiziniu krūviu gliukozės kiekio kraujyje sureguliuoti...

Nuotolinė prekyba receptiniais vaistiniais preparatais negalima. Vaistą galite įsigyti tik vaistinėje, pateikus receptą. Norėdami užsisakyti skambinkite nemokamos linijos telefonu 8 800 50005 ir įsigykite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
Vaistinių, kuriose šiuo metu prekė yra, paieška
  Šio vaistinio preparato ieškokite artimiausioje EUROVAISTINĖJE.
  Receptinis vaistinis preparatas

  Vartojamas II tipo cukriniam diabetui (nuo insulino nepriklausančiam diabetui) gydyti, kai tik dieta ir fiziniu krūviu gliukozės kiekio kraujyje sureguliuoti nepavyksta.  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų). - Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

  Apie ką rašoma šiame lapelyje? 1. Kas yra Metforal 1000 ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Metforal 1000 3. Kaip vartoti Metforal 1000 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti Metforal 1000 6. Pakuotės turinys ir kita informacija.

  1. Kas yra Metforal 1000 ir kam jis vartojamas

  Kas yra Metforal 1000 Metforal 1000 sudėtyje yra metformino, vaistinio preparato cukriniam diabetui gydyti. Jis priklauso biguanidų grupei.

  Insulinas yra kasoje sintezuojamas hormonas, kurio dėka iš kraujo įsisavinama gliukozė (cukrus). Organizme gliukozė yra energijos šaltinis, jos atsargos kaupiamos ir sunaudojamos ateityje. Jeigu Jūs sergate cukriniu diabetu, kasa nepakankamai gamina insulino arba organizmas nesugeba tinkamai jo įsisavinti. Dėl to padidėja gliukozės kiekis kraujyje. Metforal 1000 pagal galimybę padeda sumažinti Jūsų kraujyje gliukozės kiekį iki normos.

  Jeigu Jūs esate antsvorio turintis suaugęs asmuo, ilgalaikis Metforal 1000 vartojimas taip pat padeda sumažinti su cukriniu diabetu susijusių komplikacijų riziką. Metforal vartojimo metu svoris išlieka nepakitęs arba nedaug sumažėja.

  Kam naudojamas Metforal 1000 Metforal 1000 vartojamas II tipo cukriniam diabetui (nuo insulino nepriklausančiam diabetui) gydyti, kai tik dieta ir fiziniu krūviu gliukozės kiekio kraujyje sureguliuoti nepavyksta. Jis ypač tinka vartoti tiems pacientams, kuriems padidėjęs kūno svoris.

  Suaugusieji Metforal 1000 gali vartoti vieną (monoterapija) ar kartu su kitais gliukozės kiekį kraujyje mažinančiais vaistais (geriamaisiais vaistais nuo cukrinio diabeto arba insulinu).

  10 metų ir vyresni vaikai gali vartoti tik metforminą arba derinti jį su insulinu.

  2. Kas žinotina prieš vartojant Metforal 1000

  Metforal 1000 vartoti negalima:

  - jeigu yra alergija metformino hidrochloridui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos žr. 6 skyrių); - jeigu sutrikusi inkstų arba kepenų funkcija; - jeigu nekontroliuojama cukrinio diabeto eiga, tai yra pasireiškia sunki hiperglikemija (padidėjęs gliukozės kiekis kraujyje), pykinimas, vėmimas, skysčių netekimas (dehidracija), greitas svorio mažėjimas arba ketoacidozė. Ketoacidozė yra būklė, kurios metu kraujyje kaupiasi medžiagos, vadinamos „ketoniniais kūnais“ ir galinti sukelti prediabetinę komą. Jos simptomai yra skrandžio skausmas, greitas ir gilus kvėpavimas, mieguistumas arba neįprastas vaisių kvapas iš burnos; - jeigu netekote daug skysčių (dehidracija) dėl ilgai trukusio ar sunkaus viduriavimo, arba jeigu keletą kartų iš eilės vėmėte. Dehidracija gali sukelti inkstų veiklos sutrikimus, kurie gali padidinti laktatacidozės riziką (žr. skyrių „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“ žemiau); - jeigu sergate sunkia infekcine liga, pvz., liga, kuri pažeidžia plaučius arba bronchus, inkstus. Sunkios infekcijos gali sutrikdyti inkstų veiklą ir padidinti laktatacidozės riziką (žr. skyrių  „Įspėjimai ir atsargumo priemonės“ žemiau); - jeigu Jūs gydotės dėl širdies nepakankamumo arba neseniai buvo miokardo infarktas, yra sunkus kraujotakos sutrikimas (toks kaip esant šokui) arba pasunkėjęs kvėpavimas.Tai gali sukelti nepakankamą audinių aprūpinimą deguonimi, dėl to gali padidėti laktatacidozės rizika (žr. skyrių „Įspėjimai ir  atsargumo priemonės“ žemiau); - jeigu vartojate daug alkoholio.

