preloader

Prašome palaukti

COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas MAX CONTROL, 40 g
COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas MAX CONTROL, 40 g

COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas MAX CONTROL, 40 g

Burnos higienos priemonė
2
Skaitykite atsiliepimus
Prekės kodas: 590120870840
Prekės ženklas: COREGA
Užtikrina puikų paviršiaus padengimą ir apsaugo nuo maisto likučių patekimo po protezu.
7,99 €

Kaina elektroninėje parduotuvėje gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Pristatymas: Daugiau apie galimus pristatymo būdus

Dažnai perkama kartu

Panašios prekės

Burnos higienos priemonė

Užtikrina puikų paviršiaus padengimą ir apsaugo nuo maisto likučių patekimo po protezu.


„Corega Max Control“ fiksuojamasis dantų protezų kremas visą dieną užtikrina puikų paviršiaus padengimą (36 proc. geriau padengia protezo paviršių*) ir apsaugo nuo maisto likučių patekimo po protezu. Tikslus antgalis leidžia užtepti reikiamą kremo kiekį apie protezo kraštus, taip suformuojant visapusišką sandarumą.

 

*Lyginant su įprastu „Corega“ fiksuojamuoju kremu.

 

CHLT/CHPOLD/0001/18/Jan.

 

UAB „GlaxoSmithKline Lietuva“.

 

Prekių ženklai priklauso GSK arba GSK turi jiems licenciją.

 

©2017 GSK arba licencijos turėtojas.

COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas MAX CONTROL, 40 g
COREGA fiksuojamasis dantų protezų kremas MAX CONTROL, 40 g
7,99 €
Tinka alergiškiems: Ne
Tinka diabetikams: Taip
Ekologiškas: Ne
Natūralus: Ne
Amžiaus grupė: Suaugusiems

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

 

Naudojant pirmą kartą, pradėkite nuo nedidelio kremo kiekio. Jeigu reikia, kiekį padidinkite. Per didelis kremo kiekis gali pratekėti. Jeigu taip atsitiko, kitą kartą naudokite mažiau kremo. Gali reikėti kelių bandymų tinkamam kiekiui nustatyti. Patikimam, visą dieną trunkančiam ir nuo maisto likučių apsaugančiam pritvirtinimui naudokite vieną kartą per dieną. Jei kremą reikia naudoti daugiau nei vieną kartą per dieną, pasitarkite su dantų gydytoju.

 

NAUDOJIMAS: 1. Nuplaukite ir nusausinkite protezus. 2. Naudokite kremą taip, kaip nurodyta diagramoje, tik ne per arti protezų kraštų: a) viršutinis protezas: užtepkite kremą ilga ištisine juostele. Užtepkite dvi trumpesnes juosteles protezo viduryje; b) viršutinis protezas: užtepkite kremą ilga ištisine juostele; c) dalinis protezas: užtepkite dvi trumpas juosteles. 3. Prieš įdedant protezus, išsiskalaukite burną. 4. Prispauskite dantų protezus ten, kur jų vieta, tvirtai laikykite prispaudę ir tuomet sukąskite, kad patikimai prisitvirtintų.

 

NUĖMIMAS: 1. Praskalaukite burną vandeniu. 2. Sukamaisiais judesiais švelniai nuimkite dantų protezus. 3. Pašalinkite kremo likučius nuo dantų protezų ir burnos šiltu vandeniu ir švelniu šepetėliu. 4. Naudokite „Corega“ dantų protezų valymo priemones, kad gerai išvalytumėte protezus, ir nuplaukite vandeniu.

 

ĮSPĖJIMAI IR ATSARGUMO PRIEMONĖS: laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Kai kurie žmonės gali būti jautrūs ar alergiški šiam produktui. Jei patiriate alerginę reakciją ar diskomfortą, nedelsiant nutraukite naudojimą. Jei kremas naudojamas laikantis nurodymų, nurytas nedidelis jo kiekis nėra pavojingas. Netinkami dantų protezai gali pakenkti Jūsų sveikatai. Reguliariai lankykitės pas dantų gydytoją ir pasitikrinkite, ar dantų protezai Jums tinka. Laikykite dangtelį ir antgalį sausą, kad apsaugotumėte nuo užsikimšimo.

Klientų vertinimas (2):
(5/5)
2
0
0
0
0

Straipsniai

Odontologė pataria, kaip išlaikyti estetiškus ir kokybiškus dantų protezus

Dirbtinių dantų įtvirtinimas, arba dantų protezavimas, jau seniai nebelaikomas bauginančia ar estetiškai nepatrauklia procedūra, juolab kad jos prireikia ne tik garbaus, bet ir jaunesnio amžiaus žmonėms....

Jums taip pat gali patikti

Horizontali peržiūra negalima.
Prašome paversti savo įrenginį vertikaliai.