Patogu, kad internetu galite patrauklia kaina pirkti ne tik įprastus kvapius, bet ir dermatologinius ar neutralius muilus. Pirkdami čia galite rinktis patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą iš daugybės galimų. Be to, jeigu vyksta akcija ar taikomas ypatingas pasiūlymas, specialiu ženklu pažymėtas prekes, kaip skystas ar kietas rankų muilas įsigysite net pigiau nei įprastai.
Sunku nuspręsti ar reikia patarimo? Kreipkitės į mūsų vaistininkus bei kosmetologus tiesioginio susirašinėjimo būdu. Atsakysime į klausimus, patarsime ir pasiūlysime muilus suaugusiems ar vaikams, net ir su labai jautria oda.
Kas geriau – skystas ar kietas muilas?
Daug kas turi savo nuomonę apie tai, kas geriau – skystas ar kietas rankų muilas. Tiesa ta, kad abu jie turi savų privalumų, kurie juos padaro tinkamesnius vienu ar kitu atveju.
Skystas rankų muilas dažnai laikomas higieniškesniu pasirinkimu ten, kur yra bendra arba vieša erdvė pavyzdžiui, viešas WC arba darbovietės tualetas. Su skystu muilu mažiau tiesioginio kontakto. Jo konsistencija leidžia lengviau išplauti putas, be to, jis gali turėti labiau odą drėkinantį poveikį.
Kita vertus, kietasis muilas yra tvaresnis pirkinys, nes jam reikia mažiau įpakavimo, gamyba gali būti pakankamai natūrali ir ne tokia masinė, tad palieka mažesnį anglies dioksido pėdsaką. Be to, kietasis muilas paprastai tarnauja ilgiau, todėl laikui bėgant jo vertė yra aukštesnė (išleidžiate tiek pat ar mažiau, tačiau muilo turite ilgiau). Jis geriau tinka kaip dovana namams ir gali jaustis labiau prabangus ar natūralus nei skystas rankų muilas.
Kaip dažnai reikėtų plauti rankas su muilu?
Reguliarus rankų plovimas su muilu yra labai svarbus dėl higienos, virusų prevencijos ir asmeninio komforto. Rankas reikia plauti su muilu:
- Prieš ruošiant ar prieš valgant maistą;
- Prieš liečiant veidą, ypač akis, nosį ar burną, jeigu kažkur prieš tai buvote;
- Po to, kai pasinaudojote tualetu;
- Po kosulio, čiaudulio ar nosies pūtimo;
- Palietus paviršius viešose vietose, pavyzdžiui, durų rankenas, turėklus ar lifto mygtukus;
- Po šiukšlių tvarkymo;
- Palietus gyvūnus ar gyvūnų atliekas;
- Kai jūsų rankos yra akivaizdžiai nešvarios;
- Po to, kai plovėte maistą, kuris gali būti užkrėstas (vištiena, žuvis, žalia mėsa, žali kiaušiniai).
Svarbiausia naudoti muilą ir kruopščiai šveisti rankas bent 20 sekundžių, užtikrinant, kad būtų nuvalytos visi mikrobai.
Muilų pasirinkimas internetinėje vaistinėje
Internetinėje vaistinėje parduodamas ir įprastas skystas ar kietas muilas, ir ne vienas unikalus, pavyzdžiui, hipoalerginis muilas bei priemonės sausai ar jautriai odai. Mes siūlome ACCA KAPPA, A-DERMA, COMPAGNIE DE PROVENCE, SEBAMED ir kitų gamintojų muilus, galinčius tikti tiek suaugusiems, tiek paaugliams ar net vaikams. Kiekviena prekė turi savo puslapį. Jame galite sužinoti, kokia yra muilo nauda, koks jo aromatas (alyvuogių, levandų, citrinžolių, apelsinų...) bei koks kiekis parduodamas. Ši informacija padės pasirinkti geriausiai.
Apie dermatologinį muilą
Konkrečioms odos problemoms spręsti sukurti dermatologiniai muilai turi švelnių sudedamųjų dalių. Juose paprastai yra tokių ingredientų mišinys, skirtas valyti odą nedirginant jos ir nenaikinant/neišsausinant jose esančių natūralių aliejų.
Šie muilai dažnai rekomenduojami dermatologų ir skirti jautriai odai arba tiems, kurie serga specifinėmis odos ligomis, pavyzdžiui, egzema, atopiniu dermatitu ir ne tik.
Jeigu palyginsime juos su įprastais, kvapniais muilais, dermatologiniuose nebus tiek daug aktyvios chemijos - kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Toks muilas bus baltas arba neišskirtinės spalvos, beveik bekvapis, mažai putojantis.