  Jeigu kuris nors išvardytas požymis tinka Jums, prieš pradėdami vartoti šį vaistinį preparatą pasitarkite su gydytoju.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės

  Būtinai pasitarkite su gydytoju, jeigu: - Jums reikia atlikti tyrimus rentgenu arba atlikti skenavimą, kurių metu į kraujagysles  švirkščiama jodo turinčios kontrastinės medžiagos; - jeigu Jums numatoma atlikti didelės apimties chirurginę operaciją.

  Prieš tyrimą, prieš chirurginę operaciją ir po jų tam tikrą laiką reikia nutraukti Metforal 1000 vartojimą. Jūsų gydytojas nuspręs ar šiuo laikotarpiu Jums reikia kitų vaistų. Svarbu, kad tiksliai laikytumėtės gydytojo nurodymų.

  Įsidėmėkite žemiau aprašytą ypatingą laktatacidozės riziką. Metforal 1000 gali sukelti labai retą, bet sunkią komplikaciją, kuri vadinama laktatacidoze, ypač jeigu sutrikusi inkstų veikla. Laktatacidozės rizika taip pat padidėja, jeigunekontroliuojama cukrinio diabeto eiga, ilgiau badaujama arba vartojamas alkoholis. Laktatacidozės simptomai yra vėmimas, pilvo skausmas, raumenų spazmai, bendra bloga savijauta, kuri pasireiškia stipriu nuovargiu, pasunkėjusiu kvėpavimu. Atsiradus šiems  požymiams Jums reikalingas skubus gydymas ligoninėje, nes laktatacidozė gali sukelti komą. Nedelsiant nutraukite Metforal vartojimą ir informuokite gydytoją arba kreipkitės į artimiausią ligoninę. Metforal 1000 pats hipoglikemijos (sumažėjusio gliukozės kiekio kraujyje) nesukelia. Tačiau, jeigu Jūs kartu vartojate kitus vaistus nuo cukrinio diabeto (sulfonilkarbamido preparatus, insuliną, meglitinidus) atsiranda hipoglikemijos rizika. Pajutus tokius hipoglikemijos simptomus kaip silpnumas, svaigulys, padidėjęs prakaitavimas, padažnėjęs širdies plakimas, regėjimo sutrikimas arba sutrikusi dėmesio koncentracija dažnai padeda valgymas, ar gėrimas, turintys savo sudėtyje cukraus.

  Kiti vaistai ir Metforal 1000 Jeigu Jums reikia atlikti tyrimus rentgenu arba atlikti skenavimą, kurių metu į kraujagysles švirkščiama jodo turinčios kontrastinės medžiagos, nutraukite Metforal 1000 vartojimą tam tikrą laiką iki tyrimo ir po jo (žr. skyrių „Būtinai pasitarkite su gydytoju“ aukščiau).

