preloader

Prašome palaukti

PRIMA C – reaktyviojo baltymo testas, 1 vnt.
PRIMA C – reaktyviojo baltymo testas, 1 vnt.

PRIMA C – reaktyviojo baltymo testas, 1 vnt.

Medicinos priemonė
Prekės kodas: 764016486059
Prekės ženklas: PRIMA
Greitasis paties paciento atliekamas testas, skirtas C reaktyviajam baltymui (CRB) kraujo mėginiuose pusiau kiekybiškai nustatyti.
13,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Medicinos priemonė

Greitasis paties paciento atliekamas testas, skirtas C reaktyviajam baltymui (CRB) kraujo mėginiuose pusiau kiekybiškai nustatyti.


C reaktyvusis baltymas (CRB) yra daugiausia kepenyse gaminamas ūminės fazės baltymas, kurio kiekis padidėja dėl sužalojimo, infekcijos ir uždegimo. Nors CRB nėra specifinis konkretaus sveikatos sutrikimo žymuo, jis pastaruoju metu naudojamas kaip bendrasis infekcijos ir uždegimo indikatorius, taip pat pacientų reakcijai į gydymą ir sveikimui po operacijos stebėti.

Esant bakterinei infekcijai, CRB kiekis kraujyje yra didelis, o esant virusinei infekcijai – mažas. Dėl šios priežasties C reaktyvusis baltymas gali būti naudingas rodiklis, kai reikia nustatyti uždegimo kilmę. CRB kiekio stebėjimas ilgesnį laiką padeda nustatyti gydymo veiksmingumą ir įvertinti paciento sveikimo procesą. CRB kiekis kraujyje didžiausią koncentraciją pasiekia per 24–48 val. nuo pirmųjų infekcijos (uždegimo) simptomų atsiradimo, o vėliau, infekcijai (uždegimui) rimstant, pradeda mažėti. C reaktyviojo baltymo testas leidžia pusiau kiekybiškai įvertinti CRB kiekį kraujyje ir padeda nustatyti terapinę diagnozę bei stebėti pacientą.

PRIMA C – reaktyviojo baltymo testas, 1 vnt.
PRIMA C – reaktyviojo baltymo testas, 1 vnt.
13,99 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Ne
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne

ATSARGUMO PRIEMONĖS

1. Individualiai naudojama in vitro diagnostikos priemonė.
2. Prieš atlikdami testą, atidžiai perskaitykite šias instrukcijas. Jeigu kruopščiai laikomasi nurodymų, testo rezultatas yra patikimas.
3. Testą laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
4. Testo nenaudokite pasibaigus jo tinkamumo naudoti laikui arba jei jo aliuminio maišelis nesandarus ar pažeistas.
5. Tiksliai laikykitės procedūros, naudokite tik nurodytą kraujo ir skiediklio kiekį.
6. C REAKTYVIOJO BALTYMO TESTO kasetę naudokite iš karto išėmę iš aliuminio maišelio.
7. Siekiant, kad testas veiktų tinkamai, komponentus laikykite nuo +4° C iki +30° C temperatūroje. Neužšaldykite.
8. Testą ir lancetą naudokite tik vieną kartą.
9. Testas skirtas naudoti tik išoriškai. NENURYKITE.
10. Nerekomenduojamas antikoaguliantus (kraują skystinančius vaistus) vartojantiems ar hemofilija sergantiems žmonėms.
11. Baigę naudoti, visus komponentus išmeskite pagal vietos atliekų šalinimą reglamentuojančių įstatymų reikalavimus. Pasitarkite su vaistininku.
12. Jei tiriate kitą asmenį, kraujo mėginius tvarkykite taip, lyg juose būtų per kraują plintančių ligų sukėlėjų. Naudodami mūvėkite vienkartines pirštines.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

