Geriausias būdas gauti DAUGIAU ENERGIJOS

Geriausias būdas gauti DAUGIAU ENERGIJOS

Šiuo metu rinkoje yra daugybė energijos suteikiančių maisto papildų, kurie padeda kovoti su nuovargiu ir fizinės veiklos stoka. Vis labiau populiarėja į vitaminus panaši maistinė medžiaga kofermentas Q10, pagreitinanti energijos metabolizmą ląstelėse. Ar tai vyksta dėl kokios nors konkrečios priežasties?

Grįžę iš darbo jaučiatės siaubingai pavargę? Tenorite atsisėsti, užsikelti kojas ant stalo ir tuoj pat užmigti? Norėtumėte smagiai pasivaikščioti greitu žingsniu arba pusvalandį pabėgioti, tačiau visiškai neturite tam energijos? Ar tai turėtumėte priimti kaip neišvengiamą senėjimo proceso etapą?

Ne! Jokiu būdu! Yra konkreti priežastis, kodėl esate pavargę, ir ta priežastis gali būti pašalinta. Vienas iš būdų yra pradėti vartoti energijos suteikiantį produktą – kofermentą Q10. Vis daugiau žmonių, ypač vyresnių nei 40 metų amžiaus, jį vartoja nuolat, teigdami, jog jis sugrąžina prarastą energiją. 

Geriau nei kibirai juodos kavos. 

Efektyviau nei ženšenis. 

Nukonkuruoja gvaraninę pauliniją ir į ją panašias energijos suteikiančias medžiagas, esančias gaiviuosiuose gėrimuose ir kramtomojoje gumoje. 

Trumpai tariant, kofermentas Q10 suteikia energijos visiškai kitokiu būdu.

Natūrali energija, kurios užtenka ilgam

Tad kuo ši medžiaga išsiskiria? Visų pirma, kofermentas Q10 yra 100 % natūralus būdas gauti papildomą pliūpsnį energijos. Tiesą sakant, priešingai nei ženšenis, gvaraninė paulinija ir kava, kurie padeda atsigauti stimuliuodami centrinę nervų sistemą, kofermentas Q10 yra neatskiriama organizmo energijos apykaitos dalis. Iš tikrųjų, ši medžiaga patenka į ląsteles tuomet, kai riebalus, angliavandenius ir baltymus reikia paversti grynąja energija. 

Stimuliatoriai papildomos energijos suteikia tik trumpam, o kofermentas Q10 užtikrina papildomą ilgai neblėstančios energijos kiekį, nes jis padeda ląstelėms pagaminti daugiau energijos. Kofermentas Q10 „įkrauna“ ląsteles, padėdamas joms atlikti savo darbą.

Sportininkams

Tiems, kurie užsiima intensyvia sportine veikla, energija yra būtina. Tyrimai rodo, kad sportininkai, vartojantys maisto papildą kofermentą Q10, turi jėgų treniruotis ilgiau, konkuruoti efektyviau ir atsigauti greičiau.

Sergantiems širdies ligomis

Širdies darbui kofermentas Q10 yra ypatingai svarbus – juk ji turi pagaminti didžiulius energijos kiekius, kad užtikrintų plakimą. Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, jog sergančių širdies ligomis žmonių, kurie vartojo kofermentą Q10, būklė itin pagerėjo: mažiau skauda krūtinę, nesijaučia pavargę, širdis plaka stipriau ir jie turi kur kas daugiau fizinės jėgos.

Kenčiantiems dėl periodontito

Energija ir dantenos? Taip, tarp jų egzistuoja ryšys. Nuo dantenų ligų kenčiančių žmonių dantenų audinio ląstelėse kofermento Q10 kiekis yra sumažėjęs. Tačiau vos jiems pradėjus vartoti šios maistinės medžiagos maisto papildus, kraujavimas liaujasi, o dantenų spalva vietoj ryškiai raudonos vėl tampa sveikai rausva. Netgi esama pavyzdžių, kai pradėjus vartoti kofermento Q10 papildus klibantis dantis vėl įsitvirtino. 

Įdomu tai, kad širdies ligomis sergančių žmonių širdies raumenyje pastebimas sumažėjęs kofermento Q10 kiekis. Turbūt dar labiau nustebsite sužinoję, kad sergantys periodontitu širdies ligomis suserga aštuonis kartus dažniau nei kiti. Akivaizdu, jog ligotose dantenose esančios kenksmingos bakterijos gali patekti į širdį per kraujotaką. Atrodo, kad kofermentas Q10 yra labai svarbus, siekiant lokaliai apsaugoti abi šias organizmo vietas.

Turintiems padidėjusį kraujospūdį

Naujausi Australijos mokslininkų pateikti tyrimų rezultatai rodo, kad kofermentas Q10 gali būti vartojamas ir kovojant su hipertenzija. Išlieka neaišku, kaip jis veikia, tačiau padidėjęs kraujo spaudimas gali būti kontroliuojamas pasitelkus šią maistinę medžiagą.

Nevaisingiems vyrams

Yra daugybė vyrų nevaisingumo priežasčių, tačiau kai kuriais atvejais gali būti naudingas kofermentas Q10. Tyrimai atskleidė, kad kofermentas Q10 turi teigiamą poveikį vyrams, sergantiems atenospermija, kuomet jų spermos ląstelių judrumas (gebėjimas judėti) yra sumažėjęs. 

Daugiau nei energijos suteikiantis preparatas

Kofermentas Q10 yra kur kas daugiau nei vien tik energijos suteikiantis maisto papildas. Jis yra gyvybiškai svarbus sveikatai ir padeda žmogaus organizmui tinkamai funkcionuoti. Joks kitas šiuo metu rinkoje siūlomas energijos suteikiantis produktas nepasižymi visais šiais privalumais.