  Pasakykite gydytojui, jeigu su Metforal 1000 kartu vartojate žemiau išvardytus vaistinius preparatus. Jums gali reikėti dažniau tikrinti gliukozės kiekį kraujyje arba Jūsų gydytojas gali pakeisti Metforal 1000 dozę: - diuretikus (vaistus, šalinančius iš organizmo skysčius didinant išskiriamo šlapimo kiekį); - tokius beta-2 agonistus kaip salbutamolis arba terbutalinas (vartojamus bronchinei astmai gydyti); - kortikosteroidus (vartojamus įvairioms būklėms, pvz., sunkiam odos uždegimui arba bronchinei astmai gydyti); - kitus vaistus cukriniam diabetui gydyti; - ranolaziną (vartojamą krūtinės anginai gydyti) arba cimetidiną (vartojamą skrandžio sutrikimams gydyti).

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Metforal 1000 vartojimas su alkoholiniais gėrimais Vartodami šį vaistą negerkite alkoholinių gėrimų. Alkoholis gali padidinti laktatacidozės riziką, ypač jeigu sutrikusi Jūsų kepenų veikla arba yra nepakankama mityba. Tai tinka ir vaistams, kurių sudėtyje yra alkoholio.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nėštumo laikotarpiu cukrinio diabeto gydymui Jūs turite vartoti insuliną. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, kadjis galėtų pakeisti Jūsų gydymą. Žindymo laikotarpiu šio vaisto vartoti nerekomenduojama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Gydant vien tik Metforal1000, gliukozės kiekio sumažėjimo kraujyje (hipoglikemijos) nebūna Todėl vaistas neturi įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  Tačiau ypatingos priežiūros reikia tuomet, kai Metforal 1000 vartojamas kartu su kitais vaistais nuo cukrinio diabeto, kurie gali sukelti hipoglikemiją (sulfonilkarbamido preparatais, insulinu ar meglitinidais). Hipoglikemijos simptomai yra silpnumas, svaigulys, padidėjęs prakaitavimas, padažnėjęs širdies plakimas, regėjimo sutrikimai arba sunkesnė dėmesio koncentracija. Jei jaučiate tokius simptomus, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

  3. Kaip vartoti Metforal 1000

  Šį vaistą visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Metforal 1000 negali pakeisti sveiko gyvenimo būdo privalumų. Laikykites bet kurių Jūsų gydytojo nurodymų dėl dietos ir reguliariai mankštinkitės.

  Rekomenduojama dozė Suaugusieji paprastai iš pradžių vartoja ½ Metforal 1000 tabletės (atitinka 500 mg metformino hidrochlorido) 2-3 kartus per dieną arba 850 mg metformino hidrochlorido 2-3 kartus per dieną (toks dozavimas vartojant Metforal 1000 mg tabletes neįmanomas).

  Didžiausia paros dozė yra viena Metforal 1000 mg tabletė 3 kartus per dieną.

  Vartojimas vaikams ir paaugliams 10 metų ir vyresni vaikai, paaugliai paprastai pradeda vartoti po ½ Metforal 1000 tabletės (tai atitinka 500 mg metformino hidrochlorido) vieną kartą per dieną arba 850 mg metformino hidrochlorido vieną kartą per dieną (toks dozavimas vartojant Metforal 1000 mg tabletes neįmanomas). Maksimali paros dozė yra viena Metforal 1000 mg tabletė 2 kartus per dieną. 10-12 metų vaikų gydymui dozes gali nustatyti tik Jūsų gydytojas, nes šio amžiaus grupės vaikų gydymo patyrimas yra ribotas.

  Jeigu Jūs kartu vartojate insulino, Jūsų gydytojas Jums pasakys kaip pradėti vartoti Metforal 1000 .   Paciento stebėjimas - Jūsų gydytojas reguliariai tikrins gliukozės kiekį kraujyje ir pritaikys Metforal 1000 dozę pagal gliukozės kiekį kraujyje. Būtinai reguliariai pasitarkite su gydytoju. Tai ypač aktualu vaikams, paaugliams arba jeigu esate senyvas pacientas. - Jūsų gydytojas bent kartą per metus patikrins Jūsų inkstų funkciją. Jei esate senyvas pacientas arba jeigu inkstų veikla yra sutrikusi, Jums gali tekti tikrintis dažniau.