  1. Rankas nusiplaukite šiltu vandeniu su muilu, nuskalaukite švariu vandeniu ir išdžiovinkite arba nusivalykite valomąja marle.
  2. Toliau nurodyta tvarka pasiruoškite medžiagas: atidarykite aliuminio maišelį, išimkite tik juostelių dėklą ir išmeskite drėgmę sugeriančios medžiagos paketėlį. Atidarykite plastiko maišelį, kuriame yra pipetė, ir nuo skiediklio buteliuko nusukite baltą kamštelį.
  3. Atsargiai, netraukdami pasukite lanceto gaubtelį 360 laipsnių.
  4. Ištraukite ir išmeskite atpalaiduotą dangtelį.
  5. Lancetą nuimto gaubtelio puse prispauskite prie savo piršto galiuko (rekomenduojama – prie bevardžio piršto). Panaudojus lanceto galiukas automatiškai saugiai įtraukiamas. Jeigu lancetas veikia netinkamai, naudokite rinkinyje esantį antrą lancetą. Jeigu antrasis lancetas nenaudojamas, jį galima išmesti netaikant jokių specialių atsargumo priemonių.
  6. Laikydami ranką, nukreiptą žemyn, piršto galiuką masažuokite, kol susidarys didelis kraujo lašas.
  7. Nespausdami stormens, paimkite pipetę ir prilieskite prie kraujo lašo. Kraujas sutekės į pipetę dėl kapiliariškumo principo. Jeigu paimto kraujo kiekio nepakanka, toliau masažuokite pirštą, kol kraujas pasieks ant pipetės esančią juodą liniją. Pipetės kiek galėdami stenkitės neatitraukti nuo piršto, kad išvengtumėte oro burbuliukų susidarymo.
  8. Į pipetę paimtą kraują perkelkite į pirmiau atidarytą buteliuką. 2 ar 3 kartus paspauskite pipetės stormenį ir įsitikinkite, kad kraujas sutekėjo į tirpiklio tirpalą. Tada ant buteliuko užsukite kamštelį ir buteliuką 4 ar 5 kartus švelniai pavartykite, kol skystis taps tolygios raudonos spalvos.
  9. Nuo buteliuko su lašintuvu nusukite mėlyną kamštelį (baltą kamštelį palikite tvirtai prisuktą). 2 lašelius skysčio įlašinkite į testo juostelės dėklo mėginio duobelę. Pastaba. Jeigu išspaustuose lašuose aiškiai matyti oro burbuliukų, į duobelę įlašinkite trečią lašą.
  10. Testo rezultatą vertinkite po 5 minučių. Rezultato negalima vertinti praėjus daugiau kaip 6 minutėms.

REZULTATO VERTINIMAS

REZULTATĄ VERTINKITE PRAĖJUS TIKSLIAI 5 MINUTĖMS. PRAĖJUS DAUGIAU KAIP 6 MINUTĖMS TESTO REZULTATO VERTINTI NEGALIMA

Rezultatą reikia vertinti neatsižvelgiant į vertinimo langelyje atsirandančių juostelių spalvos intensyvumą.

NEIGIAMAS, C REAKTYVIOJO BALTYMO KIEKIS MAŽESNIS KAIP 10 MG/L

Spalvota juostelė atsiranda tik ties C (kontrolės) ženklu, kaip parodyta paveikslėlyje dešinėje. Šis rezultatas rodo, kad CRB koncentracija yra mažesnė nei 10 mg/l, ir leidžia manyti, jog infekcijos ir uždegimo nėra

TEIGIAMAS, C REAKTYVIOJO BALTYMO KIEKIS TARP 10 MG/L IR 40 MG/L

Vertinimo langelyje atsiranda dvi spalvotos juostelės: viena ties C (kontrolės) ženklu, o kita ties ženklu T1, kaip parodyta paveikslėlyje dešinėje. Rekomenduojama pasitarti su gydytoju, nes CRB vertės tarp 10 ir 40 mg/l gali būti susijusios su virusine infekcija ar prasidedančia bakterine infekcija. Tokio tipo rezultatą gali lemti fizinės traumos sukeltas uždegimas.

TEIGIAMAS, C REAKTYVIOJO BALTYMO KIEKIS TARP 40 MG/L IR 80 MG/L

Vertinimo langelyje atsiranda trys spalvotos juostelės: viena ties C (kontrolės) ženklu, o kitos dvi ties T1 ir T2 ženklais, kaip parodyta paveikslėlyje dešinėje. Kreipkitės į gydytoją, nes šis rezultatas gali būti susijęs su virusine ar bakterine infekcija arba fizine trauma.

TEIGIAMAS, C REAKTYVIOJO BALTYMO KIEKIS DIDESNIS NEI 80 MG/L

Vertinimo langelyje atsiranda keturios spalvotos juostelės: viena ties C ženklu, o kitos – ties T1, T2 ir T3 ženklais, kaip parodyta paveikslėlyje dešinėje. Kreipkitės į gydytoją, nes šis rezultatas gali būti susijęs su virusine ar bakterine infekcija arba sunkiu uždegimu.

PASTABA. Spalvos intensyvumas kontrolinėje ir testo juostelių srityse gali skirtis. Juostelių spalvos intensyvumas nėra svarbus, reikia vertinti tik jų buvimą.

NEVERTINAMAS REZULTATAS

Kontrolinė juostelė neatsiranda (juostelių neatsiranda arba matoma viena ar daugiau T juostelių, o C juostelės nėra). Labiausiai tikėtina kontrolinės juostelės nebuvimo priežastis yra nepakankamas mėginio tūris arba netinkamas procedūros atlikimas. Peržiūrėkite procedūros aprašą ir pakartokite testą naudodami naują kasetę ir naują kraujo mėginį.

1 hermetiškai uždarytas aliuminio maišelis, kuriame yra: 1 C REAKTYVIOJO BALTYMO TESTO kasetė ir drėgmę sugeriančios medžiagos paketėlis; 1 skaidrus plastiko maišelis su kraujo ėmimo pipete; 1 C REAKTYVIOJO BALTYMO TESTO skiediklio buteliukas su lašintuvu, kurio turinio pakanka 1 testui atlikti; 2 sterilūs skausmo nesukeliantys lancetai kraujo mėginiui paimti; 1 antiseptinės marlės skiautė odai nuvalyti ir 1 naudojimo instrukcijų lapelis.

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.