  Kaip padalyti Metforal 1000 tabletę Tabletę galima padalyti į dvi lygias dozes. Metforal 1000 yra plėvele dengtos tabletės, kurias galima lengvai ir tiksliai padalyti. Plėvele dengtas tabletes galima padalyti abejomis rankomis arba atrėmus gilesne skiriamąja vagele žemyn į kietą lygų paviršių ir nykščiu spaudžiant žemyn.

   

  Kaip vartoti Metforal 1000 Gerkite tabletes valgio metu arba po valgio. Tai padės išvengti šalutinio poveikio Jūsų virškinimui. Nelaužykite ir nekramtykite tablečių. Kiekvieną tabletę užsigerkite stikline vandens. - Kai per dieną vartojate vieną dozę, išgerkite ją iš ryto (pusryčių metu). - Kai per dieną vartojate dvi atskiras dozes, išgerkite iš ryto (pusryčių metu) ir vakare (vakarienės metu). - Kai per dieną vartojate tris atskiras dozes, išgerkite iš ryto (pusryčių metu), per pietus ir vakare (vakarienės metu).

  Jeigu praėjus kuriam laikui manote, kad Metforal 1000 veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę Metforal 1000 dozę Jeigu išgėrėte Metforal 1000 per didelę dozę, gali būti laktatacidozė. Laktatacidozės  požymiai yra vėmimas, pilvo skausmas su raumenų spazmais, bendra bloga savijauta su išreikštu nuovargiu, pasunkėjęs kvėpavimas. Jeigu taip atsitiko, Jums gali reikėti gydytis ligoninėje, nes laktatacidozė gali sukelti komą. Nedelsiant pasitarkite su gydytoju arba kreipkitės į artimiausią ligoninę.

  Pamiršus pavartoti Metforal 1000 Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Kitą dozę gerkite įprastu laiku. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. Galimas šalutinis poveikis

  Šis vaistas, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Toliau išvardinti galimi šalutiniai poveikiai.

  Labai dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių) - virškinimo sutrikimai: pykinimas, vėmimas, viduriavimas, pilvo skausmas, apetito netekimas. Šie požymiai dažniausiai atsiranda pradėjus vartoti Metforal 1000.  Norint išvengti šių požymių, Metforal 1000 rekomenduojama paros dozę padalyti į kelias dalis arba gerti pavalgius. Jeigu šie požymiai toliau tęsiasi, nutraukite Metforal 1000 vartojimą ir pasikonsultuokite su savo gydytoju.

  Dažni šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1  iš 10 žmonių) - skonio jutimo pakitimai.

  Labai reti šalutiniai poveikiai (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10000 žmonių) - laktatacidozė. Tai labai retas, bet sunkus šalutinis poveikis,ypač jei Jūsų inkstų veikla yra sutrikusi. Jeigu atsiranda ši komplikacija, Jums reikalingas skubus gydymas.

  Šio sutrikimo požymiai yra vėmimas, pilvo skausmas su raumenų spazmais, bendra bloga savijauta su dideliu bendru nuovargiu, pasunkėjusiu kvėpavimu. Jei taip atsitiko, Jums nedelsiant gali būti reikalingas gydymas ligoninėje, nes laktatacidozė gali sukelti komą. Nutraukite nedelsiant Metforal 1000 vartojimą ir skubiai kreipkitės į gydytoją arba artimiausią ligoninę; - odos reakcijos – raudonė (eritema), niežulys arba išbėrimas su niežuliu (dilgėlinė). - sumažėjusi vitamino B12 koncentracija kraujyje. - kepenų funkcijos rodiklių pakitimai arba hepatitas (kepenų uždegimas; jis gali sukelti nuovargį, apetito netekimą, kūno svorio mažėjimą, gali pagelsti arba nepagelsti oda ir akių skleros ). Jei atsiranda šių požymių, nustokite vartoti šį vaistą ir pasitarkite su gydytoju.

  Vaikai ir paaugliai Ribotas duomenų kiekis rodo, kad šalutinis Metforal 1000 poveikis vaikams ir paaugliams pagal simptomus ir sunkumą  buvo panašus į suaugusiųjų.

  Pranešimas apie šalutinį poveikį Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

  5. Kaip laikyti Metforal 1000

  Šį vaistą laikykite ti vaikams nepastebimoje  ir nepasiekiamoje vietoje. Jei vaikas vartoja Metforal 1000, tėvai arba globėjai turi kontroliuoti, kaip vaikas vartoja šį vaistą.

  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki/EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. Pakuotės turinys ir kita informacija

  Metforal 1000 sudėtis - Veiklioji medžiaga yra metformino hidrochloridas. Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 1000 mg metformino hidrochlorido (atitinka 780 mg metformino). - Pagalbinės medžiagos yra hipromeliozė, povidonas K 25, augalinis magnio stearatas (pagal Europos farmakopėją), makrogolis 6000, titano dioksidas (E 171).

  Metforal 1000 išvaizda ir kiekis pakuotėje Baltos, pailgos tabletės su perlaužimo linija vienoje pusėje ir perlaužimo vagele kitoje pusėje. Tabletę galima padalyti į dvi lygias dalis (kaip padalyti žr. nuorodą 3 skyriuje). Metforal 1000 tiekiamas pakuotėmis po 10, 30, 60, 90 arba120 plėvele dengtų tablečių.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas Laboratori Guidotti S.p.A. Via Livornese, 897 56122 La Vettola (Pisa), Italija

  Gamintojas BERLIN-CHEMIE AG Glienicker Weg 125 D-12489 Berlin Vokietija

  arba

  Menarini-Von Heyden GmbH Leipziger Str. 7 - 13 D-01097 Dresden Vokietija

  Šis vaistinis preparatas EEE šalyse narėse yra registruotas tokiais pavadinimais:

  Belgija:                               Metformax 1000 mg filmomhulde tabletten Čekija:                     Siofor 1000 Estija:                                  Metforal 1000 mg Italija:                                 Metforalmille Latvija:                               Metforal 1000 Lenkija:                              Siofor 1000 Lietuva:                              Metforal 1000 plėvele dengtos tabletės Liuksemburgas:                  Metformax 1000 mg comprimes pellicules Slovakija:                     Siofor 1000 Slovėnija:                            Siofor 1000 mg Vengrija:                             Metforal 1000 mg Vokietija:                            Siofor 1000

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB “BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC” Jasinskio g. 16a, Vilnius 01112 Tel. +370 5 269 19 47

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-07-30

  Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

  Metforal 1000 visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
  Metforal 1000 negali pakeisti sveiko gyvenimo būdo privalumų. Laikykites bet kurių Jūsų gydytojo nurodymų dėl dietos ir reguliariai mankštinkitės.

  Įprastinė dozė
  10 metų ir vyresni vaikai, paaugliai paprastai pradeda vartoti po ½ Metforal 1000 tabletės (tai atitinka 500 mg metformino hidrochlorido) vieną kartą per dieną arba 850 mg metformino hidrochlorido vieną kartą per dieną (toks dozavimas vartojant Metforal 1000 mg tabletes neįmanomas).
  Maksimali paros dozė yra viena Metforal 1000 mg tabletė 2 kartus per dieną. 10-12 metų vaikų gydymui dozes gali nustatyti tik Jūsų gydytojas, nes šio amžiaus grupės vaikų gydymo patyrimas yra ribotas.

  Suaugusieji paprastai iš pradžių vartoja ½ Metforal 1000 tabletės (atitinka 500 mg metformino hidrochlorido) 2-3 kartus per dieną arba 850 mg metformino hidrochlorido 2-3 kartus per dieną (toks dozavimas vartojant Metforal 1000 mg tabletes neįmanomas).

  Maksimali paros dozė yra viena Metforal 1000 mg tabletė 3 kartus per dieną.

  Jeigu Jūs kartu vartojate insulino, Jūsų gydytojas Jums pasakys kaip pradėti vartoti Metforal 1000 .

  Paciento stebėjimas

  Vaistinių preparatų paieška VVKT svetainėje

  Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma

  Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus

  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

  Kartu perkamos prekės

  Panašios prekės